Renginiai ir atnaujinimai - Lietuvių


BG_Flower_Collection_600x900.jpg

IŠSKIRTINIAI PRODUKTAI! IŠ EUROPOS EUROPAI

Kolekcija Bulgarian Flowers Collection skirta paminėti vertingiausių eterinių aliejų išgavimą Bulgarijoje ir parduodama išskirtinai Europoje ribotą laiką. 

Kolekcija, kurią sudaro Rose Touch, Lavender Touch ir Melissa Touch aliejai, išgaunama Europoje ir leidžia jums mėgautis trimis iš pačių vertingiausių aliejų visame pasaulyje. Šie aliejai pagaminti Bulgarijoje įkurtoje doTERRA Esseterre distilerijoje. Daugelį metų Bulgarijoje veikė aukščiausios kokybės eterinių aliejų tyrimų, plėtros ir gamybos įmonės, ypač šalia Juodosios jūros, kur klimatas idealus tyriausios kokybės levandoms ir melisoms auginti. 

Šios kolekcijos pakuotės grožis nenusileidžia patiems aliejams! Dėžutė su gėlių raštais ir auksu įspaustomis detalėmis primena prieš saulę besiskleidžiantį gėlės žiedą. Šis rinkinys platinamas išskirtinai Europoje ir siūlomas ribotą laiką, tad nepraleiskite galimybės išbandyti šiuos nuostabius aliejus ir patirti daugybę jų naudingųjų savybių.

 
Adaptiv_Group__600x900.jpg

dōTERRA ADAPTIV™ (15 ML) IR ADAPTIV™ TOUCH (10 ML)

Kai jaučiate raminančio užtaiso poveikį, rinkitės Adaptiv mišinį. Levandų, magnolijų, nerolio ir tikrųjų dervamedžių eteriniai aliejai pasižymi raminančiu poveikiu, o laukinių apelsinų ir šaltmėčių – suteikia energijos ir pakylėja. Kopalių ir rozmarinų eteriniai aliejai padeda nuraminti įsisiūbavusias emocijas. Adaptiv ir Adaptiv Touch yra puikus būdas išlaikyti kūno ir proto pusiausvyrą, kai jaučiatės pavargęs, neramus, neryžtingas ar irzlus.

 
YarrowPom_Serum_600x900.jpg

YARROW|POM KŪNĄ ATNAUJINANTIS SERUMAS

Kūną atnaujinantis serumas Yarrow|Pom, kurio sudėtyje gausu veiksmingų biologiškai aktyvių medžiagų ir odą saugančių baltymų, yra prabangios šilkinės tekstūros. Paprastųjų kraujažolių eterinis aliejus ir šaltai spaustas granatų sėklų aliejus veikia sinergiškai ir padeda odai atrodyti jaunai, o CPTG™ eteriniai aliejai nuteikia pozityviai ir padeda atsipalaiduoti. Jojobos, saulėgrąžų, vynuogių ir argano kauliukų aliejai giliai drėkina, o kavos pupelių ekstraktas ir granatų esteriai gali suteikti odai švytėjimo ir pagerinti jos išvaizdą, kad ryškiai spindėtumėte nuo galvos iki kojų pirštų galiukų.

 
Kids_Collection_600x900.jpg

KOLEKCIJA VAIKAMS dōTERRA KID'S COLLECTION – DABAR SU TAMER™

Išbandykite šią unikalią eterinių aliejų mišinių kolekciją, kuri sukurta galvojant apie mažuosius – dabar kolekcijoje rasite ir Tamer! 

Naujausią kolekcijos vaikams doTERRA Kid's Collection papildymą – mišinį virškinimui gerinti Tamer visada verta turėti po ranka! Tamer mišinyje unikalios CPTG eterinių aliejų, tokių kaip šaltmėčių, japoniškų pipirmėčių ir imbierų, naudingosios savybės susilieja su doTERRA frakcionuotu kokosų aliejumi. Naudojami kartu, šie aliejai suteikia lengvumo pojūtį po sočios maisto porcijos. 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

PRIMINIMAS APIE BANKINIUS PERVEDIMUS

Jungtinei Karalystei išstojus iš Europos sąjungos (ES), kai kuriems nariams naudojantis bankiniais ir SEPA pervedimais taikomi papildomi mokesčiai. Siekdami išvengti bet kokių galimų mokesčių, kuriuos gali taikyti bankas, atidarėme naują ES esančią sąskaitą, į kurią galite atlikti bankinius pervedimus. 

Visi ES gyvenantys nariai mokėjimus turėtų atlikti į naująją sąskaitą, o JK gyvenančių narių mokėjimai ir toliau turėtų būti atliekami į esamą JK registruotą sąskaitą.

Jei turite bankiniu pavedimu neapmokėtų praėjusio mėnesio užsakymų, prašome apmokėti juos nedelsiant.  Kad galėtume sėkmingai apdoroti jūsų mokėjimą, mokėjimo nuorodoje turite pateikti savo užsakymo numerį ir nario ID.

Bankinį pavedimą mes gauname per 2–5 darbo dienas. Kad turėtume laiko apskaičiuoti jūsų komisinius už ankstesnio mėnesio užsakymus, jūsų mokėjimus turime gauti iki mėnesio 3-os dienos: taip išvengsime vėlavimo ir galėsime apdoroti mokėjimus iki mėnesio 8-os dienos.  

Jei negausime jūsų apmokėjimo iki mėnesio 8-os dienos, už praėjusio mėnesio užsakymą negausite komisinių, o jūsų užsakymas bus ištrintas. Jei jau apmokėjote savo užsakymą, bet jis neišsiųstas, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu iki mėnesio 9-os dienos, kad galėtume išspręsti visus su jūsų apmokėjimu susijusius klausimus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining