Miesięczne promocje - Polski


100_100_100PV_600x900.jpg

PROMOCJA 100-100-100 PV ZA LETNIĄ REJESTRACJĘ CZŁONKOWSKĄ

Dzięki naszej promocji 100-100-100 PV za letnią rejestrację członkowską z łatwością dołączysz do doTERRA i wejdziesz na ścieżkę zdrowego stylu życia, dzięki której zaspokoisz wszystkie swoje potrzeby. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby się zarejestrować, dostać wymarzone produkty i zdobyć bezpłatne punkty.

Aby zdobyć punkty: 
1. Zarejestruj się, składając zamówienie wpisowe o wartości 100 PV w czerwcu.
2. Dołącz do programu lojalnościowego (LRP) i złóż zamówienie lojalnościowe o wartości 100 PV w lipcu.
3. Po wykonaniu kroku 1 i 2 otrzymasz 100 bezpłatnych punktów produktowych w sierpniu! 

Aby zakwalifikować się do promocji, osoba rejestrująca się musi zarejestrować się, składając zamówienie o wartości 100 PV w czerwcu, a żeby zakwalifikować się do otrzymania punktów w sierpniu – zapisać się do programu lojalnościowego i złożyć zamówienie o wartości 100 PV w lipcu.

 
Palmarosa_600x900.jpg

PRODUKT MIESIĄCA– OLEJEK Z PALCZATKI IMBIROWEJ (5 ML) - OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

Pochodząca z Azji Południowo-Wschodniej palczatka imbirowa należy do tej samej rodziny traw co cytronela i trawa cytrynowa. Olejek zawiera wysoki procent geraniolu, który jest także jednym z podstawowych składników aromatycznego olejku eterycznego z róży. Znany jest z właściwości nadających skórze młody wygląd, dlatego warto dodać kilka kropli do kremu nawilżającego. Oprócz wielu innych zalet z pewnością docenisz także świeży, słodki i kwiatowy zapach!

Otrzymaj DARMOWY Produkt miesiąca, składając zamówienie w ramach LRP o minimalnej wartości 125 PV w dniach 1–15 czerwca 2020 r.

 
InTune_600x900.jpg

10% ZNIŻKI – INTUNE™

W obecnej sytuacji możemy potrzebować dodatkowej pomocy, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nie stracić koncentracji. InTune to zastrzeżona mieszanka starannie dobranych olejków eterycznych, stworzona z myślą o tych, którzy mają trudności ze skupieniem uwagi i wykonywaniem zadań. Osoby pracujące z domu lub dzieci wracające do szkoły mogą skorzystać z mieszanki InTune, aby poprawić swoją koncentrację i odzyskać pewność siebie.

Wyświetlana cena zawiera 10% zniżki. Zniżka 10% nie dotyczy zamówień dokonanych z użyciem punktów.

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining