Jarná akcia pri registrácii


Privítajme nových milovníkov esenciálnych olejov v spoločnosti doTERRA s našou jarnou akciou pri registrácii – teraz predĺžená do 15. mája 2021! Máte priateľov, ktorí sa chcú pridať? Máj je vynikajúci mesiac, kedy si môžete vychutnať časovo obmedzenú ponuku esenciálnych olejov a zaregistrovať sa!

Novo zaregistrovaní

Novo zaregistrované osoby sa môžu prihlásiť ako wellness konzultanti alebo veľkoobchodní zákazníci v období od 1. do 15. mája 2021 a zadať buď:

registračnú objednávku za 100 PV alebo viac a získať ZDARMA časovo obmedzenú ponuku oleja Červená mandarínka (5 ml).

ALEBO

registračnú objednávku za 200 PV alebo viac a získať ZDARMA časovo obmedzenú ponuku oleja Červená mandarínka (5 ml), časovo obmedzenú ponuku oleja Klementínka (15 ml) a olej Limetka (15 ml).

registračnú objednávku za 100 PV alebo viac a získať ZDARMA časovo obmedzenú ponuku oleja Červená mandarínka (5 ml).

ALEBO

registračnú objednávku za 200 PV alebo viac a získať ZDARMA časovo obmedzenú ponuku oleja Červená mandarínka (5 ml), časovo obmedzenú ponuku oleja Klementínka (15 ml) a olej Limetka (15 ml).

K dispozícii iba na obmedzený čas alebo len do vypredania zásob.

Často kladené otázky

Musím sa stať wellness konzultantom alebo veľkoobchodným zákazníkom, aby som bol oprávnený na túto akciu?  

Áno. Aby ste sa kvalifikovali na túto akciu, musíte sa zaregistrovať buď ako wellness konzultant, alebo ako veľkoobchodný zákazník. 

Aký je rozdiel medzi wellness konzultantom a veľkoobchodným zákazníkom? 

Veľkoobchodní zákazníci sú tí, ktorí majú záujem o používanie produktov doTERRA pre svoju životnú pohodu a chcú nakupovať za veľkoobchodné ceny. Veľkoobchodný zákazník môže mať tiež záujem o získavanie produktových bodov v rámci programu vernostných odmien (LRP). 

Wellness konzultanti sú tí, ktorí chcú vytvárať príjem prostredníctvom doTERRA. Wellness konzultant je nadšený produktmi doTERRA a chce sa o ne podeliť s ľuďmi, ktorých miluje. Aby mohli wellness konzultanti dostávať provízie, zaväzujú sa zadávať každý mesiac LRP objednávku vo výške 100 PV. 

Výhody veľkoobchodného zákazníka 

 • Veľkoobchodné ceny (zľava 25 %) 
 • Možnosť získať späť 10 až 30 % z vášho celkového nákupu v podobe produktových bodov ZDARMA 
 • Oprávnenie získať ZDARMA produkt mesiaca doTERRA 
 • Nepožadujú sa žiadne mesačné objednávky 

Výhody wellness konzultanta  

 • Veľkoobchodné ceny (zľava 25 %) 
 • Možnosť získať späť 10 až 30 % z vášho celkového nákupu v podobe produktových bodov ZDARMA 
 • Oprávnenie získať ZDARMA produkt mesiaca doTERRA 
 • Možnosť získať kompenzáciu a bonusy 

Ako sa zaregistrujem ako wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník? 

Zaregistrujte sa tu. 

Čo musím urobiť po zaregistrovaní, aby som aktivoval/aktivovala túto akciu? 

Aby ste boli oprávnený sa kvalifikovať na túto akciu, keď ste sa zaregistrovali ako wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník, zadajte objednávku s minimálne požadovanou výškou PV. 

Aké produkty si mám kúpiť, aby som dosiahol/dosiahla požiadavku na minimálnu výšku PV pre túto akciu?  

Môžete si kúpiť akýkoľvek produkt doTERRA, pokiaľ vaša registračná objednávka dosiahne uvedenú požiadavku na minimálnu výšku PV. Zahŕňa to registračné balíky. 

Ako získam produkt(-y) ZDARMA uvedené v tejto akcii?  

Na pokladni sa produkt(-y) zdarma automaticky pridá/pridajú na vašu objednávku a na faktúre sa objavia so sumou 0 EUR. 

Termíny 

 • Registračná objednávka: registračná objednávka je prvá objednávka zadaná novým wellness konzultantom alebo veľkoobchodným zákazníkom, ktorá zahŕňa registračný balík, alebo produkty podľa výberu a registračný poplatok.   
 • PV: znamená osobný objem. Všetky produkty majú stanovenú hodnotu PV, čo býva často veľkoobchodná hodnota produktu mínus daň z predaja, poplatky za odosielanie a manipuláciu. PV sa NEROVNÁ nákladom na objednávku. Ak si chcete pozrieť stanovenú hodnotu PV pre konkrétny produkt, pozrite si opis produktu. 
 • Reaktivácie: reaktiváciu robí jednotlivec, ktorý už bol zaregistrovaný ako wellness konzultant alebo veľkoobchodný zákazník, ktorý by si chcel znovu aktivovať svoj účet.   

Pravidlá 

 • Skôr ako sa zadá registračná objednávka, nový člen si musí overiť, či má objednávka hodnotu 100 PV alebo viac, alebo 200 PV alebo viac.   
 • Objednávky sa nedajú po zadaní meniť, upravovať alebo kombinovať, aby ste sa kvalifikovali v súvislosti s akciou.   
 • Objednávky zadané mimo obdobia akcie sa v súvislosti s akciou nerátajú. Nebudú sa uplatňovať žiadne výnimky.   
 • Aby bola akcia platná, platby elektronickým prevodom musia byť prijaté do 10. dňa nasledujúceho mesiaca. V tejto súvislosti sa nebudú uplatňovať žiadne výnimky.   
 • Reaktivácie nie sú oprávnené na túto akciu.  
 • Ak sa člen v rámci tejto akcie kvalifikoval a nedostal zdarma produkt(-y), obráťte sa na zákaznícky servis najneskôr do 15. júna 2021. Po tomto termíne sa nebudú akceptovať žiadne výnimky.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language