Renginiai ir atnaujinimai - Lietuvių


NAUJI PRODUKTAI EUROPOJE

Jau galite įsigyti – apžiūrėkite naujausius doTERRA Europe produktus.

Citronella_600x900.jpg

SVAIGIŲJŲ CITRINŽOLIŲ ETERINIS ALIEJUS (15 ML)

Iš aukštos Azijoje augančios žolės lapų išgaunamas svaigiųjų citrinžolių eterinis aliejus pasižymi ryškiu gaiviu aromatu. Naudojamas ant odos šis aliejus ramina kūno ir galvos odą, nes jo sudėtyje yra citronelolio, taip pat padeda palaikyti odą švarią. Džiugius teigiamus jausmus sukeliantis svaigiųjų citrinžolių eterinis aliejus yra puiki priemonė stovyklaujant, einant į žygį ar užsiimant kita veikla, kurios metu mėgaujatės gamtos grožiu.

 
Celery_Seed_600x900.jpg

SALIERŲ SĖKLŲ ETERINIS ALIEJUS (15 ML)

Jau V-ajame amžiuje Kinijoje naudotas salierų eterinis aliejus turi sudėtinį stiprų saldžiai prieskoninį aromatą. Švieži sezono metu surinkti salierai, kokius galite rasti vietinių ūkininkų turguje, užauga iki trijų pėdų (90 cm) aukščio, yra skaisčiai žalios spalvos ir švyti gyvybe. Itin universalų salierų sėklų eterinį aliejų galite naudoti vietoje šviežių salierų, suteikdami saldiems ar pikantiškiems patiekalams puikaus viliojančio skonio.

 
EnrolmentKits_600x900.jpg

NARYSTĖS RINKINIŲ NAUJIENOS

doTERRA turi įvairių puikių pasiūlymų, kad užregistruoti naujus narius būtų dar paprasčiau. Mūsų naujų ir patobulintų narystės rinkinių asortimentą galite peržiūrėti spustelėję toliau pateiktą nuorodą. 

Įgyvendindami savo tvarumo siekį, taip pat atnaujinome narystės rinkinio pakuotę – dabar ji draugiškesnė aplinkai. Visa pakuotė turi blizgius paryškinimus ir perdirbamą dangą: tai reiškia, kad galima perdirbti visą dėžutę.

 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

PRIMINIMAS APIE BANKINIUS PERVEDIMUS

Jungtinei Karalystei išstojus iš Europos sąjungos (ES), kai kuriems nariams naudojantis bankiniais ir SEPA pervedimais taikomi papildomi mokesčiai. Siekdami išvengti bet kokių galimų mokesčių, kuriuos gali taikyti bankas, atidarėme naują ES esančią sąskaitą, į kurią galite atlikti bankinius pervedimus. 

Visi ES gyvenantys nariai mokėjimus turėtų atlikti į naująją sąskaitą, o JK gyvenančių narių mokėjimai ir toliau turėtų būti atliekami į esamą JK registruotą sąskaitą.

Jei turite bankiniu pavedimu neapmokėtų praėjusio mėnesio užsakymų, prašome apmokėti juos nedelsiant.  Kad galėtume sėkmingai apdoroti jūsų mokėjimą, mokėjimo nuorodoje turite pateikti savo užsakymo numerį ir nario ID.

Bankinį pavedimą mes gauname per 2–5 darbo dienas. Kad turėtume laiko apskaičiuoti jūsų komisinius už ankstesnio mėnesio užsakymus, jūsų mokėjimus turime gauti iki mėnesio 3-os dienos: taip išvengsime vėlavimo ir galėsime apdoroti mokėjimus iki mėnesio 8-os dienos.  

Jei negausime jūsų apmokėjimo iki mėnesio 8-os dienos, už praėjusio mėnesio užsakymą negausite komisinių, o jūsų užsakymas bus ištrintas. Jei jau apmokėjote savo užsakymą, bet jis neišsiųstas, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu iki mėnesio 9-os dienos, kad galėtume išspręsti visus su jūsų apmokėjimu susijusius klausimus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language