Mėnesio akcijos - Lietuvių


frankincense-900x600.jpg

Frankincense (Bosvelijų) eterinis aliejus nemokamai - 200 PV akcijos pratęsimas

Pratęsiame 200 PV akciją, tad turite dar vieną galimybę iki 2022 m. sausio 15 d. NEMOKAMAI gauti Frankincense (Bosvelijų) eterinio aliejaus (15 ml). Nepraleiskite šios nuostabios galimybės pasimėgauti vieno iš vertingiausių ir nuostabiausių aliejų stulbinančiomis naudingosiomis savybėmis. 

Kaip pasinaudoti pasiūlymu 
Iki 2022 m. sausio 15 d. (imtinai) pateikite vieną 200 PV vertės ar didesnį užsakymą ir gaukite Frankincense (Bosvelijų) eterinio aliejaus (15 ml) NEMOKAMAI. 

Pasiūlymas galioja akcijos laikotarpiu, kol nebeliks prekių. Daugiau informacijos, DUK, akcijos taisykles ir terminus galite rasti spustelėję toliau pateiktą nuorodą.

Informacija apie produktąVaizdo įrašas apie produktąDaugiau informacijos čia

 
100-promo-LLV-900x600.jpg

„Sveikatingumas visą gyvenimą“ - 100–100–LLV narystės akcija

Dalyvaudami narystės akcijoje 100–100–Lifelong Vitality (LLV), nauji nariai gali lengvai prisijungti prie doTERRA ir pradėti visą gyvenimą trunkančio sveikatingumo kelionę. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pasiektumėte akcijos reikalavimus, ir gaukite nemokamą LLV pakuotę!  

Kaip pasinaudoti pasiūlymu 
1.    2022 m. sausio 1–31 dienomis užsiregistruokite kaip naujas doTERRA Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) arba Wholesale Customer (Didmeninis klientas) ir pateikite vieną 100 PV arba didesnės vertės narystės užsakymą.  

IR 

2.    2022 m. vasario 1–28 dienomis pateikite vieną 100 PV arba didesnės vertės lojalumo programos užsakymą.  

Atlikę pirmąjį ir antrąjį veiksmus, su vasario mėnesio LRP užsakymu gausite NEMOKAMĄ dōTERRA Lifelong Vitality Pack™ pakuotę!  

Šia akcija gali pasinaudoti tik nauji nariai. 

Daugiau informacijos čiaInformacija apie produktą

 
lemon-eucalyptus-900x600.jpg

Mėnesio produktas – Lemon Eucalyptus (Citrininių korimbijų) eterinis aliejus (15 ml)

Siekiate patobulinti savo odos priežiūros režimą? Išmėginkite Lemon Eucalyptus (Citrininių korimbijų) eterinį aliejų, kuris valo odą ir palaiko jos gerą būklę. 

Lemon Eucalyptus (Citrininių korimbijų) aliejus yra greitas ir paprastas bet kokios veido rutinos papildymas, galintis turėti teigiamos įtakos jūsų odos būklei. Įtraukite į savo veido priežiūros rutiną: įlašinkite vieną ar du lašus į naudojamą veido prausiklį, kad oda atrodytų sveika. Įvairiomis naudingosiomis savybėmis pasižymintis aliejus turi nuotaiką keliantį ir žvalumo suteikiantį aromatą, kuris, naudojant aliejų ant odos, nuostabiai tinka atliekant skausmą malšinantį masažą. Turėkite Lemon Eucalyptus (Citrininių korimbijų) eterinio aliejaus po ranka, kai reikia jėgas atkuriančio užtaiso. 

Naudojimo patarimai  
Įlašinkite vieną ar du lašus į delnus ir patrinkite rankas, kai norite pakelti nuotaiką ir praskaidrinti dieną. 

Pateikite vieną 125 PV vertės ar didesnį lojalumo užsakymą, kuris apdorojamas iki 2022 m. sausio 15 d. (imtinai), ir gaukite mėnesio produktą NEMOKAMAI.  

Produkto informacijos puslapisŽiūrėti vaizdo įrašą

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

10 proc. nuolaida – Neroli Touch (10 ml)

Itin vertinamas citrusinis aliejus doTERRA Neroli Touch sujungia tyrą Neroli (Nerolio) eterinį aliejų su Fractionated Coconut Oil (Frakcionuotu kokosų aliejumi) patogiame buteliuke su rutuliniu aplikatoriumi. 

Iš karčiųjų apelsinų medžio žiedų išgaunamas nerolio eterinis aliejus turi saldų, gaivų, gėlinį aromatą. Įdomu tai, kad iš to paties medžio taip pat išgaunami kiti du citrusiniai aliejai: iš lapų ir šakelių gaunamas petitgreinų, o iš apelsinų žievelių – karčiųjų apelsinų eterinis aliejus. Nors iš to paties augalo išgaunami ir kiti aliejai, nerolio aliejus yra laikomas retu citrusiniu aliejumi. Neroli Touch aliejų galite naudoti odai nuraminti ir jos paraudimui sumažinti. Nerolio eterinis aliejus taip pat žinomas kaip padedantis atsipalaiduoti ir gerinantis nuotaiką. 

Naudojimo patarimai 
Naudokite dienos metu – šis aliejus pakels nuotaiką ir leis mėgautis saldžiu citrusiniu dvelksmu. 

Pateikta kaina yra jau su 10 proc. nuolaida.  Nuolaida netaikoma perkant už taškus. 

Produkto informacijos puslapisPirkti dabar

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language