Diamond Summit 2022


Osobný rozvoj | Zmysluplné rozhovory | Nadväzovanie dôležitých kontaktov

Vytvorte si spomienky na Diamond Summit 2022 s doTERRA Europe.

Chceme oslavovať vás a váš úspech na každom kroku vašej cesty, od malých cieľov po veľké úspechy. Toto podujatie symbolizuje to, kým ste ako doTERRA Diamond. Je ocenením základov, ktoré ste položili, aby ste upevnili vaše podnikanie a tím v rámci stratégií, ktoré ste vytvorili.

Na Diamond Summit 2022 si vytvoríte nezabudnuteľné spomienky a nadviažete trvalé priateľstvá v rámci tejto cestovnej príležitosti prinášajúcej hojné uspokojenie. Zdieľaním a spoluprácou s ostatnými úspešnými členmi komunity doTERRA zanecháte vo vašom podnikaní skúsenosť založenú na hrdosti a dôvere.

Cestujte s nami do Talianska

Bohatstvá Talianska vyrážajú dych. Môžeme tu nájsť všetko, staroveké pozostatky, organizované múzeá, nádherné pláže a výhľady na scenériu opradené históriou. Vďaka geografickej polohe na juhu Európy a v Stredomorí sa krajina stala po stáročia domovom mnohých kultúr a ľudí.

Italy - Coast of Italy
Italy - Colosseum
Italy - Tuscany

 

Kvôli takému veľkému počtu vzrušujúcich vecí, ktoré možno podniknúť a zažiť v tejto krásnej krajine sa niet čomu čudovať, že sme si ju zvolili za miesto pre podujatie. Presné miesto určenia výletu bude oznámené s blížiacom sa dátumom podujatia. Zostaňte preto naladení na viac aktuálnych informácií.

Želáme vám veľa šťastia s vaším kvalifikačným cieľom.

Ako sa kvalifikovať
  • Tí, ktorí si želajú zúčastniť sa, musia minimálne dosiahnuť pozíciu Diamant jedenkrát v uvedenom kvalifikačnom období.
Kvalifikačné obdobie
  • 1. januára 2022 – 31. júla 2022
Dátumy
  • Streda 28 September 2022 - Štvrtok 29 September 2022
Miesto
  • Torre Cintola Natural Sea Emotions

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language