Diamond Summit 2022


Personīgā attīstība | iespēju sarunas | ūtiska „tīklošanās”

Radiet atmiņas pasākumā 2022. gada doTERRA Europe Diamond Summit.

Mēs vēlamies izrādīt atzinību jums un jūsu panākumiem – gan maziem mērķiem, gan milzīgiem sasniegumiem – ikvienā ceļojuma posmā. Šajā pasākumā jūs parādīsit sevi kā doTERRA dalībnieku ar pakāpi „Diamond”, apzinoties pamatus, ko ielikāt savas uzņēmējdarbības pamatīgumam, komandu un izveidotās stratēģijas.

Pasākumā Diamond Summit 2022 varēsit radīt neaizmirstamas atmiņas un ilgstošas draudzības, izmantojot atalgojošo ceļojuma iespēju. Daloties pieredzē un sadarbojoties ar citiem veiksmīgiem doTERRA kopienas locekļiem, pēc pasākuma varēsit justies lepni un pārliecināti par savu uzņēmējdarbību.

Ceļojiet kopā ar mums uz Itāliju

Itālijas bagātības ir elpu aizraujošas. Šajā valstī senas drupas, muzeji, krāšņas pludmales un gleznaini skati savijas ar vēsturi. Tā gadsimtiem ilgi ir bijusi mājvieta daudzām kultūrām un cilvēkiem ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ Dienvideiropā un Vidusjūras reģionā.

Italy - Coast of Italy
Italy - Colosseum
Italy - Tuscany

 

Tā kā šajā skaistajā valstī ir tik daudz aizraujošu lietu, ko darīt un redzēt, ne mirkli nekavējāmies, izvēloties to mūsu pasākumam. Precīzs ceļojuma galamērķis tiks paziņots tuvāk pasākuma dienai, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem

Vēlam veiksmi sasniegt kvalificēšanās mērķi.

Kā kvalificēties
  • Tiem, kas vēlas apmeklēt pasākumu, ir jābūt sasniegtai minimālajai pakāpei „Diamond” norādītajā kvalifikācijas periodā vismaz vienreiz.
Kvalifikācijas periods
  • 2022. gada 1. janvāris – 2022. gada 31. jūlijs
Ceļojuma datumi
  • Tre, 28. septembris - Cet, 29. septembris
Norises vieta
  • Torre Cintola Natural Sea Emotions

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language