Sügisene liitumiskampaania 


 

1. oktoober – 30. november 2021

2021 Autumn Touri puhul esitleme teile meie imelist sügisest liitumiskampaaniat. Uued liitujad saavad proovida tooteid kahest meie kõige populaarsemast sarjastdōTERRA On Guard™ & ja Deep Blue™! Kui liidate mõne uue liikme täna, saate 50 tootepunkti!

Uued liitujad

100pv OnGuard Mouthwash and Drops

Kui liitute  100 PV või suuremas väärtuses  tellimusega, saate  KINGITUSEKS:

200pv OnGuard Mouthwash and drops, deep blue rub and travel bag

Kui liitute 200 PV või suuremas väärtuses tellimusega, saate  KINGITUSEKS:

 

Nüüd saadaval piiratud aja jooksul või kuni kaupa jätkub.

Uus liituja peab hakkama dōTERRA Wellness Advocate’iks (heaolunõustajaks) või Wholesale Customeriks (hulgikliendiks) ja tegema 100 PV või suuremas väärtuses liitumistellimuse vahemikus 1. oktoober – 30. november 2021, et selles kampaanias osaleda.

Liitja

Enroller

 • Värvake uus liige, kes teeb vähemalt 100 PV väärtuses tellimuse, ja saate 50 tootepunkti

Liitja, kes soovib kampaanias osaleda, peab ise tegema liituja liitumistellimusega samal kuul vähemalt 100 PV väärtuses lojaalsustellimuse (LRP).

Pangaülekannete meeldetuletus

Kui olete eelmisel kuul saanud maksekorralduse, mida te pole veel tasunud, tehke palun viivitamata ülekanne. Selleks et saaksime makseid käsitleda, lisage makse seletusse ka oma tellimuse number ja liikme ID-number. Ülekande kohalejõudmiseks kulub 2– 5 tööpäeva. Selleks et meil oleks aega arvutada eelneva kuu tellimuste põhjal välja teie komisjonitasu, peame saama viivituste vältimiseks makse kätte 3. kuupäevaks, et 8. kuupäevaks oleksid kõik maksed töödeldud.

Uue liituja KKK

Kas kampaanias osalemiseks pean ma tingimata hakkama Wellness Advocate’iks (heaolunõustajaks) või Wholesale Customeriks (hulgikliendiks)?

Jah.Kampaanias osalemise üks nõue on registreeruda kas Wellness Advocate’i (heaolunõustaja) või Wholesale Customerina (hulgikliendina).

Mis on Wellness Advocate’i (heaolunõustaja) ja Wholesale Customeri (hulgikliendi) vahe?

Wholesale Customer (hulgiklient) on keegi, kes soovib kasutada dōTERRA tooteid isikliku heaolu hüvanguks ja soovib neid osta hulgihinnaga. Wholesale Customer (hulgiklient) võib soovida lisaks teenida lojaalsusprogrammi (LRP) raames lojaalsuspunkte.

Wholesale Customeri (hulgikliendi) eelised

 • Hulgihind (25% soodsam)

 • Võimalus saada 10–30% ostu koguväärtusest tagasi TASUTA tootepunktidena

 • Võimalus saada TASUTA dōTERRA kuu toode

 • gakuist tellimust ei ole vaja


Wellness Advocate (heaolunõustaja) on tõeline dōTERRA toodete fänn ja soovib neid jagada ka teistega. Wellness Advocate (heaolunõustaja) võib endale dōTERRA kaudu ka sissetulekut teenida.

Wellness Advocate’i (heaolunõustaja) eelised

 • Hulgihind (25% soodsam)

 • Võimalus saada 10–30% ostu koguväärtusest tagasi TASUTA tootepunktidena

 • Võimalus saada TASUTA dōTERRA kuu toode

 • Võimalus teenida hüvitisi ja boonuseid


Mida ma pean tegema, et kampaanias osaleda?

Kui olete Wellness Advocate’i (heaolunõustaja) või Wholesale Customerina (hulgikliendina) liitunud, esitage vähemalt väikseima nõutava PV väärtusega tellimus ja saategi kampaanias osaleda.

Mis tooteid ma peaksin ostma, et minimaalne kampaanias nõutav PV väärtus täis saada?

Võite osta mis tahes dōTERRA tooteid, peaasi, et teie liitumistellimus täidaks minimaalse PV väärtuse nõude. Sinna alla käivad ka liitumiskomplektid.

Kui ma olen kampaania nõuded täitnud, siis millal ma tasuta tooted kätte saan?

Kui olete kampaania tingimused täitnud, saate tasuta tooted kätte koos oma liitumistellimusega.

Kas kampaanias saavad osaleda ka taasavatud kontod?

Kampaanias EI saa osaleda taasavatud kontod. Konto taasavamine tähendab, et endine heaolunõustaja soovib oma konto taas aktiivseks muuta

Liitjate KKK

Mida ma liitjana peaksin tegema, et kampaania tingimused täita?

Liitja peab 50 tootepunkti teenimiseks värbama uue liikme, kes teeb vähemalt 100 PV tellimuse. Liitja peab ise tegema liituja liitumistellimusega samal kuul vähemalt 100 PV väärtuses lojaalsustellimuse (LRP).

Näide: kui liidate kellegi oktoobris, peate kampaanias osalemiseks esitama oktoobris ka 100 PV väärtuses lojaalsustellimuse (LRP).

Ma ise tegutsen väljaspool Euroopat, aga kas ma võin Euroopast uusi liikmeid värvata?

Jah. Kui teie värvatud uuel liikmel on Euroopa konto, siis saab ta kampaanias osaleda.

Tegutsen ise väljaspool Euroopat, kuid värbasin uue liikme, kellel on Euroopa konto. Kas ma saan ikka kampaanias lubatud tootepunktid?

Ei, väljaspool Euroopat tegutsevad liikmed ei saa selles kampaanias tootepunkte teenida. Kampaanias saavad osaleda ainult Euroopa kontoga liikmed.

I am a member inside of Europe and I have enrolled a new member outside of Europe. Will I receive the Product Points applicable to this promotion?

No. In order for enrolers to qualify for the 50 points, both account must be part of the Europe Market.

Terminid

 • Liitumistellimus: on esimene tellimus, mille teeb uus Wellness Advocate (heaolunõustaja) või Wholesale Customer (hulgiklient) ja mis võib sisaldada kas liitumiskomplekti või valitud tooteid ja liitumistasu.
 • PV:tähistab personaalseid mahupunkte. Kõikidele toodetele on määratud kindel PV väärtus, mis koosneb üldjuhul toote hulgihinnast, millest on maha arvestatud müügimaks ning tarne- ja käitlustasud. PV EI võrdu tellimuse maksumusega. Kui soovite näha konkreetse toote PV väärtust, vaadake tootekirjeldust.
 • Konto taasavamine: tähendab, et endine Wellness Advocate (heaolunõustaja) või Wholesale Customer (hulgiklient) soovib oma konto taas aktiivseks muuta.

Reeglid

 • Ühe tellimusega saab kampaanias osaleda ainult ühe korra. Kuna tegemist on liitumiskampaaniaga, saab uus liituja nõuded täita vaid ühel korral.
 • Ükskõik kas uus liituja täidab 100 PV või 200 PV kampaania nõuded, liitja saab ikka 50 tootepunkti.
 • Kui tellimus või mõni toode tagastatakse, mille tõttu langeb tellimuse väärtus alla nõutava PV väärtuse, siis kampaanias osaleda ei saa.
 • PV EI võrdu tellimuse maksumusega. Enne liitumistellimuse vormistamist peab uus Wellness Advocate (heaolunõustaja) või Wholesale Customer (hulgiklient) kontrollima, et tellimuse väärtus vastab nõutavale PV väärtusele.
 • Esitatud liitumistellimust ei saa kampaanias osalemiseks hiljem muuta, parandada ega teise tellimusega kombineerida.
 • Liitjate kogutavate tootepunktide arv ei ole selles kampaanias piiratud.
 • Selleks et liitja saaks tootepunkte, peavad nii liitja kui ka liituja kontod olema registreeritud Euroopas.
 • Väljaspool ettenähtud liitumisaega tehtud liitumistellimusi ei loeta kampaanias osalevateks tellimusteks. Erandeid ei tehta.
 • Kampaanias osalemiseks peab pangaülekanne kohale jõudma järgneva kuu 10. kuupäevaks. Erandeid ei tehta.
 • Kampaanias EI saa osaleda taasavatud kontod. Konto taasavamine tähendab, et endine Wellness Advocate (heaolunõustaja) soovib oma konto taas aktiivseks muuta.
 • Liitumiskomplekt loeb kampaanias juhul, kui selle väärtus on vähemalt 100 PV.
 • Kui kvalifitseerute kampaanias osalemiseks oktoobris, siis lisatakse tootepunktid teie kontole 20 novembril 2021. Kui teile tundub, et olete kvalifitseerunud kampaanias osalemiseks, aga ei saanud tootepunkte kätte, võtke klienditeenindusega ühendust enne, 30.novembrit 2021.. Pärast nimetatud kuupäeva erandeid ei tehta.
 • Kui olete kvalifitseerunud kampaanias osalemiseks novembris, siis lisatakse tootepunktid teie kontole 20. detsembril 2021.. Kui teile tundub, et olete kvalifitseerunud kampaanias osalemiseks, aga ei saanud tootepunkte kätte, võtke klienditeenindusega ühendust enne 31. detsembrit 2021.Pärast nimetatud kuupäeva erandeid ei tehta.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language