Spoločnosť dōTERRA je hrdá na to, že spolupracuje s mnohými významnými ženami po celom svete. Každá žena si zaslúži trochu luxusu, či si to uvedomuje alebo nie. S „darom Zeme“ sme vytvorili sériu kolekcií, ktorými môžete odmeniť seba a aj úžasné ženy vášho života.

Tieto akcie sú dostupné len v Európe. 

Ponuka platí do 31. mája 2019 až do vypredania zásob. 

Kliknite sem a dozviete sa viac.

 
Love_Oils_SO_600x900.jpg

LOVE OILS GIFT COLLECTION

Zbožňujete oleje?  Ukážte sa s týmto veselým a štýlovým puzdrom na esenciálne oleje.  V kombinácii s osviežujúcimi, povznášajúcimi citrusovými olejmi Limetka a Mandarínka je to dokonalý spôsob, ako poraziť zimnú melanchóliu a vniesť si do duše kúsok slnka!  Do puzdra Love Oils sa prakticky zmestí päť 15 ml fľaštičiek s olejmi, sedem 10 ml guľôčkových fliaš a zostane vám ešte plno miesta na ďalšie každodenné potreby.
 
Obsahuje puzdro Love Oils a k tomu oleje 15 ml Limetka a 15 ml Mandarínka.
SKU: 60209138

 
rose_fleur_bag_mothers_day_600x900.jpg

FLEUR DUO

Vďaka využitiu silných účinkov esenciálneho oleja Ruža v praktickej guľôčkovej fľaši sa môže dōTERRA Ruža Touch nanášať v priebehu dňa na povznesenie nálady alebo pri vašom obvyklom postupe starostlivosti o pleť.  V časovo obmedzenej ponuke je tento produkt dostupný s puzdrom na esenciálne oleje Fleur, do ktorého sa zmestí desať 10 ml guľôčkových fliaš, takže môžete jednoducho mať všetky svoje obľúbené zmesi Touch na jednom mieste.
 
Obsahuje puzdro na esenciálne oleje Fleur a 10 ml dōTERRA Ruža Touch v guľôčkovej fľaši.
SKU: 60209139

 
Harmony_Kit_SO_600x900.jpg

HARMONY AROMA HANDCRAFT COLLECTION

Spoločnosť dōTERRA je hrdá na to, že spolupracuje s mnohými významnými ženami po celom svete.  Každá žena si zaslúži trochu luxusu, či si to uvedomuje alebo nie. Aby ste mohli radostne obdariť úžasné ženy, ktoré máte vo svojom živote, vytvorili sme kolekciu Harmony Aroma Handcraft Collection s tromi exkluzívnymi olejmi: Zelená mandarínka, Ružové korenie a Badián.
 
Balíček je navrhnutý tak, aby každému pomohol experimentovať pri vytváraní vlastných zmesí. Všetky tieto nádherné arómy sa dokonale hodia na vzájomné kombinácie aj samostatne.
 
 
 
Obsahuje 5 ml Ružové korenie, 5 ml Zelená mandarínka, 5 ml Badián plus desať pipiet a dve prázdne guľôčkové fľaše.
SKU: 60208191

 
green_manarin_5ml_mothers_day_600x900.jpg

Zelená mandarínka

Olej Červená mandarínka už možno poznáte z iných časovo obmedzených ponúk; Zelená mandarínka pochádza z toho istého stromu mandarínky, ale získava sa z nezrelého plodu, nie zo zrelého ovocia. Jej vôňa je mierne sladká a kvetinová s citrusovým tónom. Podobne ako aj ostatné citrusové oleje povznáša pri aplikácii na pokožku alebo rozptyľovaní.
 

 
star_anise_mothers_day_600x900.jpg

Badián

Olej Badián je destilovaný vodnou parou z osemcípeho plodu anízovca pravého a aktuálne je prísadou v zmesi dōTERRA ZenGest™. Badián je plný sviežej vône, ktorá sa podobá sladkému drievku, a je plným právom dokonalým olejom na podporu celkového zdravého trávenia. Badián sa výborne kombinuje s kvetinovými a drevnatými olejmi a tieto zmesi poskytujú zážitok emocionálneho vyrovnania.

 
pink_pepper_mothers_day_600x900_v2.jpg

Ružové korenie

Strom molle, známy tiež ako strom ružového korenia, bol v starej inkskej kultúre posvätný. Všetky časti stromu vrátane jeho plodov sa využívali na mnohé liečivé účely. Ružové korenie má povzbudzujúcu a energizujúcu vôňu a dokonale sa kombinuje s citrusovými a kvetinovými olejmi. Ak máte pocit únavy alebo sa potrebujete sústrediť, rozptyľujte alebo inhalujte Ružové korenie na podporenie pocitu bdelosti. 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining