Miesięczne promocje - Polski


PV-Promotion-600x900.jpg

Wiosenna promocja za zarejestrowanie

Znasz kogoś, kto chciałby poznać produkty doTERRA lub prowadzić zdrowszy tryb życia? W tym miesiącu wszystkie takie osoby mają okazję skorzystać z ekskluzywnych ofert ograniczonych czasowo (LTO) i wyruszyć tej wiosny w zupełnie nową podróż z olejkami eterycznymi doTERRA. 

Nowo zarejestrowane osoby 
Jak uzyskać: 
Nowa osoba może się zarejestrować jako konsultant Wellness Advocate lub klient hurtowy w dniach 1–30 kwietnia 2021 i: 

 
 

 
złożyć zamówienie o wartości co najmniej 100 PV, aby otrzymać DARMOWY olejek z czerwonej mandarynki w ofercie ograniczonej czasowo (LTO) (5 ml).  

LUB 

złożyć zamówienie o wartości co najmniej 200 PV, aby otrzymać DARMOWY olejek z czerwonej mandarynki w ofercie ograniczonej czasowo (LTO) (5 ml), olejek z klementynki w ofercie ograniczonej czasowo (LTO) (15 ml) oraz olejek z limonki (15 ml). 

Tylko osoby, które dołączają do doTERRA po raz pierwszy, mogą się zakwalifikować do promocji w kwietniu. 
 
Dostępne tylko w ofercie ograniczonej czasowo lub do wyczerpania zapasów. Aby uzyskać więcej informacji, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz zapoznać się z regulaminem i obowiązującą terminologią, kliknij link poniżej 
 

 
Fennel-15ml-600x900.jpg

Produkt miesiąca – Koper włoski (15 ml)

Olejek eteryczny z kopru włoskiego jest dobrze znany i stosowany od wieków. Jest to olejek o słodkim smaku i zapachu często porównywanym do lukrecji. Jego stymulująca ziołowa esencja sprawia, że nadaje się doskonale zarówno do słodkich, jak i wytrawnych dań. Stosując olejek eteryczny z kopru włoskiego w kuchni, warto pamiętać o metodzie wykałaczki, ponieważ nawet najmniejsza ilość zapewnia bardzo intensywny smak! 
 
Składając pojedyncze zamówienie lojalnościowe o wartości co najmniej 125 PV, które zostanie przetworzone 15 kwietnia 2021 r. lub wcześniej, otrzymujesz DARMOWY Produkt miesiąca. 
 
 

 
Celery-Seed-15ml-600x900.jpg

10% zniżki – Olejek z nasion selera (15 ml)

Seler naciowy, stosowany w Chinach już w V wieku, stał się popularnym dodatkiem do wielu różnych potraw. Ma złożony i intensywny słodko-korzenny aromat. Roślina potrzebuje dwóch lat, aby w pełni dojrzeć i wyprodukować małe owoce, które przybierają jasno- lub ciemnobrązowy kolor. Podczas gotowania warto zastąpić świeży seler naciowy olejkiem eterycznym z nasion selera, aby nadać wytrawnym potrawom wyrazisty ziołowym smak. 

Wyświetlana cena zawiera 10% zniżki. Zniżka nie dotyczy zamówień dokonanych z użyciem punktów. 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language