Miesięczne promocje - Polski


frankincense-900x600.jpg

Darmowy olejek kadzidłowy - Przedłużenie promocji 200 PV

Przedłużamy naszą promocję 200 PV, dzięki której masz kolejną szansę, aby zdobyć DARMOWY olejek kadzidłowy (15 ml) do 15 stycznia 2022 roku. Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby odkryć niesamowite korzyści jednego z najcenniejszych i najbardziej uznanych olejków eterycznych. 

Jak się zakwalifikować do tej promocji? 
Do 15 stycznia 2022 roku lub wcześniej złóż pojedyncze zamówienie o wartości co najmniej 200 PV, aby otrzymać DARMOWY olejek kadzidłowy (15 ml). 

Oferta jest dostępna tylko do zakończenia promocji lub do wyczerpania zapasów. 

Aby uzyskać więcej informacji, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz zapoznać się z regulaminem i obowiązującą terminologią, kliknij łącze poniżej. 

Informacje o produkcieFilm o produkcieSzczegóły są dostępne tutaj

 
100-promo-LLV-900x600.jpg

Dobra kondycja fizyczna i psychiczna przez całe życie - Promocja za rejestrację członkowską 100-100-LLV

Dzięki naszej promocji za rejestrację członkowską 100-100-Lifelong Vitality (LLV) nowi członkowie mogą łatwo dołączyć do społeczności doTERRA i postawić pierwsze kroki na drodze ku dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, która będzie trwać przez całe życie. Wykonaj poniższe czynności, aby się zakwalifikować do promocji i otrzymać darmowy zestaw LLV!  
 
Jak się zakwalifikować do tej promocji? 
 
1.    Zarejestruj się jako nowy konsultant doTERRA Wellness Advocate lub klient hurtowy i złóż pojedyncze zamówienie wpisowe o wartości co najmniej 100 PV w dniach 1–31 stycznia 2022 r.  
 
ORAZ 
 
2.    Złóż pojedyncze zamówienie lojalnościowe o wartości co najmniej 100 PV w dniach od 1 do 28 lutego 2022 roku.  
 
Po wykonaniu czynności opisanych w punkcie pierwszym i drugim otrzymasz DARMOWY zestaw dōTERRA Lifelong Vitality Pack™ wraz z lutowym zamówieniem lojalnościowym!  
 
Do promocji tej mogą zakwalifikować się wyłącznie nowi członkowie. 

Szczegóły są dostępne tutajInformacje o produkcie

 
lemon-eucalyptus-900x600.jpg

Produkt miesiąca – Olejek z eukaliptusa cytrynowego (15 ml)

Chcesz wzbogacić swoją codzienną pielęgnację skóry? Wypróbuj olejek z eukaliptusa cytrynowego, aby wspierać zdrowie skóry i przyczynić się do jej oczyszczenia.   

Bez względu na to, jak obecnie dbasz o cerę, olejek z eukaliptusa cytrynowego to dodatek, który szybko i łatwo wzbogaci Twoją codzienną pielęgnację i z którego możesz czerpać korzyści. Podczas codziennej pielęgnacji twarzy dodaj jedną lub dwie krople do żelu oczyszczającego do twarzy, aby wspierać jej zdrowy wygląd. Olejek ten ma wielorakie korzystne działanie miejscowe i cechuje się podnoszącym na duchu i pobudzającym aromatem po zastosowaniu miejscowym, co oznacza, że jest idealnym dodatkiem do wykorzystania w trakcie kojącego masażu. Miej go zawsze pod ręką, aby w razie potrzeby zapewnić sobie zastrzyk energii. 

Wskazówki dotyczące użycia  
Nałóż jedną lub dwie krople na dłonie i potrzyj je, aby nabrać energii na cały dzień. 
 
Złóż pojedyncze zamówienie lojalnościowe o łącznej wartości co najmniej 125 PV, które zostanie przetworzone najpóźniej 15 stycznia 2022 r., a otrzymasz DARMOWY produkt miesiąca.  

Karta produktuZobacz film

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

10% zniżki - Neroli Touch (olejek neroli w kulce) (10 ml)

Wysoce ceniona wśród olejków cytrusowych mieszanka Neroli Touch doTERRA to połączenie czystego olejku eterycznego neroli z frakcjonowanym olejem kokosowym w wygodnej buteleczce z aplikatorem w kulce. 

Neroli, pochodzące z kwiatów drzewa gorzkiej pomarańczy, ma słodki, świeży, kwiatowy aromat. Co ciekawe, z tego samego drzewa pochodzą również dwa inne olejki cytrusowe – petitgrain z liści i gałązek oraz z gorzkiej pomarańczy, wytwarzany ze skórki owocu. Choć inne olejki pochodzą z tego samego źródła, olejek neroli jest wciąż rzadkością wśród olejków cytrusowych. Mieszanka Neroli Touch może być stosowana w celu ukojenia skóry i zmniejszenia widocznych niedoskonałości. Olejek neroli jest również znany ze swoich właściwości odprężających i poprawiających nastrój. 

Wskazówki dotyczące użycia 
Stosuj przez cały dzień, aby poprawić sobie nastrój i cieszyć się słodkim, cytrusowym zapachem. 

Wyświetlana cena zawiera 10% zniżki. Zniżka nie dotyczy zamówień dokonanych z użyciem punktów. 

Karta produktuKup teraz

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language