Akčné ponuky mesiaca - Slovenčina


Salubelle_600x900.jpg

AKČNÁ PONUKA ZA 200 PV – SALUBELLE™ (10 ml)

Skrášľujúca zmes Salubelle obsahuje niektoré z najbohatších a najvzácnejších olejov. Podporuje mladistvo vyzerajúcu, hladkú pleť a jej žiarivejší vzhľad. Členovia môžu získať tento úžasný produkt zadaním objednávky vo výške 200 PV a v máji tak dostať ZDARMA zmes Salubelle™ (10 ml).

Ako ju získať:
1. Zadajte v máji akúkoľvek objednávku vo výške 200 PV a získajte zmes Salubelle™ (10 ml).
2. Aby ste sa kvalifikovali na túto akciu, zadajte objednávku v hodnote 200 PV najneskôr do 31. mája 2020.

 
Balance_5ml_600x900.jpg

PRODUKT MESIACA – doTERRA BALANCE™ (5 ml)

Vďaka sviežej a drevitej aróme je uzemňujúca zmes doTERRA Balance skvelou prvou voľbou, keď potrebujete v živote trošku harmónie. Smrek, Gáfrovník, Kadidlo, Vratič a Modrý harmanček sa dokonale spájajú s Frakcionovaným kokosovým olejom a ponúkajú lákavú vôňu, ktorá podporuje pokoj, uvoľnenie a pohodu. Naneste zmes Balance ráno na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity pokoja a harmónie tela po celý deň.
 
Členovia získajú výrobok mesiaca ZDARMA pri zadaní LRP objednávky minimálne vo výške 125 PV v termíne od 1. do 15. mája 2020. Iba jeden produkt mesiaca zdarma na jeden účet.
 
Dokumenty s informáciami na stránke produktu obsahujú informácie o zložkách a účinkoch produktu. Tieto dokumenty nemusia zobrazovať veľkosť produktu ponúkaného v akýchkoľvek akciách. 
 

 
Yoga_Oils_600x900.jpg

10 % ZĽAVA NA JEDNOTLIVÉ OLEJE NA JOGU – ZMESI ALIGN, ARISE A ANCHOR

Nadšenci jogy, radujte sa! 21. júna 2020 je medzinárodný deň jogy. Vplyv jogy na zdravie je mnohoraký a môžeme ho ešte zvýšiť vďaka esenciálnym olejom. Keďže máme teraz doma viac času, skúsme zostať fit a v rovnováhe pomocou jogy. Či ste v joge nováčikom alebo jej oddaným nadšencom, teraz je vynikajúci čas osvojiť si túto prastarú metódu. 

Naše exkluzívne zmesi esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG™ vás dokážu vynikajúco pripraviť na vašu cestu v ústrety harmónii mysle a tela. Zmesi dōTERRA Align, dōTERRA Arise a dōTERRA Anchor prinášajú arómy, ktoré ustália, vycentrujú a osvietia vášho ducha, keď posilňujete a napínate vaše telo. Ovládnite svojho vnútorného jogína a využite našu ponuku na maximum s touto zľavou 10 % na jednotlivé oleje.

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. 10 % zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body. 10 % zľava sa nevzťahuje na balíček Kolekcia na jogu. 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining