Akčné ponuky a produkty


litsea-and-manuka-touch-900x600.jpg

Akčná ponuka 200 PV

Vitajte v novom mesiaci! S príchodom júna nastávajú dlhšie, svetlejšie dni a špeciálna akčná ponuka PV pre vás, aby ste si vychutnali dva zriedkavo dostupné oleje doTERRA. Získajte jeden z každého produktu v časovo obmedzenej ponuke (LTO) zadaním jednej objednávky za 200 PV alebo viac do 30. júna 2022.  

Ako ich získať: 
Zadajte jednu objednávku za 200 PV alebo viac v období od 1. – 30. júna 2022, aby ste získali ZDARMA jeden z každého produktu: 

  • Litsea (15 ml) 
  • Manuka Touch (10 ml) 

 

Podrobnejšie informácie, často kladené otázky, pravidlá a termíny nájdete kliknutím na nižšie uvedený odkaz.  

K dispozícii iba na obmedzený čas alebo do vypredania zásob.  

Viac informácií tuNakupovať teraz

 
move_diffuser_citrus_spring_900x600.jpg

Difuzér dōTERRA Move™ a Citrus Spring (15 ml)

Dva exkluzívne produkty v Európe spolu ako úžasná dvojica. 

Oslávte s týmto párom produktov v časovo obmedzenej ponuke esenciu jari kedykoľvek a kdekoľvek. Obsahuje Citrus Spring, olej exkluzívne v Európe, ktorý je k dispozícii len v rámci tejto dvojice! 

Difuzér doTERRA Move, ktorý je prenosný a kompaktný, je navrhnutý tak, aby sa s vami presúval kamkoľvek pôjdete, inšpiroval vás chvíľkami naplnenými prírodou v priebehu celého dňa. V spojení so zmesou esenciálnych olejov Citrus Spring, ktorá je exkluzívne v Európe, sa s touto špeciálnou dvojicou produktov inšpirujte vôňami jari. 

Až do vypredania zásob. Časovo obmedzená ponuka. Limit v počte 2 na objednávku. 

Difuzér dōTERRA Move™Citrus Spring (15 ml)Pozrieť videoNakupovať teraz

 
cuisine-blends-collection-900x600.jpg

Kolekcia na varenie s gastronomickými zmesami dōTERRA™

Táto časovo obmedzená ponuka obsahuje tri zmesi plné chutí jedinečného výberu esenciálnych olejov triedy CPTG. Gastronomické zmesi doTERRA sa stanú hlavnými ingredienciami pri vašej najbližšej rodinnej večeri, v obľúbenom jedle alebo na záhradnej párty! 

Talianska gastronomická zmes (15 ml) 
Talianska zmes sa dokonale hodí k mäsu, cestovinám či šalátovým dresingom.  

Mexická gastronomická zmes (15 ml) 
Mexickou zmesou si okoreňte pokrmy fajitas, tacos, burritos či nachos.  

Tropická gastronomická zmes (15 ml)
Tropickú zmes pridajte do čerstvých plodov mora, vášho obľúbeného dezertu či do receptu na smoothie.  

Až do vypredania zásob. Časovo obmedzená ponuka.  

Talianska gastronomická zmes (15 ml)Mexická gastronomická zmes (15 ml)Tropická gastronomická zmes (15 ml)Nakupovať teraz

 
citrus_bliss_900x600.jpg

Kúpte jedno, darujte jedno

Keďže doTERRA pokračuje v poskytovaní balíčkov osobnej starostlivosti pre utečencov z Ukrajiny, môžete sa tiež zúčastniť našej kampane „Kúpte jedno, darujeme jedno“, keď pridáte povzbudzujúce mydlo na kúpanie Citrus Bliss™ k vašej nasledujúcej objednávke... 

S každou kúpou povzbudzujúceho mydla na kúpanie Citrus Bliss v júni doTERRA Europe daruje zodpovedajúci celkový počet mydiel na kúpanie niekoľkých charitatívnym organizáciám, ktoré už poskytujú núdzové balíčky osobnej starostlivosti utečencom v úkrytoch na území aj mimo územia Ukrajiny. Spolu s neutíchajúcimi snahami doTERRA o podporu v spolupráci s týmto obdivuhodnými organizáciami poskytne váš príspevok do týchto balíčkov starostlivosti pohodlie tým, ktorí zažívajú utrpenie, aby sme podporili ich najzákladnejšie potreby. V čase neistoty a obrovských ťažkostí, ktoré zažívajú utečenci z Ukrajiny, dúfame, že toto malé gesto prinesie určitú útechu a úľavu tým, ktorí to potrebujú.   

Aby ste mohli byť súčasťou viacerých prebiehajúcich iniciatív a projektov, môžete sa zúčastňovať tak, že priamo poskytnete dar pre tieto prípady s využitím nižšie uvedeného odkazu*. 

Helping Touch je dorovnávací partner pre wellness konzultantov nadácie dōTERRA Healing Hands™. Všetky dary sa rozdeľujú výhradne medzi projekty na pomoc Ukrajine. Vaša pomoc je neoceniteľná. Sme dojatí vašou láskavosťou prispieť na túto vec. Ďakujeme za vašu účasť. 

Nakupovať teraz

 
citronella_900x600.jpg

ZDARMA: Produkt mesiaca - Citronela (15 ml)

Exkluzívne pre program vernostných odmien (LRP) 

Získajte výrazný, svieži a upokojujúci olej Citronela ZDARMA s akoukoľvek samostatnou vernostnou objednávkou (LRP) za 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. júna 2022. Pozrite si video nižšie a objavte originálne a jedinečné spôsoby použitia oleja Citronela. 
 
Máte záujem o viac odmien a výhod LRP? Navštívte nasledujúci odkaz.  

Informácie o programe vernostných odmienPozrieť video Informácie o produktoch

 
pink_pepper_900x600.jpg

Zľava 10 % - Ružové korenie (5 ml)

Mierne ovocný a pikantný olej Ružové korenie je pozdvihnutím chuti, ktorá dodá zmenu a hĺbku akémukoľvek jedlu! 

Esenciálny olej Ružové korenie je vzrušujúcou náhradou čierneho korenia. Pridajte do slaných jedál namiesto mletého čierneho korenia ako nové vylepšenie klasických receptov.  

Tip na použitie 
Na povzbudzujúce osvieženie skúste pridať Ružové korenie do vody alebo do doma pripraveného čaju Chai Masala! 

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body. 

Informácie o produktochNakupovať teraz

 
lrp_boost_900x600.jpg

Vzpruha LRP: Záverečný krok

Zapísali ste sa v  (1-15) máji ako novo registrovaná osoba prostredníctvom akcie na vyššiu percentuálnu prahovú hodnotu LRP? Ak áno, teraz, tento mesiac môžete dokončiť záverečný krok: pridajte sa do programu vernostných odmien a zadajte v období od 1. do 30. júna 2022 samostatnú vernostnú objednávku (LRP) za 100 PV alebo viac!  

Jednoducho dokončite posledný krok uvedený vyššie, aby ste zvýšili vašu percentuálnu prahovú hodnotu získavania bodov na 20 %. Pre úplné informácie použite odkaz nižšie. 
 

 

 
Terrazyme-900x600.jpg

Nový produkt k dispozícii – (LRP) možnosti dodatočných položiek

Skvelé správy! Pridali sme ďalší výživový doplnok, z ktorých si môžete vybrať a pridať do vašej vernostnej objednávky (LRP) a užiť si úspory pri kúpe balíčka doTERRA Lifelong Vitality Pack (štandardný alebo vegánsky) alebo balíčka doTERRA Daily Nutrient Pack (xEO Mega™ a Microplex VMz™) v rámci programu vernostných odmien! 

Teraz k dispozícii 

  • TerraZyme™ – NOVÝ s možnosťou pridať! 
  • Mito2Max™ 
  • Deep Blue Polyphenol Complex™ 
  • PB Assist+™ 
  • xEO Mega™ 
  • Microplex VMz™ 

Môžete pridať až tri z týchto dodatočných výživových doplnkov. Môžete tak ušetriť, ako keby ste si ich kupovali samostatne. 

Nakupovať teraz

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language