Sprievodca darčekmi doTERRA Holiday na rok 2020


K dispozícii teraz až do vypredania zásob

Oil-Display-600x900.jpg

Výstavný drevený stojan

Vystavte svoje obľúbené esenciálne oleje doTERRA na tomto elegantnom drevenom stojane. Tento praktický a štýlový držiak na oleje, vyrobený z dubového masívu, vám umožní mať obľúbené vône po ruke počas celej sviatočnej sezóny aj mimo nej.

 • Až na 9 olejov
 • Elegantný dizajn
 • Vyrobený z dubového masívu
 • Rozmery: 130 mm x 130 mm x 175 mm

SKU: 60215560

 
EN-SO-S-M-Slippers-&-Serenity-Touch-&-Balance-Touch-600x900.jpg

Papuče so Serenity Touch a Balance Touch

Vychutnajte si pohodlie a harmóniu s týmto fantastickým triom! Súčasťou balenia je pár štýlch papúč z umelého semišu značky doTERRA, doTERRA Serenity Touch a doTERRA Balance Touch. Papuče sú dostupné v dvoch veľkostiach, S/M a L/XL a majú pohodlnú podšívku z umelej kožušiny a gumovú podrážku pre maximálne pohodlie a odolnosť. Tieto štýlové papuče z umelého semišu majú pohodlnú podšívku z umelej kožušiny a gumovú podrážku, vďaka čomu sú mimoriadne pohodlné a odolné. Vďaka unisex dizajnu sú ideálnym darčekom pre mužov aj ženy! 

SKU:
S/M: 60215796
L/XL: 60215797

 
Holiday-Mug-&-Peppermints-600x900.jpg

Dvojica doTERRA Holiday Joy

Čo je lepšie, ako spojenie doTERRA Holiday Joy a hrnčeka inšpirovaného doTERRA Holiday Joy? Táto dvojica Holiday Joy vám určite prinesie povzbudenie po celé ročné obdobie!

doTERRA Holiday Joy - Teplá, sladká vôňa výrobku Holiday Joy vytvára príjemné prostredie pre akékoľvek sviatočné stretnutia. Táto vlastná zmes je kombináciou olejov Divoký pomaranč, Škorica, Muškátový orech a Klinček s čerstvou a vzdušnou vôňou olejov Sibírska jedla a Douglaská jedľa, čím sa vytvára zmes esenciálnych olejov, ktorá je sviatočnou tradíciou dōTERRA.

Hrnček Holiday Joy - Tento štýlový keramický hrnček je zdobený v teplom červenom tóne, aby odzrkadľoval sviatočné obdobie. Dokonalé pre spríjemnenie chvíľ s vaším obľúbeným horúcim nápojom! Kúpte si ich viac, aby ste sa mohli podeliť podeliť so susedmi a priateľmi, alebo si ich nechajte pre seba a vytvorte celú súpravu!

SKU: 60215792

 
EN-SO-Luxury-Tea-Set-600x900.jpg

Luxusná čajová súprava

Doprajte si elegantnú prestávku na čaj s luxusnou čajovou súpravou doTERRA. Táto krásna súprava je dokonalým spoločníkom do kolekcie bylinkových čajov doTERRA a vďaka nej bude každá šálka pre vás potešením! Súprava obsahuje jednu keramickú čajovú kanvicu a štyri zodpovedajúce šálky.

 • Luxusný, elegantný dizajn
 • Obsahuje jednu keramickú čajovú kanvicu a štyri zodpovedajúce šálky
 • Čajová kanvica má objem 500 ml
 • Dokonalý spoločník do kolekcie bylinkových čajov doTERRA

SKU: 60215556

 
EN-SO-Calendar-Set-600x900.jpg

Súprava kalendárov doTERRA 2021

Táto súprava kalendárov doTERRA je dokonalým, praktickým darčekom! Súprava obsahuje stolový a nástenný kalendár, ktoré obsahujú 12 upokojujúcich obrázkov inšpirovaných vašimi obľúbenými esenciálnymi olejmi, jeden pre každý mesiac v roku! 
 • Zahŕňa stolový aj nástenný kalendár
 • Skvelé pre použitie doma alebo v kancelárii
 • Obsahuje 12 upokojujúcich obrázkov
 • Štýlový dizajn
 • Stolový kalendár s trojuholníkovým stojanom

SKU: 60215557

 
EN-SO-Cookie-Cutters-&-Wild-Orange-600x900.jpg

Vykrajovače koláčikov a olej Divoký pomaranč

Počas sviatočného obdobia si každý rád pochutná na koláčikoch. Doprajte svojmu obľúbenému receptu na sušienky doTERRA šmrnc s touto slávnostnou súpravou vykrajovačov. Táto súprava obsahuje štyri vykrajovače koláčikov v tvare stromu, hviezdy, dōTERRA písmena „O“ a fľaštičky s olejom. Tieto opakovane použiteľné vykrajovače koláčikov sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú veľkosť približne 7 x 9 cm. Iba ručné umývanie.

 • 4 vykrajovače koláčikov (strom, hviezda, doTERRA písmeno „O“ a fľaštičky s olejom), Divoký pomaranč (15 ml)

SKU: 60215798

 
SO-Chocolate-Making-Kit-600x900-600x900.jpg

Súprava na výrobu čokolády a olej Mäta pieporná

Vychutnajte si svoju vášeň pre všetko sladké s touto súpravou na výrobu čokolády pre domácich majstrov. Táto súprava sa dodáva s esenciálnym olejom Mäta pieporná, ktorá vašej čokoláde dodá príchuť mäty! Táto opakovane použiteľná súprava na výrobu čokolády pre domácich majstrov obsahuje štyri formy, ktoré majú tvar soba, doTERRA písmena „O“, snehovej vločky a srdca. Táto súprava je doplnená nožom a štetcom, ktoré vám pomôžu pri zdobení! Vhodné do umývačky riadu.

 • 4 formy na čokoládu, nôž, štetec, olej Mäta pieporná (15 ml)

SKU: 60215799

 
Herbal-Teas-600x900.jpg

Kolekcia bylinkových čajov

Rozmaznávajte vaše chuťové poháriky. V priebehu dňa si doprajte upokojujúci luxus s týmito jedinečnými voľne sypanými bylinkovými čajmi, ktoré boli vytvorené s ohľadom na vaše potreby! Kolekcia čajov obsahuje zmesi sypaných čajov Citrus Fusion a Herbal Fusion od doTERRA, dve dekoratívne nádoby na čaj a sitko na lúhovanie čaju. 

 • Dva jedinečné sypané čaje vytvorené s ohľadom na vaše potreby
 • Luxusné čajové zmesi prinesú do každého vášho dňa dotyk upokojujúcej elegancie
 • Obsahuje dve dekoratívne nádoby na čaj a sitko na lúhovanie čaju

SKU: 60210820

 
Beautiful-Touch-Clutch-Bag-600x900.jpg

Beautiful Touch a spoločenská kabelka doTERRA

Táto štýlová dvojica je ideálna na večer! Určite si jednu zaobstarajte pre seba a niekoľko aj pre svojich priateľov. Táto štýlová dvojfarebná spoločenská kabelka so zlatými detailmi na zips je ideálna navečer strávený v meste. Táto priestranná kabelka obsahuje aj vkladacie vrecko, do ktorého bezpečne vojdú štyri fľaštičky s esenciálnym olejom, takže si môžete byť istá, že budete mať všetko potrebné, keď to najviac budete potrebovať.

 • Beautiful Touch a spoločenská kabelka doTERRA

SKU: 60215810

 
Greeting-Cards-600x900.jpg

Sviatočné pohľadnice

Pošlite svoj pozdrav na týchto nádherných sviatočných pohľadniciach doTERRA. Posielajte dobré priania, sviatočné pozdravy a ďalšie správy, ktoré niekomu určite spríjemnia deň. Tieto pohľadnice sú tiež skvelým darčekom! Súprava obsahuje tri rôzne vzory v baleniach po päť kusov (spolu 15 pohľadníc, vrátane obálok).

 • Tri zložité, laserom vyrezávané vzory
 • Dokonalé pre akýkoľvek sviatočný pozdrav alebo správu
 • Súprava obsahuje 3 balenia po 5 kusov (spolu 15 kusov)
 • Vrátane obálok

SKU: 60215552

 
OoS-EN-Bear-&-lavender-600x900.jpg

Hrejivý plyšový medvedík Warmies® a olej Levanduľa

Táto úžasná dvojica bola vyvinutá so zameraním na najmenších. Skombinujte upokojujúce výhody esenciálneho oleja Levanduľa s týmto mäkkým, objímateľným plyšovým medvedíkom, ktorý má odnímateľnú vložku, ktorú je možné zohriať, aby ste mohli maximalizovať pohodlie! Tento hrejivý plyšový medvedík Warmies sa dodáva s vyberateľnou vložkou, ktorá sa dá zohriať v mikrovlnnej rúre a ktorá pohodlne zohreje vašich najmenších. Po zohriatí podložky je možné naniesť naň aj esenciálne oleje! Hrejivé plyšové hračky Warmies majú záznam o bezpečnosti na nasledujúcich 25 rokov. Boli navrhnuté v Anglicku a vyrábajú sa podľa najprísnejších bezpečnostných noriem s použitím iba tých najkvalitnejších materiálov.

*POZNÁMKA* Esenciálne oleje by sa mali pridať na vyberateľnú vložku až po zohriatí v mikrovlnnej rúre.

 • Hrejivý plyšový medvedík Warmies a olej Levanduľa  (5 ml)

SKU: 60215791

 
EN-SO-Hikari-Diffuser-&-Holiday-Peace-900x600.jpg

Difuzér Hikari™ a zmes Holiday Peace

Sviatočná kombinácia doTERRA, ktorú musíte mať. Potenciálne nová obľúbená položka ako fantastické duo, s ktorým sa budete cítiť stále sviatočne! 

 • Difuzér Hikari™ a zmes Holiday Peace (15 ml)

Upozorňujeme, že táto položka sa v EÚ dodáva iba s USB káblom a neobsahuje kábel na zapojenie do elektrickej siete.

SKU: 60216095

 
Holiday-Joy-15ml-600x900.jpg

Holiday Joy

Zmes esenciálnych olejov Holiday Joy pomáha cítiť sa každý deň príjemne. Pri vonkajšom použití pomáhajú teplé, sladké tóny zmesi Holiday Joy vytvoriť srdečný, sviatočný pocit. Táto patentovaná zmes je kombináciou esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Škorica, Kasia, Muškátový oriešok, Klinček, Sibírska jedľa a Jedľa Douglasova. Má taktiež sladké tóny čistého výťažku z vanilkového struku. Ten dotvára túto zmes esenciálnych olejov, ktorá sa stala sviatočnou tradíciou doTERRA!

 • Je kombináciou esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Škorica, Kasia, Muškátový oriešok, Klinček, Sibírska jedľa a Jedľa Douglasova
 • Pri vonkajšom použití pomáha navodiť  srdečný, sviatočný pocit
 • Škoricová, teplá, sladká, svieža aróma

SKU: 60204711

 
EN-SO-Diffuser-Passive-600x900.jpg

Pasívny difuzér Desert Bloom

Urobte z malého miesta krajší priestor s pasívnym difúzerom Desert Bloom. Tento moderný, difúzer z hliny v tvare sukulentu na podklade z prírodného plážového dreva je jednoduchý a elegantný. Vynikajúci na stôl alebo na nočný stolík!

 • Pasívny difuzér, ktorý sa vynikajúco hodí na akékoľvek miesto alebo na cesty
 • Moderný dizajn v tvare sukulentu
 • Hlina s prírodným plážovým drevom
SKU: 60213564

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language