Rudens narystės akcija 


2021 m. spalio 1 d. – lapkričio 30 d. 

Turo 2021 Autumn Tour proga su džiaugsmu pristatome nuostabią rudens narystės akciją. Naujai užsiregistravę nariai galės išmėginti produktus iš dviejų populiariausių mūsų produktų linijų dōTERRA On Guard™ ir Deep Blue™! Be to, jei užregistruosite naują narį šiandien, gausite 50 produktų taškų!

Naujai užsiregistravę nariai

100pv OnGuard Mouthwash and Drops

Užsiregistruokite su 100 ar daugiau PV ir NEMOKAMAI gaukite šiuos produktus:

 • On Guard™ Mouthwash (Burnos skalavimo skystis)
 • On Guard™ Drops (Pastilės)
200pv OnGuard Mouthwash and drops, deep blue rub and travel bag

Užsiregistruokite su  200 ar daugiau PV  ir NEMOKAMAI gaukite šiuos produktus:

 • On Guard™ Mouthwash (Burnos skalavimo skystis)
 • On Guard™ Drops (Pastilės)
 • Deep Blue™ Rub (Kremas)
 • doTERRA kelioninis krepšys

 

Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol nebeliks prekių.

Kad atitiktų akcijos reikalavimus, naujasis narys turi užsiregistruoti kaip naujas doTERRA Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) arba Wholesale Customer (Didmeninis klientas) ir 2021 m. spalio 1 d. – lapkričio 30 d. pateikti vieną 100 PV ar didesnį narystės užsakymą.

Narį užregistravęs asmuo

Enroller

 • Užregistruokite naują narį su 100 ar daugiau PV ir gaukite 50 produktų taškų.

Kad atitiktų akcijos reikalavimus, narį užregistravęs asmuo tą patį mėnesį, kai naujasis narys pateikia narystės užsakymą, turi turėti 100 PV ar didesnės vertės lojalumo užsakymą (LRP).

Priminimas apie bankinius pavedimus

Jei turite bankiniu pavedimu neapmokėtų praėjusio mėnesio užsakymų, prašome apmokėti juos nedelsiant. Kad galėtume sėkmingai apdoroti jūsų mokėjimą, mokėjimo nuorodoje turite pateikti savo užsakymo numerį ir nario ID. Bankinį pavedimą mes gauname per 2–5 darbo dienas. Kad turėtume laiko apskaičiuoti jūsų komisinius už ankstesnio mėnesio užsakymus, jūsų mokėjimus turime gauti iki mėnesio 3-os dienos: taip išvengsime vėlavimo ir galėsime apdoroti mokėjimus iki mėnesio 8-os dienos.

Naujai užsiregistravusių narių DUK

Ar norėdamas pasinaudoti šia akcija turiu tapti Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatu) arba Wholesale Customer (Didmeniniu klientu)?

Taip. Norėdami atitikti šios akcijos reikalavimus, turite užsiregistruoti kaip Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) arba Wholesale Customer (Didmeninis klientas).

Kuo skiriasi Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) ir Wholesale Customer (Didmeninis klientas)?

Wholesale Customers (Didmeniniai klientai) yra žmonės, kurie domisi doTERRA produktais savo sveikatai puoselėti ir nori jų įsigyti didmeninėmis kainomis. Wholesale Customer (Didmeninis klientas) taip pat gali dalyvauti lojalumo programoje (LRP) ir uždirbti lojalumo taškų.

Wholesale Customer (Didmeninių klientų) privalumai

 • Didmeninė kaina (25 proc. nuolaida) 

 • Galimybė atgauti 10–30 proc. bendros pirkinių vertės NEMOKAMAIS produktų taškais

 • Galimybė gauti doTERRA mėnesio produktą NEMOKAMAI

 • Nebūtina pateikti užsakymo kas mėnesį


Wellness Advocates (Sveikatingumo advokatai) žavisi doTERRA produktais ir nori dalytis jais su kitais. Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatą) taip pat gali dominti galimybė gauti su doTERRA susijusias pajamas.

Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatų) privalumai

 • Didmeninė kaina (25 proc. nuolaida)

 • Galimybė atgauti 10–30 proc. bendros pirkinių vertės NEMOKAMAIS produktų taškais

 • Galimybė gauti doTERRA mėnesio produktą NEMOKAMAI

 • Galimybė uždirbti kompensacijas ir premijas


Ką turiu padaryti, kad aktyvuočiau šią akciją?

Norėdami pasinaudoti šia akcija, užsiregistravę kaip Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) arba Wholesale Customer (Didmeninis klientas), pateikite minimalios reikalaujamos PV vertės užsakymą.

Kokius produktus galiu įsigyti, kad pasiekčiau minimalius šios akcijos PV reikalavimus?

Galite įsigyti bet kuriuos doTERRA produktus – svarbiausia, kad Jūsų narystės užsakymas pasiektų minimalią nurodytą PV vertę. Tai taip pat taikoma ir narystės rinkiniams.

Kada gausiu savo nemokamus produktus, jei atitiksiu akcijos reikalavimus?

Jei atitiksite šios akcijos reikalavimus, nemokamus produktus gausite su savo narystės užsakymu.

Ar galima pasinaudoti šia akcija atnaujinus narystę?

Narystės atnaujinimai NESUTEIKIA teisės pasinaudoti šia akcija. Narystę atnaujinantis asmuo yra narys, kuris anksčiau buvo užsiregistravęs kaip Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) ir norėtų atnaujinti savo paskyrą.

Narius užregistravusių asmenų DUK

Esu narį užregistravęs asmuo, dalyvaujantis šioje akcijoje. Ką turiu padaryti, kad atitikčiau šios akcijos reikalavimus?

Kad pasiektų akcijos reikalavimus ir gautų 50 produktų taškų, narį užregistravęs asmuo turi užregistruoti naują narį su 100 ar daugiau PV. Tą patį mėnesį, kai naujasis narys pateikia narystės užsakymą, šį narį užregistravęs asmuo turi apdoroti 100 PV ar didesnės vertės lojalumo užsakymą (LRP).

Pavyzdys: Jei užregistravote naują narį spalio mėnesį, norėdami pasinaudoti šia akcija spalio mėnesį turite apdoroti ne mažesnį kaip 100 PV vertės lojalumo užsakymą (LRP).

Esu narys ne iš Europos. Ar galiu užregistruoti naują narį Europoje?

Taip, jei naujas Jūsų užregistruotas narys turi paskyrą Europoje, jis gali užsiregistruoti ir gauti šios akcijos suteikiamus apdovanojimus. Tačiau Jūs (narį užregistravęs asmuo) negausite šios akcijos suteikiamų taškų, nes neturite paskyros Europoje.

Esu narys, turintis paskyrą Europoje. Ar galiu užregistruoti naują narį už Europos ribų?

Taip, galite, tačiau nė vienas iš Jūsų negalės pasinaudoti šia akcija. Kadangi naujas narys, kurį norite užregistruoti, neturi paskyros Europoje, nei Jūs (narį užregistravęs asmuo), nei užregistruotas narys neatitinka šios akcijos reikalavimų.

Esu narys ne iš Europos, užregistravau naują narį, kurio paskyra yra Europoje. Ar gausiu šios akcijos suteikiamus produktų taškus?

Ne. Deja, nariai ne Europoje negali gauti šios akcijos suteikiamų produktų taškų. Šia akcija gali pasinaudoti tik paskyras Europoje turintys nariai.

Terminai

 • Narystės užsakymas: narystės užsakymas yra pirmasis naujo Wellness Advocate (Sveikatingumo advokato) arba Wholesale Customer (Didmeninio kliento) pateiktas užsakymas, į kurį gali būti įtrauktas narystės rinkinys, pasirinkti produktai ir narystės mokestis.
 • PV: atitinka asmeninę vertę. Visi produktai turi nustatytą PV vertę, kuri įprastai atitinka didmeninę produkto vertę, atskaičius mokesčius bei siuntimo ir apdorojimo kainą. PV nėra lygi užsakymo kainai. Norėdami peržiūrėti konkretaus produkto numatytąją PV vertę, žiūrėkite produkto aprašymą.
 • Narystės atnaujinimas: narystę atnaujinantis asmuo yra narys, kuris anksčiau buvo užsiregistravęs kaip Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) arba Wholesale Customer (Didmeninis klientas) ir norėtų atnaujinti savo paskyrą.

Taisyklės

 • Vienam užsakymui akcija taikoma tik vieną kartą. Kadangi tai narystės akcija, naujai užsiregistravęs narys gali ja pasinaudoti tik vieną kartą.  
 • Narį užregistravęs asmuo gaus 50 produktų taškų nepriklausomai nuo to, ar naujasis narys atitinka 100 PV, ar 200 PV akcijos reikalavimus.  
 • Jei grąžinus užsakymą ar prekes užsakymo PV vertė taps mažesnė už reikalaujamą, akcija nebus taikoma.   
 • PV nėra lygi užsakymo kainai. Prieš užbaigdamas narystės užsakymą, naujasis Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) ar Wholesale Customer (Didmeninis klientas) turi įsitikinti, kad užsakymas atitinka PV reikalavimus.  
 • Pateiktų narystės užsakymų negalima keisti, redaguoti ar sujungti, kad jie atitiktų akcijos reikalavimus.   
 • Šios akcijos metu naujus narius užregistruojančių asmenų sukauptas produktų taškų skaičius nėra ribojamas.   
 • Kad narį užregistravęs asmuo galėtų gauti produktų taškus, tiek jo, tiek naujojo nario paskyra turi būti registruota Europoje.   
 • Ne registracijos laikotarpiu pateikti narystės užsakymai nesuteikia teisės pasinaudoti akcija. Jokios išimtys nebus taikomos.  
 • Kad būtų pritaikyta akcija, bankinius pavedimus turime gauti iki 10-os mėnesio dienos. Jokios išimtys nebus taikomos.   
 • Narystės atnaujinimai NESUTEIKIA teisės pasinaudoti šia akcija. Narystę atnaujinantis asmuo yra narys, kuris anksčiau buvo užsiregistravęs kaip Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatas) ir norėtų atnaujinti savo paskyrą.   
 • Akcija galima pasinaudoti įsigyjant bet kurį narystės rinkinį, kurio vertė yra ne mažesnė kaip 100 PV.   
 • Spalio mėnesį akcijos reikalavimus pasiekę nariai produktų taškus į savo narių sąskaitas gaus 2021 m. lapkričio 20 d. Jei narys mano, kad pasiekė akcijos reikalavimus, bet negavo produktų taškų, jis turi ne vėliau kaip iki 2021 m. lapkričio 30 d. susisiekti su narių aptarnavimo skyriumi. Po šios datos jokios išimtys nebus taikomos.  
 • Lapkričio mėnesį akcijos reikalavimus pasiekę nariai produktų taškus į savo narių sąskaitas gaus 2021 m. gruodžio 20 d. Jei narys mano, kad pasiekė akcijos reikalavimus, bet negavo produktų taškų, jis turi ne vėliau kaip iki 2021 m. gruodžio 31 d. susisiekti su narių aptarnavimo skyriumi. Po šios datos jokios išimtys nebus taikomos.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language