Kuupakkumine - Eesti


PV-Promotion-600x900.jpg

Kevadine liitumiskampaania

Kas teate kedagi, kes sooviks proovida dōTERRA tooteid või elada tervislikumalt? Sel kuul on neil võimalik kasutada eksklusiivset, ainult piiratud aja jooksul kehtivat (LTO) eeterlike õlide pakkumist, et alustada oma teekonda dōTERRA-s ja nautida kevadet täiel rinnal.

Uued registreerunud liitujad 
Kuidas kvalifitseeruda: 
Uus liituja võib registreeruda dōTERRA Wellness Advocate’i (heaolunõustaja) või Wholesale Customerina (hulgikliendina) vahemikus 1.–30. aprill 2021 ja teha järgmise tellimuse: 


100 PV väärtuses või suurem liitumistellimus, millega saab KINGITUSEKS kaasa Red Mandarini (punase mandariini õli) LTO (5 ml)  

VÕI 

200 PV väärtuses või suurem liitumistellimus, millega saab KINGITUSEKS kaasa Red Mandarini (punase mandariini õli) LTO (5 ml), Clementine’i (klementiiniõli) LTO (15 ml) ja Lime’i (laimiõli, 15 ml) 

Aprilli kampaanias saavad osaleda ainult uued, esimest korda dōTERRA-ga liitujad. 

Saadaval piiratud aja jooksul või kuni kaupa jätkub. Täpsemat teavet programmi kohta, KKK-d ja terminid leiate allpool toodud lingilt.

 
Fennel-15ml-600x900.jpg

Kuu toode – Fennel (apteegitilliõli, 15 ml)

Fenneli (apteegitilli) eeterlik õli on hästi tuntud ja kasutusel olnud juba sajandeid. Õli on magusa lõhnaga ning selle aroomi ja maitset võib võrrelda lagritsaga. Ergutava ürdise lõhnaga Fennel (apteegitilliõli) sobib suurepäraselt soolastesse ja magusatesse roogadesse. Kui kasutate Fennelit (apteegitilliõli) söögivalmistamiseks, võtke õli pudelist kättesaamiseks appi hambatikk, sest maitsestamiseks piisab juba väikesest kogusest. 

Kui teete ühekordse lojaalsustellimuse, mille väärtus on vähemalt 125 PV, hiljemalt 15. aprilliks 2021, saate kuu toote TASUTA.  

 
Celery-Seed-15ml-600x900.jpg

10% soodsamalt – Celery Seed (selleriseemneõli, 15 ml)

Seller, mille kasutamise kohta on andmeid juba 5. sajandi Hiinast, on paljude roogade oluline koostisosa. Sellel on mitmekülgne, tugev, magus ja vürtsikas aroom. Kahe aastaga saavutab taim täisküpsuse ja kasvatab pisikesed viljad, mille värvus varieerub kollakaspruunist pruunini. Kasutage söögivalmistamisel Celery Seedi (selleriseemne) eeterlikku õli värske selleri asemel, et anda soolastele roogadele särtsakas ürdine maitse. 
 
10% allahindlus on juba toote hinna sisse arvestatud. Allahindlus ei kehti punktide lunastamiseks tehtud tellimustele. 
 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language