Akčné ponuky mesiaca - Slovenčina


frankincense-900x600.jpg

Kadidlo zdarma - Predĺženie akčnej ponuky za 200 PV

Predlžujeme našu akčnú ponuku za 200 PV, aby sme vám poskytli ďalšiu šancu získať ZDARMA olej Kadidlo (15 ml) až do 15. januára 2022. Nezmeškajte túto fantastickú príležitosť zažiť úžasné účinky jedného z najcennejších a najvzácnejších olejov. 

Ako ho získať
Zadajte jednu objednávku za 200 PV alebo viac  do 15. januára 2022, aby ste získali ZDARMA olej Kadidlo (15 ml). 

K dispozícii iba počas trvania akcie alebo do vypredania zásob. Podrobnejšie informácie, často kladené otázky, pravidlá a termíny nájdete kliknutím na nižšie uvedený odkaz. 

Informácie o produkteVideo o produkteViac informácií tu

 
100-promo-LLV-900x600.jpg

„Celoživotné zdravie“ - Akcia pri registrácii 100-100-LLV

S našou akciou pri registrácii 100-100-Lifelong Vitality (LLV) sa môžu noví členovia jednoducho pridať k doTERRA a vydať sa na cestu v ústrety celoživotnému zdraviu. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby ste sa kvalifikovali na akciu a potom získajte zdarma balíček LLV!  
 
Ako ho získať 
1.    Zapíšte sa ako nový wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník doTERRA a zadajte  jednu registračnú objednávku za 100 PV alebo viac v období od 1. do 31. januára 2022.  
 
 
2.    Zadajte jednu objednávku v rámci programu vernostných odmien za 100 PV alebo viac v období od 1. do 28. februára 2022.  
 
Keď dokončíte kroky jedna a dva, získate  ZDARMA dōTERRA balíček Lifelong Vitality Pack™ zahrnutý do vašej februárovej LRP objednávky!  
 
Na túto akciu sa môžu kvalifikovať iba noví členovia. 

Viac informácií tuInformácie o produkte

 
lemon-eucalyptus-900x600.jpg

Produkt mesiaca – Citrónový eukalyptus (15 ml)

Hľadáte ako zlepšiť vašu starostlivosť o pleť? Vyskúšajte Citrónový eukalyptus na podporu a pomoc s čistením pokožky. 

Nezáleží na tom, aký máte aktuálny postup starostlivosti o pleť. Citrónový eukalyptus je rýchlym a jednoduchým doplnením, ktoré vám môže priniesť úžitok. Počas starostlivosti o pleť pridajte jednu až dve kvapky do vášho čistiaceho gélu na tvár na podporu zdravo vyzerajúcej pleti. Spolu s mnohými účinkami na pokožku má pri vonkajšom použití povznášajúcu a povzbudzujúcu arómu, čo znamená, že je skvelým prídavkom ako súčasť utišujúcej masáže. Majte olej Citrónový eukalyptus poruke vždy, keď potrebujete revitalizujúcu vzpruhu. 

Tip na použitie  
Naneste jednu až dve kvapky do dlaní rúk a pošúchajte ich o seba na povznesenie a rozjasnenie vášho dňa. 
 
Získajte produkt mesiaca ZDARMA zadaním jednej vernostnej objednávky v celkovej hodnote 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. januára 2022.  

Informačný hárok o produkteZobraziť video

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

Zľava 10 % – Neroli Touch (10 ml)

doTERRA Neroli Touch, vysoko cenený medzi citrusovými olejmi, spája čistý esenciálny olej Neroli s Frakcionovaným kokosovým olejom v praktickej fľaštičke s guľôčkovým aplikátorom. 

Neroli sa získava z  kvetu kyslého pomarančovníka a má sladkú, sviežu, kvetinovú arómu. Zaujímavosťou je, že z toho istého stromu pochádzajú dva ďalšie citrusové oleje – Petitgrain z listov a vetvičiek a Kyslý pomaranč zo šupky pomaranča. Hoci z toho istého zdroja pochádzajú aj iné oleje, Neroli je medzi citrusovými olejmi jedinečný. Neroli Touch sa môže použiť na utíšenie pokožky a redukciu výskytu nedostatkov. Olej Neroli je tiež známy tým, že podporuje uvoľnenie a povznáša náladu. 

Tip na použitie 
Naneste počas dňa na povznesenie nálady a vychutnajte si sladkú citrusovú vôňu. 

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body. 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language