Představujeme novou sadu dōTERRA Amavi™ Gift Set


amavi_touch_10ml_600x900.jpg

dōTERRA Amavi™ Touch

Tuto jedinečnou směs tvoří esenciální oleje ze dřeva stromu bódhi, jedle balzámové, z plodu černého pepře, hinoki a pačule. Olej ze dřeva stromu bódhi je nyní exkluzivně ve směsi dōTERRA Amavi™ a je to jediný způsob, jak si vychutnat unikátní vůni stromu bódhi od společnosti dōTERRA. Vůně Amavi, napomáhající propojení se Zemí, působí v součinnosti s chemií jakékoli osoby, zklidňuje, povznáší a dá vašim myšlenkám nový směr. Obsah oleje Pepř černý v Amavi Touch může pomoci ztišit bezděčnou nervozitu nebo rozčilení.
 
Směs je rovněž vyvinuta za účelem zklidnění podrážděné pokožky a podporuje její zdravý vzhled. Oleje ze stromů pomáhají obzvláště zklidnit a zmírnit problémy, kdežto oleje z bylin pomáhají k dosažení mladistvého vzhledu.

 
Amavi_AfterShave_600x900.jpg

Emulze po holení dōTERRA Amavi™

Emulze po holení dōTERRA Amavi™ má příjemně zklidňující účinek na pleť. Dává více, než co byste očekávali od běžné vody po holení, neboť nabízí intenzivní hydrataci, omezuje výskyt skvrn a pokožka je pak krásně hladká. Přidanou hodnotou je skutečnost, že také podporuje pevný a mladistvý vzhled pleti. Pomáhá zpomalit předčasné známky stárnutí a snižuje výskyt vrásek.
 
Emulze po holení má podobné složení jako směs Touch, obsahuje olej Dřevo stromu Bódhi, Čajovník, Jedle balzámová, Máta peprná a olej z plodů Litsea Cubeba. Složení je lehké a nemastné konzistence a lehce se vstřebá do pokožky. Ideální je použití každé ráno po holení a večer před spaním.
 

 
amavi_bath_bar_600x900.jpg

Koupelové mýdlo Onyx Balance

Toto surové koupelové mýdlo vzhledu ruční výroby obsahuje vždy oblíbenou směs dōTERRA Balance™. Koupelové mýdlo Onyx Balance je africké černé mýdlo, jehož receptura vyrobené ze složek rostlinného původu s přírodně se vyskytujícím vitamínem E. Obsahuje jedinečnou kombinaci bambuckého másla, kokosového oleje a oleje z palmových jader.
 
Některá koupelová mýdla zřejmě vysoušejí pokožku, avšak koupelové mýdlo Onyx Balance díky zvlhčujícím složkám oživí a osvěží celé vaše tělo a nabídne vám intenzivní očistný zážitek. Mýdlo je kromě použití ve sprše také ideální jako skvělý pomocník dokonale hladkého oholení.
 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining