Bendrojo pobūdžio atnaujinimai - Lietuvių


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

2022 m. birželio 17–18 d. | Budapeštas, Vengrija  

Didžiausias metų renginys prasidės jau netrukus. Tapti renginio Beyond dalimi galite tiek dalyvaudami fiziniame renginyje, tiek stebėdami tiesioginę jo transliaciją. Be to, iki 2022 m. birželio 24 d vis dar galite užsiregistruoti stebėti tiesioginę transliaciją!  

Tiesioginės renginio Convention transliacijos bilietas: 35 €  

Kas įtraukta į šią kainą   

  • Galimybė stebėti tiesiogiai transliuojamą renginį internetu.  
  • Galimybė sužinoti apie Convention Kit (Rinkinį) vos tik jam pasirodžius!  
  • Ravintsara (5 ml) eterinis aliejus NEMOKAMAI *, įsigijus bilietą.  

* Tiesioginės transliacijos bilietą įsigijusiems asmenims nemokamas Ravintsara (5 ml) eterinis aliejus dovanojamas tik Europos rinkose ir bus pristatomas tik Europos ribose.  

Jei planuojate dalyvauti fiziniame Convention renginyje, taip pat galite spustelėti pirmiau pateiktą nuorodą ir sužinoti viską, ką svarbu žinoti prieš prisijungiant prie mūsų Budapešte. 

Tiesioginės transliacijos bilietus galėsite įsigyti ir po renginio iki 2022 m. birželio 24 d. 17.00 val. BST / 18.00 val. CEST / 19.00 val. EEST laiku. Fizinio renginio ir tiesioginės transliacijos bilietus įsigiję asmenys galės peržiūrėti įrašytas sesijas iki 2022 m. birželio 27 d. 21.59 val. BST / 22.59 val. CEST / 23.59 val. EEST laiku. 

Užsiregistruokite dabar

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

2022 m. liepos 1–31 d. 

Saulės kupinos dienos ir šiltesnės naktys gali reikšti tik viena – prasidėjo vasara! Ar gali būti geresnis būdas mėgautis šiuo metu laiku už dar vieną galimybę susitikti viename iš mūsų Beyond Summer 2022 renginių? Širdyje jausdami mūsų renginio Convention dvasią, galime savo kelionėje, kurioje mūsų vedlys – gamta, žengti dar toliau. Priklausomai nuo Jūsų regiono Europoje, rengiame internetinius ir fizinius renginius.  

Raskite renginį, spustelėję toliau pateiktą nuorodą: 

Užsiregistruokite dabar

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Naujiena! Beyōnd Convention „Instagram“ filtrai!

Parodykite mums geriausias savo asmenukes ir komandos nuotraukas, naudodami išskirtinius Beyond „Instragram“ filtrus! 

  1. Apsilankykite doTERRA Europe „Instagram“ profilyje ir pasirinkite filtrų piktogramą.  
  2. Susiraskite patinkantį filtrą ir spustelėkite „Išbandykite“.  

Renginio Convention metu nepamirškite savo „Instragram“ istorijose pažymėti @doterraeurope ir naudokite grotažymę #doterrabeyond, kad turėtumėte galimybę patekti į mūsų puslapį!! 

InstagramŽiūrėti vaizdo įrašą

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

Pasidaryk pats: mišinys Beyond

Beyond – tai žvilgsnis į priekį, įgalinimas ir tikėjimas savimi.  

Norime, kad jaustumėte džiugų jaudulį dėl to, kas Jūsų laukia, ir drįstumėte svajoti dar labiau, nei bet kada anksčiau. Kad padėtume Jums to pasiekti, pakvietėme dvi Wellness Advocates (Sveikatingumo advokates) – Ioana Marginean (@ioanamarginean.ro) ir Maja Cebasek (@maja.cebasek) – sukurti eterinių aliejų mišinį, apimantį visas galimas žodžio „Beyond“ (daugiau nei) reikšmes.  

Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip pasigaminti šio mišinio namuose! 

Žiūrėti vaizdo įrašądōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Informacija apie internetinius mokėjimus

Žinome, kad norite kuo greičiau mėgautis išsirinktais produktais, tad sukūrėme naudingą tinklalapį, kuriame rasite atsakymus į dažniausius su internetiniais mokėjimais susijusius klausimus. Čia rasite daugybę informacijos bei naudingų vaizdo įrašų, kurie padės atlikti internetinius mokėjimus kaip įmanoma sklandžiau! 

Tinklalapį galite peržiūrėti anglų, prancūzų, vokiečių, vengrų, italų, lenkų, portugalų ir rumunų kalbomis. Vaizdo įrašai pateikiami su subtitrais 22-iem kalbomis. 

Daugiau informacijos

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Priminimas apie bankinius pervedimus

Kad atlikdami bankinius pervedimus išvengtumėte galimų banko mokesčių, prašome Jūsų naudotis toliau pateiktoje nuorodoje nurodyta sąskaitų informacija.

Daugiau informacijos

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language