PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ: Promocja 200 PV


Ważna do 15 kwietnia 2022 r.!

Skorzystaj z tej przedłużonej promocji, aby móc się cieszyć trzema najlepiej sprzedającymi się mieszankami doTERRA w buteleczkach z kulką.

Jak się zakwalifikować do tej promocji?

Złóż pojedyncze zamówienie o wartości co najmniej 200 PV najpóźniej 15 kwietnia 2022 r., aby otrzymać wszystkie następujące produkty ZA DARMO:

Mieszanka dōTERRA Balance™ Touch

Szczegóły produktu

Mieszanka dōTERRA Motivate™ Touch

Mieszanka dōTERRA Adaptiv™ Touch

Szczegóły produktu

Oferta dostępna tylko do zakończenia promocji lub do wyczerpania zapasów.

Obowiązująca terminologia

 • PV: oznacza obrót własny. Wszystkie produkty mają określoną wartość PV, która często wyraża hurtową cenę produktu po odliczeniu podatku od sprzedaży, kosztów wysyłki oraz opłat manipulacyjnych. Wartość PV nie jest równa kosztowi zamówienia. Aby sprawdzić stałą wartość PV konkretnego produktu, zapoznaj się z jego opisem.
 • Zamówienie standardowe: jednorazowe zamówienie złożone przez klienta detalicznego, klienta hurtowego lub Konsultanta Wellness Advocate
 • Zamówienie lojalnościowe: jednorazowe lub cykliczne zamówienie złożone przez klienta hurtowego lub Konsultanta Wellness Advocate
 • Comiesięczne zamówienie lojalnościowe: określenie używane w celu odróżnienia comiesięcznego, cyklicznego zamówienia lojalnościowego (LRP) od jednorazowego zamówienia lojalnościowego
 • Jednorazowe zamówienie lojalnościowe: określenie używane w celu odróżnienia jednorazowego zamówienia lojalnościowego (LRP) od comiesięcznego zamówienia lojalnościowego

Zasady

 • Okres kwalifikacyjny: 1 marca – 15 kwietnia 2022.
 • Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić, czy jego wartość wynosi co najmniej 200 PV.
 • Jeśli wartość zamówienia wynosi 400 PV lub więcej, otrzymasz tylko jeden darmowy przedmiot. Możesz zakwalifikować się tylko raz przy każdym zamówieniu.
 • Po złożeniu zamówienia nie może być ono zmieniane, korygowane lub łączone w celu zakwalifikowania do promocji.
 • Zamówienia złożone poza okresem promocyjnym nie biorą udziału w promocji. Organizator promocji nie przewiduje żadnych wyjątków od powyższych zasad.
 • Bezpłatne produkty nie mają wartości pieniężnej i nie można ich wymieniać ani zwracać za punkty.
 • Aby płatności przelewem zostały objęte promocją, muszą zostać zaksięgowane do 10. dnia następnego miesiąca. Organizator promocji nie przewiduje żadnych wyjątków od powyższych zasad.
 • Jeśli pomimo zakwalifikowania się do promocji nie otrzymasz darmowego produktu, skontaktuj się z obsługą klienta najpóźniej do 15 maja 2022 r. Po tym terminie wyjątki nie będą uznawane.

Najczęściej zadawane pytania

Kto kwalifikuje się do tej promocji?

Do promocji kwalifikują się wszyscy członkowie, w tym Konsultanci Wellness Advocate, klienci hurtowi i klienci detaliczni.

Ile razy mogę zakwalifikować się do tej promocji?

Do tej promocji można zakwalifikować się maksymalnie czterokrotnie w danym miesiącu. Aby zakwalifikować się do promocji wielokrotnie (do czterech razy w miesiącu), musisz złożyć osobne zamówienia o wartości 200 PV.

Które zamówienia kwalifikują się do tej promocji?

Do tej promocji kwalifikują się wszystkie zamówienia, w tym zamówienia standardowe, lojalnościowe (LRP), jednorazowe zamówienia lojalnościowego, detaliczne i wpisowe.

Jakie produkty mogę kupić, aby osiągnąć minimalną wartość PV wymaganą w przypadku tej promocji?

Możesz kupić dowolne produkty doTERRA pod warunkiem, że minimalna wartość PV Twojego zamówienia spełnia określone warunki.

Jak mogę otrzymać darmowy produkt(y) określone w tej promocji?

Darmowe produkty pojawią się w Twoim zamówieniu automatycznie w momencie jego realizacji. Na fakturze widoczna będzie przy nich kwota 0 EUR/GBP.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language