Akčné ponuky mesiaca - Slovenčina


Citrus_Promo_600x900.png

Akcia na citrusové darčeky

Citrusové oleje doTERRA sú plné silných účinkov a nesmú chýbať u žiadneho milovníka esenciálnych olejov. Teraz sa môžete zásobiť všetkými týmito štyrmi fantastickými citrusovými olejmi a produktmi vrátane časovo obmedzenej ponuky (LTO) esenciálneho oleja Citrus Bloom! 

Ako ich získať 
Zadajte akúkoľvek objednávku za 200 PV v období od 1. do 30. júna 2021, aby ste získali všetky nasledujúce produkty ZDARMA: 

 

 

  • Citrus Bliss™ (15 ml) 
  • Citrón (15 ml) 
  • Dezodorant Citrus Bliss™ 
  • Časovo obmedzená ponuka Citrus Bloom (15 ml) 

K dispozícii iba na obmedzený čas alebo len do vypredania zásob. Podrobnejšie informácie, často kladené otázky a podmienky nájdete na nižšie uvedenom odkaze.  

 
Peppermint_Beadlets_600x900.jpg

Produkt mesiaca – Guľôčky Mäta pieporná

Spoločnosť doTERRA zachytila použitím jedinečného a exkluzívneho procesu účinky esenciálneho oleja Mäta pieporná v podobe praktickej mäkkej vegetariánskej guľôčky. Každá malá guľôčka prinesie pri rozpustení v ústach osviežujúci nával Mäty piepornej a povzbudí pritom vaše zmysly, keď si vychutnávate chladivú arómu čistého esenciálneho oleja Mäta pieporná. 

Získajte produkt mesiaca ZDARMA zadaním jednej vernostnej objednávky v celkovej hodnote 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. júna 2021.
 

 
Coriander_600x900.jpg

Zľava 10 % – Semienko koriandra (15 ml)

Koriander je svieža aromatická bylina, ktorá sa používa už stáročia. Je to populárna korenina pri varení – na premenu akéhokoľvek jedla stačí štipka esenciálneho oleja Semienko koriandra! Keď používate olej Semienko koriandra pri varení, najlepšie je použiť metódu špáradla – namočte špičku čistého špáradla do fľaštičky s esenciálnym olejom a špáradlom zamiešajte suroviny. Keď ste už špáradlom pomiešali jedlo, posúďte, či chcete pridať viac oleja alebo nie. 

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body.  

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language