Miesięczne promocje - Polski


On-Guard-Promo-600x900.jpg

Promocja 200 PV – dōTERRA On Guard™

Jako jedna z najpopularniejszych mieszanek doTERRA, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, On Guard jest niezbędnym elementem w każdym domu. Tylko w tym miesiącu, składając zamówienie o wartości 200 PV w dniach 1–30 września 2021 r., możesz otrzymać DARMOWE produkty On Guard plus olejek z dzikiej pomarańczy (15 ml), jeden z najważniejszych olejków eterycznych w mieszance On Guard. 

Jak zdobyć punkty:  
Złóż dowolne zamówienie o wartości 200 PV w dniach 1–30 września 2021 r., aby otrzymać wszystkie poniższe produkty ZA DARMO:  

 

  • doTERRA On Guard™ (15 ml) 
  • Oczyszczająca mgiełka do rąk On Guard™ 
  • Pianka do mycia rąk On Guard™ 
  • Dozownik pianki do mycia rąk On Guard™ 
  • Dzika pomarańcza (15 ml) 

Oferta dostępna tylko do zakończenia promocji lub do wyczerpania zapasów.  

Aby uzyskać więcej informacji, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz zapoznać się z regulaminem i obowiązującą terminologią, kliknij link poniżej. 

 
Harvest-Spice-600x900.jpg

Harvest Spice (15 ml)

Oferta ograniczona czasowo 

Mieszanka sprzyjająca spotkaniom w bliskim gronie Harvest Spice ma przyjemny, korzenny i wyrazisty aromat, który przywodzi na myśl zapachy jesieni.  

Mieszanka zawiera olejki eteryczne z certyfikatem CPTG™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) kojarzone ze wzruszającymi wspomnieniami, w tym olejek z kasji, goździków, eukaliptusa, drzewa cedrowego, gałki muszkatołowej i kory cynamonu. Dzięki dodatkowi olejku eterycznego z eukaliptusa stosowana miejscowo mieszanka Harvest Spice poprawia nastrój. Natomiast olejek eteryczny z drzewa cedrowego zapewnia dodatkowo równowagę emocjonalną. 

Wskazówki dotyczące użycia  
Podaruj rodzinie i przyjaciołom, aby wspólnie celebrować zmieniające się pory roku. 

 
Ravintsara-600x900-V2.jpg

Produkt miesiąca – Olejek z cynamonowca kamforowego (5 ml)

Oferta ograniczona czasowo 

Niesamowicie wszechstronny olejek z cynamonowca kamforowego o ziemistym zapachu i bogatej gamie zastosowań jest niezbędnym dodatkiem do Twojej kolekcji.  
 
Ravintsara, nie mylić z Ravensarą, pochodzi z liści cynamonowca kamforowego (Cinnamomum camphora). Chociaż zarówno Ravintsara, jak i Ravensara należą do rodziny wawrzynowatych, Ravintsara jest łagodniejsza i podobna do eukaliptusa lub kamfory. Połącz z olejkami eterycznymi z rumianku rzymskiego, copaiby, eukaliptusa lub kadzidła. Możesz także dodać do ulubionego kremu nawilżającego doTERRA, aby się dodatkowo wyciszyć! 

Złóż pojedyncze zamówienie lojalnościowe (LRP) o wartości co najmniej 125 PV, które zostanie przetworzone najpóźniej 15 września 2021 r., a otrzymasz DARMOWY produkt miesiąca.  

Wskazówki dotyczące użycia 
Dodaj jedną lub dwie krople do odprężającej kąpieli z solami Epsom.
 
     

 
On-Guard-Beadlets-600x900.jpg

10% zniżki - Kuleczki On Guard™

Kuleczki doTERRA On Guard to łatwy i wygodny sposób na uzyskanie korzyści płynących z mieszanki olejków eterycznych doTERRA On Guard.  

Kuleczki zapewniają aromatyczną dawkę wyjątkowej mieszanki dzikiej pomarańczy, goździków, cynamonu, eukaliptusa i rozmarynu doTERRA – wszystko to zamknięte w maleńkich, wegetariańskich granulkach, które rozpuszczają się w ustach.  

Wyświetlana cena zawiera 10% zniżki. Zniżka nie dotyczy zamówień dokonanych z użyciem punktów.  

 


Wskazówki dotyczące użycia 
Po jedzeniu weź jedną lub dwie granulki. 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language