Elevate_Teal_600x900.jpg

ELEVATE WEBVENTION 2020

21–23 maja 2020

Poznajcie niektórych gości specjalnych, w tym Founders i mówców, którzy przygotowali prezentacje na Webvention… 

Więcej Founding Executives niż kiedykolwiek wcześniej!

Emily Wright, Founding Executive, opowie o nowych, ekscytujących produktach, które zostaną wprowadzone w tym roku w Europie. Emily specjalizuje się w pozyskiwaniu najczystszych i najbardziej skutecznych olejków eterycznych na świecie, a także w edukowaniu społeczeństwa na temat ich ogromnych zalet. 

„Bycie częścią doTERRA pozwoliło mi się rozwinąć bardziej, niż uważałam za możliwe. Nic nie sprawia mi tak wielkiej satysfakcji, jak pomaganie innym w ich rozwoju i w odnajdywaniu celu”. - Emily Wright

Dr David Hill, Founding Executive, Science and Healthcare, podzieli się najważniejszymi informacjami na temat nowych produktów, a Mark Wolfert, Founding Executive, opowie o projektach doTERRA Healing Hands™ prowadzonych na całym świecie. Aby przekonać się, którzy Founding Executives również przedstawią swoje prezentacje, musicie wziąć udział w Webvention!

Gościnny udział ekspertów i nie tylko…

Dr Brannick Riggs, któremu towarzyszyć będzie dr Osguthorpe i dr Nicole Stevens, podzieli się najnowszymi odkryciami naukowymi i opowie o rozwoju nowych produktów. W ramach edukacji na temat olejków eterycznych możecie spodziewać się informacji na temat ważnych postępów w badaniach klinicznych oraz przyszłej współpracy z organizacjami zajmującymi się opieką zdrowotną. 

„Dla mnie »edukacja« to coś więcej niż tylko dzielenie się wiedzą na temat zalet olejków eterycznych. W związku z tym, że wspieramy coraz więcej badań i integracyjnych metod leczenia w opiece zdrowotnej, uważam, że możemy przyczynić się do ich lepszego zrozumienia oraz bezpiecznego i skutecznego stosowania”. – dr Brannick Riggs.

Taylor Mackay, doTERRA Strategic Sourcing Manager, odpowiedzialny za region Afryki Subsaharyjskiej, opowie o kluczowym znaczeniu etycznego pozyskiwania, a Aaron Sorensen, CEO Aromatic Plant Research Center (APRC), odkryje tajniki fałszowania i czystości.

Członkowie, którzy mają już bilet na European Convention, Elevate 2020, będą mogli wziąć udział w Webvention całkowicie bezpłatnie. Osoby, które nie mają biletów na oryginalne wydarzenie, ale chciałyby wziąć udział w Webvention, mogą wciąż kupić bilety poniżej.

Zaczynamy odliczanie do Webvention!

 
Nepal_Hospital_600x900.jpg

doTERRA HEALING HANDS™ – AKTUALIZACJA

W ramach projektu dōTERRA Healing Hands™ zbudowano szpital w Nepalu, w którym leczone są osoby z COVID-19.

Niedawno ukończony szpital Gokulganga Rural Municipal Hospital, sfinansowany we współpracy doTERRA Healing Hands™ i CHOICE Humanitarian Nepal, pomoże osobom, którym nakazano powrót do rodzinnych wiosek w dystrykcie Ramechhap i Dolakha w związku z ogólnonarodowym nakazem izolacji. Khadga Sunwar, burmistrz miasteczka Gokulganga, postanowił otworzyć szpital, aby pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. Szpital jest największą tego typu jednostką w regionie i będzie służył mieszkańcom objętym kwarantanną, którzy byli narażeni na kontakt z koronawirusem podczas pobytu za granicą. W razie potrzeby będzie także leczył wszystkich zakażonych. 

„Lokalne władze nie do końca wiedziały, jak przygotować się na napływ ludzi i potencjalne rozprzestrzenianie się infekcji, ale terminowe zakończenie budowy szpitala nieco je uspokoiło i zapewniło niezbędne wsparcie w tym trudnym czasie. Doceniamy wysiłki ze strony CHOICE i naszego zespołu doTERRA Healing Hands™, aby posunąć budowę do przodu. Jesteśmy wdzięczni, że szpital będzie mógł zostać wykorzystany teraz, gdy jest najbardziej potrzebny”. – powiedział David Stirling, Founding Executive i CEO, doTERRA.

„To wspaniałe widzieć, jak wizja, którą CHOICE i doTERRA Healing HandsTM miały ponad dwa lata temu, staje się rzeczywistością…” – stwierdził Prateek Sharma, In-country Director, CHOICE Nepal. „Terminowe zakończenie budowy szpitala Gokulganga Rural Municipal Hospital oznacza, że prawie 60 000 Nepalczyków będzie miało dostęp do niezbędnej opieki medycznej… Z niecierpliwością czekamy na dzień, kiedy będziemy mogli zorganizować uroczyste otwarcie, a zniesienie ograniczeń związanych ze zdrowiem publicznym i podróżowaniem pozwoli nam się spotkać i wspólnie świętować to wspaniałe osiągnięcie”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining