Akce a aktuální informace - Čeština


BG_Flower_Collection_600x900.jpg

EXKLUZIVNĚ! Z EVROPY PRO EVROPU

Bulgarian Flowers Collection je oslavou kultivace vzácných bulharských esenciálních olejů a je určena exkluzivně nejprve pro Evropu a pouze po omezenou dobu. 

Tato kolekce z evropských zdrojů vám přináší tři esenciální oleje, které jsou nejvíce ceněny na celém světě, Růže Touch, Levandule Touch a Meduňka Touch. Tyto oleje se vyrábějí v bulharské destilérii Esseterre společnosti dōTERRA. Bulharsko má v oblasti esenciálních olejů mnohaletou historii výzkumů, vývoje a vybudování závodů na světové úrovni, zejména kolem Černého moře, kde je ideální klima pro pěstování levandule a meduňky té nejčistší kvality. 

Obal této kolekce je stejně krásný jako samotné oleje! Design je ve tvaru květu rozvíjejícího se ke slunci, s květinovými potisky a zlatými detailními reliéfy. Exkluzivně pro Evropu a pouze po omezenou dobu – nezmeškejte tyto vzácné oleje a jejich mnohé přínosy. 

 
Adaptiv_Group__600x900.jpg

dōTERRA ADAPTIV™ (15 ML) a ADAPTIV™ TOUCH (10 ML)

Když budete mít pocit, že potřebujete hodně uklidňující prostředek, je vaším řešením Adaptiv. Levandule, Magnolie, Neroli a Ambroň mají zklidňující účinky a Planý pomeranč a Máta klasnatá dodávají energii a povznášejí náladu. Kopaiva a Rozmarýn navíc pomáhají zklidnit zjitřené pocity. Ať se cítíte unavení, nebo neklidní, nerozhodní, či podráždění, Adaptiv a Adaptiv Touch jsou prostředky, které vám mohou pomoci, aby byla zachována rovnováha vašeho těla i mysli.
 

 
YarrowPom_Serum_600x900.jpg

TĚLOVÉ REGENERAČNÍ SÉRUM YARROW|POM

Tělové regenerační sérum Yarrow|Pom, plné účinných bioaktivních složek a proteinů na ochranu pokožky, má luxusně hedvábnou konzistenci. Esenciální olej Řebříček a za studena lisovaný Olej ze semen granátového jablka působí v součinnosti na vaši pleť, podporují její mladistvý vzhled a esenciální oleje CPTG™ povzbuzují pozitivní a uvolněnou náladu. Oleje z jojoby, slunečnicový olej, olej z hroznových jader a arganových jader zajistí hloubkovou hydrataci a extrakt z kávových zrn a estery z granátového jablka mohou pomoci vaši pokožku rozzářit a zlepšit její vzhled, aby se zaskvěla v celé kráse od hlavy po paty.

 
Kids_Collection_600x900.jpg

dōTERRA KID'S COLLECTION – NYNÍ OBSAHUJE TAMER™

Vyzkoušejte tuto unikátní kolekci směsí esenciálních olejů navrženou speciálně pro děti – nyní obsahuje směs Tamer! 
 
Směs na podporu trávení Tamer jakožto nový přírůstek v dōTERRA Kid's Collection je užitečným pomocníkem, kterého je dobré mít po ruce! Tamer nabízí jedinečné přínosy esenciálních olejů CPTG, jako je Máta klasnatá, Máta japonská a Zázvor, v základu z frakcionovaného kokosového oleje dōTERRA. Tyto oleje společně poskytnou úlevu, jestliže se přejíte. 
 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

PŘIPOMÍNKA PLATEB BANKOVNÍM PŘEVODEM

Byli jsme informováni, že v důsledku odchodu Spojeného království z Evropské unie (EU) byly členům účtovány další poplatky při použití bankovního a SEPA převodu. Abychom zabránili jakýmkoli možným poplatkům, které vám může vaše banka naúčtovat, nabízíme nový účet založený v EU a určený k bankovním převodům, na který můžete platby zasílat. 

Všichni členové v EU by měli pro své platby používat nový účet a členové v UK by měli pokračovat v platbách jako obvykle s použitím stávajícího účtu založeného v UK.

Máte-li nezaplacenou objednávku z předchozího měsíce formou bankovního převodu, prosíme o okamžité zaplacení.  Abychom mohli vaše platby úspěšně zpracovat, musíte v referenčních údajích platby uvést číslo objednávky a členské ID. Připsání plateb bankovním převodem trvá 2–5 pracovních dní. Abychom měli čas na výpočty provize z objednávek za předchozí měsíc, musíme vaši platbu obdržet do 3. dne měsíce, aby nedošlo k prodlení, a poté budeme moci zpracovat platby do 8. dne měsíce.  

Neobdržíme-li vaši platbu do 8. dne v měsíci, nezískáte provizi za svou objednávku z předchozího měsíce a vaše objednávka bude vymazána. Pokud jste již za svou objednávku zaplatili a zboží nebylo odesláno, obraťte se na nás e-mailem nebo telefonicky do 9. dne měsíce, abychom mohli vyřešit jakýkoli problém s vaší platbou. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining