Akčné ponuky mesiaca - Slovenčina


200-PV-Promotion-600x900.jpg

Akcia za 200 PV – Kopaiva (15 ml) a dōTERRA Adaptiv™ (15 ml)

Získajte v marci dva esenciálne oleje doTERRA, ktoré musíte mať, za akúkoľvek objednávku za 200 PV alebo viac. Kopaiva je účinný a jedinečný olej s nespočetným množstvom využití a doTERRA Adaptiv™ je váš olej prvej voľby, ktorý vám poskytne upokojujúcu vzpruhu počas dňa. Pridajte v marci tieto všestranné esenciálne oleje do vašej zbierky! 

Ako ich získať:
Zadajte akúkoľvek objednávku za 200 PV v čase od 1. do 31. marca 2021 a získajte olej Kopaiva 15 ml a zmes doTERRA Adaptiv™ 15 ml. 

 

 

 
Lavender-Touch-600x900.jpg

Produkt mesiaca –Levanduľa Touch (10 ml)

Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. doTERRA Levanduľa Touch v sebe spája esenciálny olej Levanduľa s frakcionovaným kokosovým olejom a poskytuje praktický spôsob aplikácie dokonalý pre tých, ktorí majú citlivú pokožku. Levanduľa sa v širokej miere používa v kozmetike a parfumoch pre jej prospešné účinky na pleť. Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady. Vďaka všestranným účinkom je Levanduľa Touch zmes, ktorú by ste mali mať poruke všade, kam sa vyberiete. 
 
Získajte produkt mesiaca ZDARMA pri zadaní LRP objednávky minimálne vo výške 125 PV v termíne od 1. do 15. marca 2021. 
 

 
Arborvitae-600x900.jpg

Zľava 10 % –Tuja (5 ml)

Tuja, známa ako „strom života“, je zdrojom hrejivého a drevitého esenciálneho oleja, ktorý sa často používa pri meditáciách. Okrem toho môže mať tuja čistiace vlastnosti a mohla by byť nápomocná pri starostlivosti o pleť. Skôr, ako začnete s meditáciou, naneste olej Tuja na pokožku a vytvorte stav bdelosti a pozdvihnite tak vaše celkové meditačné cvičenie. 

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body. Až do vypredania zásob. 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language