Sündmused ja uudised - Eesti


BG_Flower_Collection_600x900.jpg

EKSKLUSIIVNE PAKKUMINE! EUROOPAST EUROOPALE

Bulgarian Flowers Collection sisaldab Bulgaariast hangitud hinnalisi eeterlikke õlisid. Sari on praegu saadaval ainult Euroopa turul ja piiratud aja jooksul. 

Sari koosneb Rose Touchist, Lavender Touchist ja Melissa Touchist, mis sisaldavad Euroopas kasvatatud toorainest tehtud ja üleilmselt hinnatud eeterlikke õlisid. Õlisid toodetakse dōTERRA Bulgaaria destilleerimisüksuses Esseterres. Aastate jooksul on Bulgaarias tehtud kõrgel tasemel uuringuid eeterlikest õlidest, arendatud uusi tooteid ja püstitatud Musta mere piirkonda tootmisrajatisi, sest sealne kliima sobib ideaalselt kvaliteetse lavendli ja melissi kasvatamiseks. 

Sarja pakend on sama muljetavaldav kui õlid ise. Lillepiltide ja kuldsete detailidega pakendidisain kujutab päikese poole avanevat lilleõit. Piiratud aja jooksul vaid Euroopas müüdav sari sisaldab väärtuslikke ja kasulikke õlisid, millest te ei soovi kindlasti ilma jääda. 

 
Adaptiv_Group__600x900.jpg

dōTERRA ADAPTIV™ (15 ML) JA ADAPTIV™ TOUCH (10 ML)

Kui tunnete vajadust rahustava toe järele, siis on lahenduseks Adaptiv. Lavendli-, magnoolia-, neroli- ja ambrapuuõli on rahustava toimega, apelsini- ja rohemündiõli annavad aga energiat ja tõstavad tuju. Peale selle aitavad kopaiiva- ja rosmariiniõli mahendada ägedaid tundeid. Kui tunnete end väsinuna või rahutuna, otsustusvõimetu või kergesti ärrituvana, siis Adaptiv ja Adaptiv Touch on just need tooted, mis teie keha ja vaimu tasakaalus hoiavad.
 

 
YarrowPom_Serum_600x900.jpg

YARROW|POM UUENDAV KEHASEERUM

Võimsate bioaktiivsete ühendite ja nahka kaitsvate proteiinidega Yarrow|Pomi uuendaval kehaseerumil on luksuslikult siidine koostis. Raudrohu eeterlik õli ja külmpressitud granaatõunaseemneõli toimivad sünergeetiliselt, et anda nahale noorem väljanägemine. CPTG™ eeterlikud õlid aitavad aga tekitada positiivse ja lõõgastunud meeleolu. Jojoobi-, päevalille-, viinamarja- ja argaaniatuumaõli niisutavad nahka sügavuti. Kohvioaekstrakt ja granaatõunas sisalduvad estrid annavad nahale valevust juurde ja parandavad naha välimust, muutes selle pealaest jalatallani säravaks.

 
Kids_Collection_600x900.jpg

dōTERRA KID'S COLLECTION SISALDAB NÜÜD TAMER™-IT

 Proovige seda ainulaadset eeterlike õlide segusid sisaldavat sarja, mis on loodud spetsiaalselt lastele ja sisaldab nüüdsest ka Tameri segu. 

dōTERRA Kid's Collectioni värskeimat täiendust, Tameri seedimist tugevdavat segu tasub käepärast hoida! Tamer sisaldab dōTERRA fraktsioneeritud kookosõlile lisatud ainulaadseid kasulikke CPTG eeterlikke õlisid, mis on saadud näiteks rohemündist, põldmündist ja ingverist. Nende õlide koostoime toob teile leevendust pärast toekat einet. 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

PANGAÜLEKANNETE MEELDETULETUS

Ühendkuningriigi Euroopa Liidust (EL) lahkumise tõttu on meieni jõudnud teated liikmetest, kellelt võetakse pangaülekannete ja SEPA maksete eest lisatasu. Selleks et teie pank ei kehtestaks teile lisatasu, oleme avanud pangaülekannete jaoks uue EL-is paikneva konto. 

Kõik EL-is elavad liikmed peaksid maksete jaoks kasutama uut kontot ja Ühendkuningriigis elavad liikmed peaksid jätkama maksete tegemist tavapärasele Ühendkuningriigis registreeritud pangakontole.

Kui olete eelmisel kuul saanud maksekorralduse, mida te pole veel tasunud, tehke palun viivitamata ülekanne.  Selleks et saaksime makseid käsitleda, lisage makse seletusse ka oma tellimuse number ja liikme ID-number. Ülekande kohalejõudmiseks kulub 2–5 tööpäeva. Selleks et meil oleks aega arvutada eelneva kuu tellimuste põhjal välja teie komisjonitasu, peame saama viivituste vältimiseks makse kätte 3. kuupäevaks, et 8. kuupäevaks oleksid kõik maksed töödeldud. 

Kui raha ei ole 8. kuupäevaks laekunud, ei saa te eelmise kuu tellimuste eest komisjonitasu ja tellimus kustutatakse. Kui olete tellimuse eest tasunud, aga seda pole teele saadetud, võtke meiega 9. kuupäeval e-posti või telefoni teel ühendust, et saaksime võimalikud makseprobleemid lahendada. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining