Promocja za jesienną rejestrację członkowską


1 października – 30 listopada 2021 r.

Aby uczcić nasze wydarzenie Autumn Tour 2021, z radością przedstawiamy naszą niesamowitą jesienną promocję za rejestrację. Nowo zarejestrowane osoby mogą poznać produkty z dwóch z naszych najpopularniejszych serii – dōTERRA On Guard™ i Deep Blue™! Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz nowego członka już dziś, otrzymasz 50 punktów produktowych! 

Nowi członkowie 

100pv OnGuard Mouthwash and Drops

Zarejestruj z zamówieniem o wartości co najmniej 100 PV, aby otrzymać ZA DARMO:

200pv OnGuard Mouthwash and drops, deep blue rub and travel bag

Zarejestruj z zamówieniem o wartości co najmniej 200 PV, aby otrzymać ZA DARMO:

 

Promocja jest dostępna tylko teraz w ofercie ograniczonej czasowo lub do wyczerpania zapasów.   

Aby zakwalifikować się do tej promocji, nowi członkowie muszą zarejestrować się jako konsultanci Wellness Advocate lub klienci hurtowi i złożyć jedno zamówienie wpisowe o wartości co najmniej 100 PV w dniach 1 października – 30 listopada 2021 r.   

Osoba rejestrująca  

Enroller

 • Zarejestruj nowego członka z zamówieniem o wartości co najmniej 100 PV i otrzymaj 50 punktów produktowych 

Aby zakwalifikować się do tej promocji, rejestrujący musi złożyć zamówienie lojalnościowe (LRP) o wartości co najmniej 100 PV w tym samym miesiącu, w którym zostało złożone zamówienie wpisowe osoby nowo zarejestrowanej. 

Przypomnienie o przelewach

Przypominamy o konieczności niezwłocznej realizacji zaległych płatności za poprzedni miesiąc przelewem bankowym. Aby proces przetwarzania płatności zakończył się sukcesem, dane referencyjne płatności muszą zawierać numer zamówienia oraz identyfikator członka. Realizacja przelewu może potrwać 2–5 dni roboczych. Aby mieć wystarczająco dużo czasu na obliczenie prowizji za zamówienia złożone w poprzednim miesiącu, musimy otrzymać płatność najpóźniej 3. dnia danego miesiąca. Pozwoli to uniknąć opóźnień, a płatności zostaną zrealizowana do 8. dnia danego miesiąca. 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dla nowo zarejestrowanych osób

Czy muszę zostać konsultantem Wellness Advocate lub klientem hurtowym, aby zakwalifikować się do tej promocji?  

Tak. Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz spełnić wymagane kryteria – konieczna jest rejestracja jako konsultant Wellness Advocate lub klient hurtowy.  

Jaka jest różnica między konsultantem Wellness Advocate a klientem hurtowym?      

Klient hurtowy to osoba, która jest zainteresowana korzystaniem z produktów doTERRA w celu poprawy swojego zdrowia i samopoczucia i która chce kupować te produkty po cenach hurtowych. Klient hurtowy może być także zainteresowany zdobywaniem punktów lojalnościowych w ramach programu lojalnościowego (LRP).  

Korzyści dla klientów hurtowych

 • Cena hurtowa (25% zniżki) 

 • Możliwość zamiany 10–30% wartości zakupów na DARMOWE punkty produktowe 

 • Możliwość otrzymania DARMOWEGO Produktu miesiąca  

 • Brak konieczności składania comiesięcznego zamówienia 


Konsultanci Wellness Advocate uwielbiają produkty doTERRA i chcą dzielić się nimi z innymi. Konsultant Wellness Advocate może być także zainteresowany korzyścią zarobkową, jaka wiąże się ze współpracą z doTERRA. 

Korzyści dla konsultantów Wellness Advocate

 • Cena hurtowa (25% zniżki) 

 • Możliwość zamiany 10–30% wartości zakupów na DARMOWE punkty produktowe 

 • Możliwość otrzymania DARMOWEGO Produktu miesiąca    

 • Możliwość zarabiania prowizji i premii 


Co muszę zrobić, aby aktywować tę promocję?  

Aby zakwalifikować do tej promocji w przypadku rejestracji jako konsultant Wellness Advocate lub klient hurtowy, należy złożyć zamówienie o minimalnej wartości PV.  

Jakie produkty mogę kupić, aby osiągnąć minimalną wartość PV wymaganą w przypadku tej promocji? 

Możesz kupić dowolne produkty doTERRA pod warunkiem, że minimalna wartość PV Twojego zamówienia rejestracyjnego spełnia określone warunki. Dotyczy to także zestawów rejestracyjnych.  

Zakwalifikowałem się do promocji. Kiedy otrzymam darmowe produkty? 

W przypadku zakwalifikowania się do promocji otrzymasz darmowe produkty wraz z zamówieniem wpisowym. 

Czy ponowne aktywacje konta będą zaliczane do promocji?   

Ponowna aktywacja konta NIE będzie zaliczana do niniejszej promocji. Ponowna aktywacja dotyczy użytkownika, który był wcześniej zarejestrowany jako konsultant Wellness Advocate i chciałby ponowie aktywować swoje konto.   

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dla osób rejestrujących

Jestem rejestrującym biorącym udział w promocji. Co muszę zrobić, aby zakwalifikować się do promocji?    

Rejestrujący musi zarejestrować nowego członka z zamówieniem o wartości co najmniej 100 PV, aby zakwalifikować się do otrzymania 50 punktów produktowych. Rejestrujący również musi złożyć zamówienie lojalnościowe (LRP) o wartości co najmniej 100 PV w tym samym miesiącu, w którym zostało złożone zamówienie wpisowe osoby nowo zarejestrowanej.

Przykład: Jeśli zarejestrujesz nową osobę w październiku, musisz złożyć zamówienie lojalnościowe (LRP) o wartości co najmniej 100 PV w październiku, aby zakwalifikować się do tej promocji. 

Jestem członkiem spoza Europy. Czy mogą zarejestrować nowego członka w Europie? 

Tak. Jeśli nowo rejestrowany członek posiada konto europejskie, taki członek może zostać zarejestrowany z kwalifikacją do tej promocji.  

Jestem członkiem spoza Europy i zarejestrowałem nowego członka, który posiada konto europejskie. Czy otrzymasz punkty produktowe w ramach tej promocji? 

Nie. Członkowie spoza Europy niestety nie kwalifikują się do otrzymania punktów produktowych w ramach tej promocji. Do tej promocji kwalifikują się tylko członkowie, którzy posiadają konto w Europie. 

Obowiązująca terminologia 

 • Zamówienie wpisowe  to pierwsze zamówienie składane przez nowego konsultanta Wellness Advocate lub klienta hurtowego, które obejmuje zestaw rejestracyjny, wybrane produkty i opłatę rejestracyjną.  
 • PV oznacza obrót własny. Wszystkie produkty maja określoną wartość PV, która często wyraża hurtową cenę produktu po odliczeniu podatku od sprzedaży, kosztów wysyłki oraz opłat manipulacyjnych. Wartość PV nie jest równa kosztowi zamówienia. Aby sprawdzić stałą wartość PV konkretnego produktu, zapoznaj się z jego opisem. 
 • Ponowna aktywacja dotyczy osoby, która była wcześniej zarejestrowana jako konsultant Wellness Advocate lub klient hurtowy i chciałaby ponowie aktywować swoje konto.   

Zasady 

 • Do jednej promocji kwalifikuje się tylko jedno zamówienie; ponieważ jest to promocja za rejestrację, nowo zarejestrowana osoba może zakwalifikować się tylko raz. 
 • Niezależnie od tego, czy nowo zarejestrowana osoba kwalifikuje się do promocji za 100 czy za 200 PV, rejestrujący otrzymują 50 punktów produktowych. 
 • Wszelkie zwroty zamówień lub przedmiotów skutkujące obniżeniem wartości zamówienia poniżej wymaganego poziomu PV nie zostaną zakwalifikowane do tej promocji.  
 • Wartość PV nie jest równa kosztowi zamówienia. Przed ukończeniem zamówienia wpisowego nowy konsultant Wellness Advocate lub klient hurtowy musi zweryfikować, czy minimalna wartość PV zamówienia spełnia określone warunki. 
 • Zamówienia wpisowe po złożeniu nie mogą być zmieniane, korygowane ani łączone w celu zakwalifikowania do promocji.  
 • Nie ma limitu osób rejestrujących, które mogą zdobyć punkty produktowe w ramach tej promocji.  
 • Aby rejestrujący mógł zakwalifikować się do otrzymania punktów produktowych, konto zarówno rejestrującego, jak i nowo zarejestrowanej osoby musi być prowadzone w Europie.  
 • Zamówienia wpisowe złożone poza okresem rejestracji nie są liczone jako rejestracja kwalifikująca do udziału w promocji. Nie przewiduje się żadnych wyjątków.   
 • Aby płatności przelewem zostały objęte promocją, muszą zostać zaksięgowane do 10. dnia następnego miesiąca. Nie przewiduje się żadnych wyjątków.   
 • Ponowna aktywacja konta NIE będzie zaliczana do niniejszej promocji. Ponowna aktywacja dotyczy użytkownika, który był wcześniej zarejestrowany jako konsultant Wellness Advocate i chciałby ponowie aktywować swoje konto. 
 • Aby zestaw rejestracyjny został zakwalifikowany jako objęty promocją, jego wartość musi wynieść co najmniej 100 PV.     
 • W przypadku osób kwalifikujących się do promocji w październiku punkty produktowe zostaną dodane do ich konta członkowskiego 20 listopada 2021 r.  Jeżeli uważasz, że kwalifikujesz się do promocji, a punkty produktowe nie zostały przyznane, skontaktuj się z działem obsługi klienta najpóźniej  30 listopada 2021 r. Po tym terminie wyjątki nie będą uznawane. 
 • W przypadku osób kwalifikujących się do promocji w listopadzie punkty produktowe zostaną dodane do ich konta członkowskiego 20 grudnia 2021 r.  Jeżeli uważasz, że kwalifikujesz się do promocji, a punkty produktowe nie zostały przyznane, skontaktuj się z działem obsługi klienta najpóźniej 31 grudnia 2021 r. Po tym terminie wyjątki nie będą uznawane. 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language