Akčné ponuky mesiaca - Slovenčina


July_Promo_900x600.jpg

MESAČNÉ AKCIE – AKCIA PRI REGISTRÁCII 50 50

Ak zaregistrujete nového wellness konzultanta dōTERRA alebo veľkoobchodného zákazníka, vy a novo zaregistrovaný člen získate každý 50 bodov za produkty! 

Nový wellness konzultant a veľkoobchodný zákazník musí zadať v období od 1. do 31. júla 2019 registračnú objednávku za 100 PV. 

Limit 1 na novo zaregistrovaného člena.

 

 
July_TerraShield_900x600.jpg

UŠETRITE 10 % V JÚLI – 30 ML SPREJ TERRASHIELD™ ZMES DO PRÍRODY

V čase turistiky, outdoorových športov a táborenia neexistuje iná užitočnejšia a dôležitejšia zmes ako Terrashield! Chráňte sa toto leto zmesou esenciálnych olejov pred problémami súvisiacimi so životným prostredím. Obsahuje ylang-ylang, cédrové drevo, kocúrnik obyčajný, citrónový eukalyptus, vavrín, tuju, cypruštek nutkanský a čistý výťažok z vanilkového lusku.  Zapíšte si ho teraz na svoj zoznam vecí, ktoré si zbalíte!

10 % zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body.

 

 
July_Eucalyptus_900x600.jpg

PRODUKT MESIACA – 15 ML OLEJ EUKALYPTUS

Chcete sa cítiť vzpružený a čerstvý? Skúste rozptýliť niekoľko kvapiek eukalyptu s citrónom a citrónovou trávou. Eukalyptus je náš produkt mesiaca a podporuje pocity uvoľnenia a odstraňuje napätie. Jeho vlastnosti môžu byť prospešné pre pokožku. Preto skúste pridať kvapku do hydratačného prípravku podľa vášho výberu a krúživými pohybmi naneste na pokožku. Wellness konzultanti a veľkoobchodní zákazníci dostanú výrobok mesiaca ZDARMA pri vytvorení LRP objednávky za minimálne 125 PV v termíne od 1. do 15. júla 2019. (Iba jeden produkt mesiaca zdarma na jeden účet.)
 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining