Speciální nabídky


Citrus_Bloom_Kit_600x900.jpg

CITRUS BLOOM™ COLLECTION

Citrus Bloom Collection je příjemným způsobem, jak se nechat hýčkat od hlavy až k patě. Citrus Bloom je dokonalou kombinací esenciálních olejů, v níž se mísí svěží aroma citrusových slupek a čerstvě nařezaných květin. Esenciální oleje CPTG™ Planý pomeranč a Grapefruit vydávají prosluněné a svěží aromatické tóny, zatímco Levandule, Heřmánek římský a Magnolie dodávají jemný, sladký podtón.

Sprchový gel Citrus Bloom
Tento sprchový gel oplývající oleji nabízí při každém mytí dokonalou očistu a požitek z krásné vůně. 

Emulze na tělo a ruce Citrus Bloom
Lehká a nádherně aromatická emulze na tělo a ruce podporuje hladký a zdravý vzhled pokožky. 

Mýdlo na ruce Citrus Bloom
Tento dekorativní dávkovač je doplněn lahví o objemu 473 ml s tekutým mýdlem na ruce, s nímž budou dlaně vonět svěžestí a čistotou.

Deodorant Citrus Bloom
Osvěžující deodorant, perfektní pro každodenní používání, vám dodá sebejistotu, kterou potřebujete po celý den.

Volo_V2_600x900.jpg

DIFUZÉR VOLO™ - ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

Nádherný ultrazvukový difuzér dōTERRA Volo je dodáván s onyxovou a mramorovou povrchovou úpravou, takže se dokonale hodí do jakékoli místnosti, ať už doma, nebo v kanceláři. Volo má ručně vyráběný polyresinový horní díl se stylovým diamantovým vzorem a nabízí volitelné světelné nastavení: teplé a světle žluté světlo nebo bez osvětlení. Tento jedinečný difuzér má nastavitelný výstup s několika nastaveními časovače – a tak vám umožňuje upravit uvolňování esenciálních olejů certifikované čisté testované kvality (CPTG, Certified Pure Tested Grade™) podle momentální potřeby.

Časově omezená nabídka. V prodeji do vyprodání zásob.

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language