Sündmused ja uudised - Eesti


group-photo-900x600.jpg

dōTERRA kuulutab välja uue tegevjuhtkonna

Kurbusenootidega segatud rõõmuga annab dōTERRA teada muutustest ettevõtte juhatuses. Ettevõtte praegune tegevdirektor David Stirling on saanud kutsumuse asuda alates juulist 2022 teenima Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku misjoni presidendina. Seetõttu otsustas direktorite nõukogu ühehäälselt nimetada Corey Lindley tegevdirektoriks, Emily Wrighti presidendiks ja Greg Cooki nõukogu esimeheks. 

Lähemalt saate lugeda siit

 
21Day_WellnessChallenge_900x600.png

21-päevane heaolu-challenge

9.–30. jaanuar 2022 | Toimub dōTERRA Europe'i Facebooki, Instagrami ja YouTube’i lehtedel 

Liituge üha suureneva hulga inimestega, kes hoolivad sügavalt isiklikust heaolust, ning alustage 2022. aastat parimal võimalikul moel: 21-päevase heaolu-challenge’iga. Jälgige dōTERRA Europe’it Facebookis ja Instagramis ning tellige meie YouTube’i kanal, kust leiate iga päev soovitusi ja mõtteid, kuidas tunda end taas energilisena ja olla valmis alanud aastaks. 

Peagi tulekul 
  • Valmistage reedene õhtueine eeterlike õlidega 
  • Hoolitsege oma naha eest looduslike vahenditega 
  • Dr Ruth Dempsey räägib lähemalt Lifelong Vitality Packist (eluaegse vitaalsuse komplekt, LLV) 
Kui teil ei õnnestunud kuulata dōTERRA Founding Executive’i Emily Wrighti innustavat sõnavõttu Euroopa liikmetele, klõpsake allpool toodud lingil. Samuti saate takkajärgi tutvuda kõikide challenge’itega, mille olete maha maganud. Liituge mis tahes ajal meie sotsiaalmeediakontodega ja saate veel kuni 30. jaanuarini 2022 neist osa võtta. 

Vaadake videot

 
PD_BD_Diamond_Summit_2023_900x600.jpg

Presidential Diamond ja Blue Diamond Summit 2023 – kvalifitseerumine on avatud

Kvalifitseerumisperiood on alanud!  
 
Kutsume teid liituma dōTERRA juhtkonnaga Presidential Diamond ja Blue Diamond Summitil 2023. aastal.  
 
Seekord on oodata tõeliselt ainulaadset üritust, mis ei sarnane ühegi varasema Summitiga. Kui soovite üritusel osaleda, siis on teil terve aasta kvalifitseerumiseks. Lubame, et asi on ootamist väärt. Täpsema info, sealhulgas 2023. aasta ürituse toimumiskoha avaldame õige pea.  
 
 
Kvalifitseerumisperiood  
1. jaanuar – 31. detsember 2022   
 
Kuidas osaleda?  
Saavutage vähemalt Blue Diamondi tase vähemalt neljal korral kvalifitseerumisaja jooksul  
VÕI 
jõudke kvalifitseerumisperioodil esimest korda Blue Diamondi või Presidential Diamondi tasemeni 
 
Soovime kvalifitseerumisel edu! Manage silme ette sihid, leppige meeskonnaga kokku nende saavutamise viis ja pingutage üheskoos nende tulemuste nimel, mis viivad teid soovitud eesmärgini. 

 
LeadershipRetreat_Logo_E-Blast_900x600px.jpg

Leadership Retreat 2022 – kvalifitseerumine algab varsti!

Investeerige iseendasse, oma meeskonda ja dōTERRA ärisse 
 
Leadership Retreat pakub võimalusi neile, kes soovivad õppida kõikvõimalikke juhioskusi ja saada heaks juhiks. See on aasta ainus üritus, millel keskendume üksnes teie äri edasiarendamisele, seega soovitame teil sellest heast võimalusest kinni haarata.  

Kuidas osaleda? 
Osalemiseks tuleb ettenähtud ajavahemikus saavutada vähemalt ühel korral vähemalt Silver-tase. 

Kvalifitseerumisperiood 
1. jaanuar – 30. juuni 2022  

Leadership Retreat annab teile juurde enesekindlust ja teadmisi äristrateegiatest, koolitusmeetoditest ja meeskonnatööst. Kõige parem on aga see, et teil on kindlasti lõbus ja kogute ohtralt ilusaid mälestusi. 

 
GoodInYou_900x600.jpg

„The Good in You“ voldik

Voldikuga tähistame seda panust, mille dōTERRA Europe andis 2021. aastal üle maailma eri kogukondade elu parandamisse. Meie jõupingutused alates dōTERRA Healing Hands™-ist ja Cō-Impact Sourcing™-ust kuni Wellness Advocate’ide (heaolunõustajate) heategevusprojektideni peegeldavad dōTERRA eesmärki aidata ja harida nii üksikisikuid kui ka terveid kogukondi.  

Loodame, et tunnete selle üle uhkust, et olete olnud lahutamatu osa meie senisest teekonnast, ning jätkate meie toetamist uutes ettevõtmistes 2022. aastal ja edaspidigi.   

Lugege kõigest sellest, mida oleme korda saatnud, allpool toodud voldikust „The Good in You“. Voldik on saadaval inglise, itaalia, portugali, prantsuse, rumeenia, saksa ja ungari keeles. 

The Good in You (English)The Good in You (Deutsch)The Good in You (français)The Good in You (magyar)The Good in You (italiano)The Good in You (português)The Good in You (română)

 
leadership-magazine-49-900x600.jpg

Leadership Magazine

Veebis on nüüd tutvumiseks saadaval Leadership Magazine’i värskeim number. 

Tundke rõõmu ja õppige teiste Wellness Advocate’ide (heaolunõustajate) saavutustest. Lugege, kuidas on kulgenud nende heaoluteekond dōTERRA-s, õppige neilt ja kasutage nende kogemusi enda äri edendamiseks.  

Tundke rõõmu teiste edusammudest ja lugege nende inspireerivaid lugusid. 

Täpsem teave

 
Recognition_600x900.jpg

Tunnustamine

Igal kuul tunnustame neid, kes on tasemel tõusnud.  

Uue taseme saavutamine dōTERRA-s on tõeline verstapost. See annab märku liikme pühendumusest, motivatsioonist ja sihikindlusest oma unistuste poole püüdlemisel, aga ka toest ja innustusest, mida ta pakub oma meeskonna liikmetele nende sihtide saavutamisel. 

Kõige värskema nimekirja nendest Euroopa liikmetest, kes on oma taset tõstnud, leiate allpool toodud lingil. 

Veebilehte uuendatakse iga kuu 20. kuupäeva paiku vastavalt nendele tasemetele, mis liikmed on eelmistel kuudel saavutanud. 

Tasemetel tõusjad

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

Neroli Touch – fookuses toode

Jaanuaris on aeg heita pilk iseendasse, mõelda nende muutuste peale, mida saame endaga ette võtta, ja leida viise nende elluviimiseks. Alustuseks võtke appi Neroli Touch. 

Rahuldage oma vajadused Neroli Touchiga 

  • Kas otsite midagi, millega täiendada oma nahahooldusrutiini? Selleks et hoida oma naha head väljanägemist, kandke sellele Neroli Touchi, et vähendada naha ebatasasuste teket. 
  • Kas soovite seada uued sihid oma vormile? Kandke Neroli Touchi nahale enne trenni, et püsida positiivses meeleolus, või haarake selle järele pärast trenni, et nautida selle tuju tõstvat aroomi.  

Neroli Touchi saate sel kuul 10% soodsamalt, kuni kaupa jätku

Täpsem teaveNüüd müügil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language