Diamond Summit 2022


Asmeninis tobulėjimas | Įgalinantys pokalbiai | Svarbių ryšių užmezgimas

Kurkite prisiminimus 2022 m. doTERRA Europe renginyje Diamond Summit.

Norime atšvęsti kiekvieną sėkmingą Jūsųkelionės žingsnį – tiek mažus tikslus, tiek didelius pasiekimus. Šis renginys atspindi tai, kas esate Jūs, kaip doTERRA Diamond: jame įvertinamas Jūsų padėtas pagrindas, kuriuo remiasi Jūsų verslas bei komanda, ir Jūsų sukurtos strategijos.

Renginyje Diamond Summit 2022 patirsite nepamirštamų akimirkų ir užmegsite ilgalaikes draugystes – tai išties vertinga kelionės galimybė. Dalydamiesi patirtimi ir bendradarbiaudami su kitais sėkmę pasiekusiais doTERRA bendruomenės nariais iš renginio išvyksite kupini pasididžiavimo ir pasitikėjimo savo verslu.

Kelionė į Italiją kartu su mumis

Italijos turtai užgniaužia kvapą. Čia galite rasti su istorija susipynusių antikinių liekanų, išskirtinių muziejų, nuostabių paplūdimių ir įspūdingų kraštovaizdžių. Ši šalis, geografiškai įsikūrusi pietų Europoje, šalia Viduržemio jūros, jau šimtmečius yra daugybės kultūrų ir žmonių namai.

Italy - Coast of Italy
Italy - Colosseum
Italy - Tuscany

 

Nieko nuostabaus, kad renginiui pasirinkome šią nuostabią šalį, kurioje galima pamatyti ir nuveikti tiek daug įdomių dalykų. Tikslią kelionės vietą paskelbsime artėjant renginiui, tad laukite išsamesnių naujienų.

Linkime Jums didžiausios sėkmės, siekiant kvalifikacinių reikalavimų.

Kaip pasiekti kvalifikacinius reikalavimus
  • Norėdami dalyvauti renginyje per nurodytą kvalifikacinį laikotarpį nariai turi vieną kartą pasiekti ne žemesnį kaip Diamond lygį.
Kvalifikacinis laikotarpis
  • 2022 m. sausio 1 d. - 2022 m. liepos 31 d.
Kelionės datos
  • 2022 m. rugsėjo 28 d. – 2022 m. rugsėjo 29 d.
Vieta
  • Torre Cintola Natural Sea Emotions

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language