Renginiai ir atnaujinimai - Lietuvių


group-photo-900x600.jpg

dōTERRA praneša apie vykdomųjų vadovų pasikeitimus

Džiaugdamasi ir kartu liūdėdama dōTERRA praneša apie bendrovės vadovų komandos pasikeitimus. Dabartinis bendrovės vykdomasis direktorius David Stirling buvo pakviestas tarnauti kaip Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios misijų prezidentas – jo tarnyba prasidės 2022 m. liepos mėn. Todėl direktorių taryba vienbalsiai patvirtino Corey Lindley vykdomuoju direktoriumi, Emily Wright – prezidente, o Greg Cook dabar eis tarybos pirmininko pareigas. 

Skaityti daugiau

 
21Day_WellnessChallenge_900x600.png

21 dienos sveikatingumo iššūkis

2022 m. sausio 9–30 d. | Šiuo metu vyksta doTERRA Europe „Facebook“, „Instagram“ ir „YouTube“ paskyrose! 

Prisijunkite prie vis aktualesnio asmeninės gerovės siekio ir pradėkite 2022-uosius metus pačiu geriausiu būdu: 21 dienos sveikatingumo iššūkiu. Sekite doTERRA Europe paskyras „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose, prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą ir gaukite kasdienių patarimų bei idėjų, kurios padės atsinaujinti ir pasiruošti laukiantiems metams! 

 

Jau netrukus... 

  • Pasigaminkite penktadienio vakarienę, naudodami eterinius aliejus 
  • Rūpinkitės savo oda natūraliu būdu 
  • Sužinokite daugiau apie Lifelong Vitality (LLV) Pack su gyd. Ruth Dempsey 

Jei dar neturėjote tokios progos, išgirskite doTERRA Founding Executive Emily Wright ir jos įkvepiantį pranešimą Europai, spustelėję toliau pateiktą nuorodą. Be to, galite prisijungti prie iššūkių, kuriuos galbūt praleidote. Bet kuriuo metu prisijunkite prie mūsų socialinių paskyrų ir iki 2022 m. sausio 30 d. tapkite iššūkio dalimi. 

Žiūrėti vaizdo įrašą

 
PD_BD_Diamond_Summit_2023_900x600.jpg

Presidential Diamond ir Blue Diamond Summit 2023: kvalifikacinis laikotarpis jau prasidėjo!

Kvalifikacinis laikotarpis jau prasidėjo!  

Kviečiame Jus prisijungti prie doTERRA bendrovės komandos ir 2023 m. dalyvauti renginiuose Presidential Diamond ir Blue Diamond Summit.  

Galite tikėtis išties unikalios patirties, kuri visiškai skirsis nuo ankstesnių Summit renginių. Norintys dalyvauti šiuose renginiuose turi visus metus kvalifikaciniams reikalavimams pasiekti – pažadame, kad laukti tikrai verta. Išsamesnę informaciją, įskaitant 2023 m. renginio vietą, pateiksime netrukus.  

Kvalifikacinis laikotarpis  
2022 m. sausio 1 d. – gruodžio 31 d.   

Kaip pasiekti kvalifikacinius reikalavimus  
Nurodyto kvalifikacinio laikotarpio metu bent keturis kartus pasiekite ne žemesnį nei Blue Diamond lygį  
ARBA 
Nurodyto kvalifikacinio laikotarpio metu pirmą kartą pasiekite Blue Diamond arba Presidential Diamond lygį. 

Linkime Jums sėkmės, siekiant kvalifikacinių reikalavimų. Vizualizuokite savo planus, suderinkite savo komandos strategijas ir kurkite rezultatus, kurių reikia, kad pasiektumėte tai, ko trokštate. 

 
LeadershipRetreat_Logo_E-Blast_900x600px.jpg

Leadership Retreat 2022: netrukus pradėsime kvalifikacinį laikotarpį!

Investuokite į save, savo komandą ir doTERRA verslą 

Leadership Retreat gali būti labai vertingas tiems, kurie siekia mokytis ir tobulėti visais lyderystės aspektais. Tai vienintelis metų renginys, kurio pagrindinis tikslas – pakylėti Jūsų verslą į naują lygį, ir Jūs galite tapti šios nuostabios patirties dalimi.  

Kaip pasiekti kvalifikacinius reikalavimus 
Norėdami dalyvauti renginyje per nurodytą kvalifikacinį laikotarpį nariai turi bent vieną kartą pasiekti Silver arba aukštesnį lygį. 

 
Kvalifikacinis laikotarpis 
2022 m. sausio 1 d. – birželio 30 d.  

Dalyvaudami Leadership Retreat, judėsite pirmyn su didesniu pasitikėjimu ir įgysite daugiau žinių apie verslo strategijas, mokymo metodus ir komandos bendradarbiavimą. O puikiausia tai, kad puikiai leisime laiką ir kursime ypatingus prisiminimus. 

 
GoodInYou_900x600.jpg

Bukletas „The Good in You“

Šiame buklete sužinosite, kokios įtakos doTERRA Europe turėjo viso pasaulio bendruomenėms 2021 m. Mūsų pastangos – pradedant iniciatyvomis dōTERRA Healing Hands™ bei Cō-Impact Sourcing™ ir baigiant Wellness Advocate (Sveikatingumo advokatų) projektais – yra priminimas apie doTERRA misiją padėti ir įgalinti asmenis ir bendruomenes.  

Tikimės, kad didžiuojatės būdami neatsiejama mūsų kelionės dalimi ir palaikysite mūsų nuolat stiprinamas pastangas 2022 m. ir dar ilgiau.   

Apie tai, ko mums pavyko kartu pasiekti, skaitykite toliau pateiktame „The Good in You“ buklete. Bukletą galite skaityti anglų, italų, prancūzų, portugalų, rumunų, vengrų ir vokiečių kalbomis. 

The Good in You (English)The Good in You (Deutsch)The Good in You (français)The Good in You (magyar)The Good in You (italiano)The Good in You (português)The Good in You (română)

 
leadership-magazine-49-900x600.jpg

Leadership Magazine

Mėgaukitės naujausiu žurnalo Leadership Magazine numeriu, kurį jau galite rasti internete. 

Džiaukitės ir mokykitės iš kitų Wellness Advocates (Sveikatingumo advokatų) pasiekimų. Skaitykite apie jų sveikatingumo keliones su doTERRA ir pasijuskite įgalinti bei panaudokite jų patirtį, kurdami savąją.  

Pasidžiaukite kitų sėkme ir perskaitykite jų įkvepiančias istorijas. 

Daugiau informacijos čia

 
Recognition_600x900.jpg

Pripažinimas

Kiekvieną mėnesį suteikiame pripažinimą naują aukštesnį lygį pasiekusiems nariams.  

Naujas doTERRA lygis yra reikšmingas pasiekimas. Jis įrodo, kad ryžtas, entuziazmas ir susitelkimas gali padėti pasiekti savo svajonių ir paskatinti bei padėti komandoms siekti savo tikslų. 

Norėdami peržiūrėti naujausią aukštesnį lygį pasiekusių asmenų Europoje sąrašą, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą. 

Svetainė atnaujinama apie dvidešimtąją kiekvieno mėnesio dieną. Joje pateikiami ankstesnį mėnesį naują lygį pasiekę nariai. 

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

Produktas žvaigždė: Neroli Touch

Šį sausį metas atsigręžti į save ir apmąstyti, kokius pokyčius galime atlikti savo viduje ir kaip jų pasiekti. Pradėti padės Neroli Touch! 

Patenkinkite savo poreikius, naudodami Neroli Touch 

  • Siekiate patobulinti savo odos priežiūros režimą? Kad jūsų oda atrodytų geriausiai, tepkite Neroli Touch aliejumi odą – jis padės paslėpti odos paraudimą. 
  • Norite išsikelti naujų su fizine forma susijusių tikslų? Naudokite Neroli Touch prieš treniruotę, kad išlaikytumėte pozityvumą, arba turėkite šio aliejaus po ranka, baigę mankštą, ir mėgaukitės jo nuotaiką gerinančiu aromatu.  

Gaukite 10 proc. nuolaidą Neroli Touch – nuolaida taikoma, kol turime prekės atsargų. 

Daugiau informacijos čiaPirkti dabar

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language