Podzimní akce registrace


1. října – 30. listopadu 2021 

Na oslavu naší akce 2021 Autumn Tour vám s potěšením představujeme naši úžasnou podzimní akci registrace. Nově zaregistrovaní si mohou vyzkoušet produkty ze dvou našich nejoblíbenějších řad – dōTERRA On Guard™ a Deep Blue™! Když dnes navíc zaregistrujete nového člena, získáte 50 produktových bodů! 

Nově zaregistrovaní

100pv OnGuard Mouthwash and Drops

Zaregistrujte se se  100 PV nebo více a získejte ZDARMA: 

200pv OnGuard Mouthwash and drops, deep blue rub and travel bag

Zaregistrujte se s 200 PV nebo více a získejte ZDARMA: 

 

V prodeji pouze po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob. 

Nově zaregistrovaní se musí přihlásit jako nový produktový poradce nebo velkoobchodní zákazník společnosti dōTERRA a zadat jednu registrační objednávku v hodnotě 100 PV nebo více v období od 1. října do 30. listopadu 2021, aby se na tuto propagační akci kvalifikovali.   

Registrátor

Enroller

 • Zaregistrujte nového člena s 100 PV nebo více a získejte 50 produktových bodů.

Registrátor musí mít věrnostní objednávku (LRP) v hodnotě 100 PV nebo více ve stejném měsíci, v jakém registrovaný zadává svou registrační objednávku, aby se kvalifikoval na propagační akci. 

Připomínka plateb bezhotovostním převodem

Máte-li nezaplacenou objednávku z předchozího měsíce formou bezhotovostního převodu, prosíme o okamžité zaplacení. Abychom mohli vaše platby úspěšně zpracovat, musíte v referenčních údajích platby uvést číslo objednávky a členské ID. Připsání plateb bankovním převodem trvá 2–5 pracovních dní. Abychom měli čas na výpočty provize z objednávek za předchozí měsíc, musíme vaši platbu obdržet do 3. dne měsíce, aby nedošlo k prodlení, a poté budeme moci zpracovat platby do 8. dne měsíce. 

Otázky a odpovědi pro nově registrované

Musím se stát produktovým poradcem nebo velkoobchodním zákazníkem, abych získal(a) nárok na tuto promo akci?  

Ano. Pokud se chcete na tuto propagační akci kvalifikovat, musíte se v souladu s požadovanými kritérii přihlásit jako produktový poradce nebo velkoobchodní zákazník.  

Jaký je rozdíl mezi produktovým poradcem a velkoobchodním zákazníkem?    

Velkoobchodní zákazníci jsou lidé, kteří mají zájem o používání produktů dōTERRA v zájmu svého wellness a chtějí nakupovat za velkoobchodní ceny. Velkoobchodní zákazníci mohou mít také zájem získávat věrnostní body prostřednictvím Programu věrnostních odměn (LRP).  

Výhody velkoobchodního zákazníka

 • Velkoobchodní cena (s 25% slevou)

 • Možnost získat zpět 30–10 % z celkového nákupu v produktových bodech ZDARMA.

 • Nárok na získání produktu měsíce ZDARMA

 • Není vyžadována žádná měsíční objednávka


Produktoví poradci je nadšeni produkty dōTERRA a chtějí je sdílet s ostatními. Produktový poradce může mít také zájem o vytváření příjmu prostřednictvím společnosti dōTERRA. 

Výhody produktového poradce   

 • Velkoobchodní cena (s 25% slevou) 

 • Možnost získat zpět 30–10 % z celkového nákupu v produktových bodech ZDARMA.  

 • Nárok na získání produktu měsíce ZDARMA  

 • Možnost získat provize a bonusy 


Co potřebuji k tomu, abych se kvalifikoval na tuto propagační akci?  

Až se přihlásíte jako produktový poradce nebo velkoobchodní zákazník, zadejte objednávku s minimálním požadovaným PV, čímž získáte nárok na tuto propagační akci.  

Jaké produkty mohu zakoupit, abych dosáhl(a) minimálně požadovaného PV na tuto propagační akci? 

Můžete si zakoupit jakýkoli produkt dōTERRA, pokud ovšem vaše registrační objednávka dosáhne minimálního požadovaného PV. Zahrnuje to i registrační sady.  

Kvalifikoval(a) jsem se na propagační akci, kdy dostanu své produkty zdarma? 

Pokud se kvalifikujete na tuto promo akci, obdržíte se svou registrační objednávkou produkty zdarma. 

Započítávají se do této promo akce reaktivace? 

Pro tuto promo akci se NEZAPOČÍTÁVAJÍ reaktivace. Reaktivace je osoba, která byla dříve zaregistrována jako produktový poradce a chtěla by obnovit svůj účet. 

Otázky a odpovědi pro registrátory

Jsem registrátor účastnící se této propagační akce. Co potřebuji k tomu, abych se kvalifikoval(a) na tuto propagační akci?  

Registrátor musí zaregistrovat nového člena se 100 PV nebo více, aby se kvalifikoval na získání 50 produktových bodů. Registrátor musí zpracovat věrnostní objednávku (LRP) v hodnotě 100 PV nebo více ve stejném měsíci, v jakém registrovaný zadává svou registrační objednávku. 

Například: pokud někoho zaregistrujete v říjnu, musíte v říjnu zpracovat věrnostní objednávku (LRP) v minimální hodnotě 100 PV, abyste se na tuto propagační akci kvalifikovali. 

Jsem člen mimo Evropu. Mohu zaregistrovat nového člena v Evropě?

Ano, jestliže má nový zaregistrovaný člen evropský účet, může být zaregistrován a získat odměny v rámci této propagační akce. Vy (registrátor) však žádné body v rámci této propagační akce nezískáte, protože nemáte evropský účet.

Jsem člen z Evropy. Mohu zaregistrovat nového člena mimo Evropu?

Ano, ale ani jeden z vás nebude mít nárok na tuto propagační akci. Jelikož ani vy (registrátor), ani nový člen, kterého chcete zaregistrovat, nemáte evropský účet, nemůžete se kvalifikovat na tuto propagační akci.

Termíny

 • Registrační objednávka:  registrační objednávka je první objednávka zadaná produktovým poradcem nebo velkoobchodním zákazníkem, která zahrnuje registrační sadu, zvolené produkty a registrační poplatek.  
 • PV: je zkratka pro osobní objem. Všechny produkty mají stanovenou výši PV, která obvykle odpovídá velkoobchodní hodnotě produktu bez daně z obratu a přepravních a manipulačních poplatků. Hodnota PV není stejná jako cena objednávky. Chcete-li zjistit danou výši PV konkrétního produktu, podívejte se prosím na popis produktu. 
 • Reaktivace: reaktivace je osoba, která byla dříve zaregistrována jako produktový poradce nebo velkoobchodní zákazník a chtěla by obnovit svůj účet.  

Pravidla

 • Jedna samotná objednávka vás může oprávnit pouze k jedné propagační akci. Jelikož jde o akci registrace, nově registrovaný se může kvalifikovat jen jednou.  
 • Ať už se registrovaný kvalifikuje na propagační akci v hodnotě 100 PV nebo 200 PV, registrátoři přesto obdrží 50 produktových bodů. 
 • Jakékoli vrácené objednávky nebo zboží, v jejichž důsledku klesne hodnota objednávky pod požadované PV, povedou ke ztrátě nároku.  
 • Hodnota PV není stejná jako cena objednávky. Nový produktový poradce nebo velkoobchodní zákazník je povinen před vytvořením registrační objednávky ověřit, že objednávka je v požadované hodnotě PV. 
 • Jakmile jsou registrační objednávky zadány, nelze je měnit, upravovat ani kombinovat za účelem zařazení do promo akce.  
 • Registrátoři sbírající produktové body pro tuto propagační akci tak mohou činit bez omezení.  
 • Aby byl registrátor způsobilý pro získání produktových bodů, účty registrátora i registrovaného musí být vedeny v Evropě.  
 • Registrační objednávky zaslané mimo registrační období se nepočítají jako registrace opravňující k promo akci. Nebudou učiněny žádné výjimky.  
 • Platby bankovním převodem musí být obdrženy do 10. dne následujícího měsíce, aby byly započteny do promo akce. Nebudou učiněny žádné výjimky.  
 • Pro tuto promo akci se NEZAPOČÍTÁVAJÍ reaktivace. Reaktivace je osoba, která byla dříve zaregistrována jako produktový poradce a chtěla by obnovit svůj účet. 
 • Registrační sada se do této promo akce započte pouze tehdy, pokud je v hodnotě 100 PV nebo více.  
 • Těm, kteří se kvalifikují na propagační akci v říjnu, budou přidány produktové body na členský účet 20. listopadu 2021. Pokud se člen domnívá, že se na promo akci kvalifikoval a neobdržel produktové body, měl by se obrátit na oddělení zákaznického servisu nejpozději 30. listopadu 2021. Po tomto datu nelze učinit žádné výjimky. 
 • Těm, kteří se kvalifikují na propagační akci v listopadu, budou přidány produktové body na členský účet 20. prosince 2021. Pokud se člen domnívá, že se na promo akci kvalifikoval a neobdržel produktové body, měl by se obrátit na oddělení zákaznického servisu nejpozději 31. prosince 2021. Po tomto datu nelze učinit žádné výjimky. 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language