Üldised uudised - Eesti


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

17.–18. juuni 2022 | Budapest, Ungari  

Selle aasta suursündmus algab peagi. Beyōndist võib osa saada nii isiklikult kohal viibides kui ka ürituse otseülekannet jälgides. Teil on aega broneerida otseülekande pilet 24. juunini 2022!  

Conventioni otseülekande pilet maksab 35 eurot  

Mida hind sisaldab   

  • Saate juurdepääsu ürituse otseülekandele.  
  • Saate infot Convention Kiti kohta kohe, kui see on välja antud.  
  • Piletiostuga kaasa TASUTA Ravintsara (5 ml) õli.*  

* Kui ostate otseülekande pileti, siis tasuta Ravintsara (5 ml) on mõeldud ainult Euroopa turule ja tarnitakse kohale ainult Euroopa piires.  

Kui plaanite Conventionile isiklikult kohale tulla, leiate eespool toodud lingilt kogu vajaliku info, mida peate enne Budapesti sõitmist teadma. 

Otseülekande pileteid saab osta ka pärast ürituse lõppu 24. juunini 2022 kell 17.00 Ühendkuningriigi / 18.00 Kesk-Euroopa / 19.00 Ida-Euroopa suveaja järgi. Nii kontaktürituse kui ka otseülekande pileti ostnud saavad salvestatud sessioone järelvaadata 27. juunini kell 21.59 Ühendkuningriigi / 22.59 Kesk-Euroopa / 23.59 Ida-Euroopa suveaja järgi. 

Registreeru kohe

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

1.–31. juuli 2022 

Päikeselised päevad ja sumedad ööd tähendavad vaid üht – suvi on kätte jõudnud! Mis oleks parem viis suvest rõõmu tunda, kui saada kokku mõttekaaslastega üritusel Beyōnd Summer 2022? Conventioni ootuselevuses oleme kindlasti kõik valmis jätkama üheskoos loodusest juhitud teekonda. Olenevalt Euroopa piirkonnast toimuvad üritused virtuaal- ja kontaktüritustena.  

Leidke sobiv üritus allpool toodud lingilt: 

Registreeru kohe

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Uus! Beyōnd Conventioni Instagrami filtride

Jagage meiega endast ja meeskonnast tehtud pilte eksklusiivsete Beyōndi Instagrami filtritega. 
  1. Minge dōTERRA Europe’i Instagrami profiilile ja klõpsake filtrite ikoonil.  
  2. Leidke sobiv filter ja klõpsake nupul „Try it“ (proovi järele).  
Kasutage Conventioni ajal Instagram Story piltide juures kindlasti viidet @doterraeurope ja haaksõna #doterrabeyond ning teie pilt võib jõuda meie lehele! 

InstagramVaadake videot

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

Tee ise Beyōndi segu

Beyōndil vaatame tulevikku, õpime ja suurendame oma eneseusku.  

Loodame, et ootate põnevusega eesootavat ja julgete unistada suuremalt kui kunagi varem. Et teid aidata, oleme kutsunud kaks Wellness Advocate’i (heaolunõustajat), Ioana Margineani (@ioanamarginean.ro) ja Maja Cebaseki (@maja.cebasek) looma teie silme all rullikpudelis segu, mis hõlmaks endas kõiki Beyōndi tähendusi.  

Vaadake videost, kuidas kodus ise seda segu valmistada.  

Vaata videotdōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Veebimaksete abimaterjal

Teame, et soovite oma tooted võimalikult kiiresti kätte saada, mistõttu oleme koostanud kasuliku veebisaidi, kust leiate vastused kõige sagedasematele veebimaksetega seotud küsimustele. Leiate sealt piisavalt infot ja paar kasulikku videot, mis aitavad teha veebimakseid võimalikult sujuvalt. 

Veebileht on saadaval inglise, itaalia, poola, portugali, prantsuse, rumeenia, saksa ja ungari keeles. Videoid saab vaadata 22 keeles subtiitritega. 

Rohkem teavet

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Pangaülekannete meeldetuletus 

Selleks et te ei peaks pangaülekannete eest tasu maksma, soovitame teil kasutada järgmisi kontoandmeid allpool toodud lingil. 

Rohkem teavet

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language