Leider Account Management Team


Jessica Gomes & Robert Jowett
UKIrelandAM@doterra.com 
Ierland
Verenigd Koninkrijk
Boris Lankhuijzen
BeneluxAM@doterra.com
België
Luxembourg
Nederland
Victoria Gornostaeva
vgornostaeva@doterra.com
Yulia Arbuzova
yarbuzova@doterra.com
Nikita Savichev
nsavichev@doterra.com
Israël
Rusland

 

Ashley Robert, Eric Hachenberger, Sophie Merkel & Kristijan Sipus
DeutschAM@doterra.com 
Oostenrijk
Duitsland
Zwitserland
Lubka Panackova
EUcentralAM@doterra.com 
Tsjechië
Slowakije

 

Joanna Trela
jetrela@doterra.com 
Polen

 

 

Adrian Truta, Anna Melnic & Alexandra Iliescu
eueastam@doterra.com 
Roemenië
Luca Savastano & Annalisa Olivieri
mediterraneanam@doterra.com
Kroatië
Griekenland
Italië
Ann Gambie
FrenchAM@doterra.com
Belgium
Frankrijk
Monaco
Switzerland
Santiago De La Rosa
sdelarosa@doterra.com
Portugal
Spanje
 
Robert Jowett
rjowett@doterra.com
Slovenië

 

Eirik Hovden
ehovden@doterra.com
Noorwegen
Denemarken
Estland
Finland
IJsland
Letland
Litouwen
Zweden
Szidonia Balog
eueastam@doterra.com
Bulgarije
Hongarije

MANAGER, LEADERSHIP SERVICES


Lesley Pick

lpick@doterra.com

Market Development Managers


Lisa Rooney

VK & Ierland
lrooney@doterra.com

Ludovica Bolcato
Adriatische Regio
lbolcato@doterra.com 

Jason Lever
Benelux en Scandinavië
jlever@doterra.com

Mafalda Clewlow
Portugal en Spanje
mclewlow@doterra.com

Maria Angelova
Bulgarije, Estonia, Letland, Litouwen
mangelova@doterra.com

 

Michael Schluchter
Zwitserland (Frans)
mshlunchter@doterra.com

Mihaela Oprea
Roemenië en Moldova
moprea@doterra.com

Oliver Szobonya
Tsjechië, Hongarije, Polen, Slowakije
oszobonya@doterra.com

Robert Jan Merkel
Duitstalige Regio
rmerkel@doterra.com

Ondersteunende functies


Diamond Services Manager
Robert Jowett & Adrian Truta
diamondAM@doterra.com

Diamond Club Project Manager
Helena Gomes
europediamondclub@doterra.com

Zo zet je jouw Accountmanagementteam in

Waar kan mijn accountmanager mij mee helpen?

  • Doelen bepalen en strategische gesprekken
  • Uitleggen en maximaliseren compensatieplan
  • Vragen over commissies voor rangkwalificaties: Kwalificaties, betaalde compensaties en uitzonderingen
  • Helpt Silver en bovenliggende rangen met hun persoonlijke accounts

Waar kan de klantenservice mij mee helpen?

  • Verwerken van persoonlijke bestellingen
  • Verwerken van jouw aanmeldingen
  • Oplossen van verzendproblemen
  • Retouren, uitwisselingen en terugbetalingen
  • Promotionele verzoeken en uitzonderingen
  • Assisteer consultant met Premier leden met hun persoonlijke accounts
 

Selecteer uw continent

Selecteer uw regio

Selecteer uw locatie

Selecteer uw taal