Akcijos ir produktai


litsea-and-manuka-touch-900x600.jpg

200 PV akcija

Sveiki sulaukę naujo mėnesio! Birželis atneša ilgesnes ir šviesesnes dienas bei ypatingą PV akciją, leidžiančią pasimėgauti dviem retai siūlomais doTERRA aliejais. Iki 2022 m. birželio 30 d. pateikę vieną 200 PV ar didesnės vertės užsakymą gausite po vieną kiekvieno ribotą laiką siūlomo (LTO) produkto vienetą.  

Kaip juos gauti: 
2022 m. birželio 1–30 dienomis pateikite vieną 200 PV ar didesnės vertės užsakymą ir NEMOKAMAI gaukite po vieną šių produktų vienetą: 

  • Litsea (Laurenių) eterinis aliejus (15 ml) 
  • Manuka Touch (10 ml) 

Daugiau informacijos, DUK, akcijos taisykles ir terminus galite rasti spustelėję toliau pateiktą nuorodą.  

Pasiūlymas galioja akcijos laikotarpiu arba kol nebeliks prekių.   

Daugiau informacijos čiaPirkti dabar

 
move_diffuser_citrus_spring_900x600.jpg

dōTERRA Move™ Diffuser (Difuzorius) ir Citrus Spring (15 ml)

Nuostabus dviejų tik Europai skirtų produktų derinys. 

Šis ribotą laiką siūlomas produktų derinys leis bet kada ir bet kur pajusti pavasario esmę. Jame rasite Citrus Spring – tai tik Europoje siūlomas aliejus, kurį galite įsigyti tik šiame derinyje! 

Nešiojamas ir kompaktiškas doTERRA Move Diffuser (Difuzorius) sukurtas lydėti Jus, kur beeitumėte, ir dienos metu įkvepia mėgautis gamtos pripildytomis akimirkomis. Šis ypatingas produktų derinys, kuriame rasite ir tik Europoje siūlomo eterinių aliejų mišinio Citrus Spring, įkvėps mėgautis pavasario kvapais. 

Prekių kiekis ribotas. Ribotą laiką siūloma prekė. Pateikiant vieną užsakymą, galima įsigyti tik 2 šios prekės vienetus. 

dōTERRA Move™ Diffuser (Difuzorius)Citrus Spring (15 ml)Žiūrėti vaizdo įrašąPirkti dabar

 
cuisine-blends-collection-900x600.jpg

dōTERRA™ kulinarinių mišinių maistui gardinti kolekcija

Šį ribotą laiką siūlomą produktą sudaro trys atrinktų CPTG eterinių aliejų skoniais trykštantys mišiniai. doTERRA kulinariniai mišiniai tikrai taps kitos Jūsų šeimos vakarienės, mėgstamiausio patiekalo ar vakarėlio sode pagrindiniu pagardu! 

Mišinys itališkai virtuvei (15 ml) 
Mišinys itališkai virtuvei tobulai tiks mėsai, makaronams ar salotų užpilams.  

Mišinys meksikietiškai virtuvei (15 ml) 
Mišiniu meksikietiškai virtuvei gardinkite fachitas, takus, buritus ar kukurūzų traškučius.  

Mišinys atogrąžų virtuvei (15 ml)
Mišinį atogrąžų virtuvei naudokite šviežioms jūros gėrybėms, jūsų mėgstamiausiam desertui ar glotnučiui.   

Prekių kiekis ribotas. Ribotą laiką siūloma prekė.  

Mišinys itališkai virtuvei (15 ml)Mišinys meksikietiškai virtuvei (15 ml)Mišinys atogrąžų virtuvei (15 ml)Pirkti dabar

 
citrus_bliss_900x600.jpg

Pirkite vieną, atiduokite vieną

Bendrovei doTERRA ir toliau aprūpinant Ukrainos pabėgėlius asmeninės higienos rinkiniais, Jūs galite prisidėti prie kampanijos „Pirkite vieną, atiduokite vieną“, į kitą savo užsakymą įtraukę Citrus Bliss™ Bath Invigorating Bar (Žvalumo suteikiantį kietąjį muilą)... 

Birželio mėnesį įsigijus Citrus Bliss Invigorating Bath Bar (Žvalumo suteikiančio kietojo muilo), doTERRA Europe paaukos tokį patį skaičių kietojo muilo vienetų labdaros organizacijoms, kurios teikia asmeninės higienos rinkinius pabėgėliams Ukrainoje ir už jos ribų įkurtose prieglobsčio vietose. Bendrovei doTERRA bendradarbiaujant su šiomis nuostabiomis organizacijomis, Jūsų indėlis į šiuos higienos rinkinius padės sunkumus patiriantiems žmonėms patenkinti pagrindinius savo poreikius. Tikimės, kad šis mažas gestas leis Ukrainos pabėgėliams, išgyvenantiems neužtikrintumą ir sunkius laikus, pajusti nors šiek tiek paguodos ir palengvins jų rūpesčius.   

Norėdami prisidėti prie kitų iniciatyvų ir vykdomų projektų, galite dalyvauti tiesiogiai aukodami šiems tikslams, spustelėję šią nuorodą*. 

Helping Touch yra dōTERRA Healing Hands™ Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatų) projektų partneris. Visos aukos paskirstomos tik pagalbai Ukrainai skirtiems projektams. Jūsų pagalba yra neįkainojama, ir esame apstulbinti Jūsų gerumo, prisidedant prie šio tikslo. Ačiū, kad esate to dalis. 

Pirkti dabar

 
citronella_900x600.jpg

NEMOKAMAI: Mėnesio produktas: Citronella (Svaigiųjų citrinžolių) eterinis aliejus (15 ml)

Išskirtinai lojalumo programai (LRP) skirtas produktas. 

Pateikę bet kokį vieną 125 PV ar didesnės vertės lojalumo užsakymą (LRP), kuris apdorojamas iki 2022 m. birželio 15 d. (imtinai), NEMOKAMAI gausite sodraus, gaivaus ir raminančio Citronella (Svaigiųjų citrinžolių) eterinio aliejaus. Sužinokite apie Citronella (Svaigiųjų citrinžolių) eterinio aliejaus kilmę ir unikalius naudojimo būdus, peržiūrėję toliau pateiktą vaizdo įrašą. 

Norėtumėte daugiau sužinoti apie LRP atlygį ir privalumus? Apsilankykite toliau pateiktoje nuorodoje.  

Informacija apie LRPŽiūrėti vaizdo įrašąInformacija apie produktą

 
pink_pepper_900x600.jpg

10 proc. nuolaida - Pink Pepper (Rausvųjų pipirų) eterinis aliejus (5 ml)

Švelniai vaisiškas ir pipirinis Pink Pepper (Rausvųjų pipirų) aliejus suteiks įvairovės ir išskirtinio skonio bet kuriam patiekalui! 

Pink Pepper (Rausvųjų pipirų) eterinio aliejaus skonis yra įdomi alternatyva juodiesiems pipirams. Lašinkite į pikantiškus patiekalus vietoje maltų juodųjų pipirų ir patirkite naują klasikinių patiekalų skonį.  

Naudojimo patarimai 
Galite įlašinti Pink Pepper (Rausvųjų pipirų) eterinio aliejaus į vandenį ar namie gamintą arbatą su prieskoniais ir mėgautis energingu gaivinančiu gėrimu! 

Pateikta kaina yra jau su 10 proc. nuolaida. Nuolaida netaikoma perkant už taškus. 

Informacija apie produktąPirkti dabar

 
lrp_boost_900x600.jpg

LRP paskatinimas: paskutinis žingsnis

Gegužės (1-15) mėnesį kaip naujas narys užsiregistravote, naudodamiesi LRP paskatinimo akcija? Jei taip, šį mėnesį galite žengti paskutinį žingsnį: prisijunkite prie lojalumo programos ir 2022 m. birželio 1–30 d. pateikite vieną 100 PV ar didesnės vertės lojalumo užsakymą (LRP)!  

Atlikus šį paskutinį žingsnį, Jūsų gaunama taškų procentinė dalis bus padidinta iki 20 proc. Išsamią informaciją rasite toliau pateiktoje nuorodoje. 

Daugiau informacijos čia

 

 
Terrazyme-900x600.jpg

Naujas siūlomas produktas: (LRP) papildomi pasirinkimai

Puikios naujienos! Pridėjome dar vieną papildą, kurį galite įtraukti į savo lojalumo užsakymą (LRP), įsigydami doTERRA Lifelong Vitality Pack (standartinę arba veganišką pakuotę) arba doTERRA Daily Nutrient Pack (xEO Mega™ ir Microplex VMz™), naudodamiesi lojalumo programa, ir ženkliai sutaupyti! 

Jau galite įsigyti 

  • TerraZyme™ – NAUJAS pasiūlymas! 
  • Mito2Max™ 
  • Deep Blue Polyphenol Complex™ (Polifenolių kompleksas) 
  • PB Assist+ ™ 
  • xEO Mega™ 
  • Microplex VMz™ 

Galite pridėti iki trijų iš šių papildomų papildų – juos įsigysite gerokai pigiau, nei pirkdami atskirai. 

Pirkti dabar

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language