Akce měsíce - Čeština


Salubelle_600x900.jpg

MĚSÍČNÍ PROMO - AKCE SALUBELLE ZA 200 PV

Získejte ZDARMA Salubelle 10ml podáním jakékoli jedné objednávky v hodnotě 200 PV v období od 1. do 30. září 2019. 

Zkrášlující směs Salubelle byla vyvinuta na podporu a výživu pokožky, současně pomáhá omezit faktory, které přispívají ke stárnutí pleti. Tyto jedinečné esenciální oleje byly vybrány odborníky tak, aby pomáhaly zachovat hladší, zářivější a mladistvou pokožku.

Omezeno na 4 objednávky k jednomu účtu. 

 

 
LRP_Boost_600x900.jpg

LRP BOOST

V průběhu září budete mít šanci zvýšit své procento příjmů z Programu věrnostních odměn (LRP) na 20 %! Zašlete-li v období od 1. do 28. září 2019 objednávku v rámci Programu věrnostních odměn (LRP) v hodnotě přesahující 150 PV, zvýšíme procento vašich příjmů o 20 %. Pomůže vám to získat více bodů z platných objednávek, abyste se rychleji přiblížili k vrcholné úrovni, kde již získáváte 30%.
 

 

 
Magnolia_Touch_600x900.jpg

UŠETŘETE V ZÁŘÍ 10% - MAGNÓLIE TOUCH

Chtěli byste se těšit z nové vůně? Magnólie činí zázraky svou sladkou a květovou vůní s osvěžujícími a povznášejícími vlastnostmi. Pro své zvlhčující účinky a ovocné květové tóny je nezbytnou součástí vašeho každodenního zkrášlujícího rituálu.
 
10% sleva se nevztahuje na objednávky nákupu za body.
 

 
Lime_600x900.jpg

PRODUKT MĚSÍCE- LIMETKA 15 ML

Limetka patří mezi vůně, které dodávají nejvíce energie, jaké jen můžete zažít. V mžiku vás probudí! Limetka je také skutečně univerzální a nezbytný olej v každé kuchyni. Zkuste jej přidat do guacamole, nápojů nebo zákusků, získají tak mimořádnou dávku chuti. Tento produkt měsíce obdrží ZDARMA produktoví poradci a velkoobchodní zákazníci, pokud od 1. do 15. září 2019 zadají minimální objednávku věrnostního programu LRP v hodnotě 125 PV. (Pouze jeden produkt měsíce zdarma k jednomu účtu.)

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining