Empōwerment Day - Slovenčina - Vypredané


Deň venovaný vášmu posilneniu!

Začnite váš zážitok z Convention celým dňom zameraným na posilnenie. Kľúčoví vodcovia, prezentujúce osoby ako hostia a inšpirujúci rečníci sa s vami podelia, ako môžete uskutočniť pozitívne zmeny vo vašom podnikaní, odhaľujúc poznatky z tohto odvetvia o odskúšaných a otestovaných metódach, ktoré posilnia vás a váš tím.

Keď sa lídri stretnú na podujatí ako je toto, každý okamih je krokom k budovaniu vašej budúcnosti. Zistite, čo skutočne znamená byť posilnený a prečo na tom záleží, ak ide o vaše podnikanie. Inšpirujte sa a motivujte víťazstvami a výzvami, ktorými si prešli vaši kolegovia lídri a premýšľajte o vašej vlastnej ceste. Ako by ste mohli byť viac praktickí a viac zapájať vašich Sharers a Builders? Čo môžete urobiť, aby ste sa aktívne vyvíjali ako líder a dosahovali vaše ciele? Aké sú vaše ďalšie kroky a ako sa tam dostanete? Toto podujatie je príležitosť položiť si tieto otázky a objaviť témy, ktoré rezonujú vo vás a vašom tíme. Buďte súčasťou tejto príležitosti prinášajúcej hojné uspokojenie, aby ste budovali úctu k sebe a dôveru v seba zdieľaním a spoluprácou s ostatnými úspešnými členmi našej komunity.

 

Emily Wright

Špeciálny hosťujúci rečník: Emily Wright

Emily Wright, Founding Executive a President doTERRA sa k nám tiež pridá na Empowerment Day! Započúvajte sa do Emily, ako sa delí o drahocenný pohľad na rozvoj osobných vodcovských zručností. Pridajú sa k nej členovia podnikového tímu.
„Život má spôsob ako vás tvarovať a prinášať vám skúsenosti, ktoré vás pripravia stať sa osobou, ktorou sa máte stať. Byť súčasťou doTERRA bolo dôvodom môjho rastu za hranice mojich myslených možností. A nič nemám radšej, ako pomáhať druhým rásť a nachádzať svoj zmysle.“– Emily Wright

Pripravte sa na posilňujúce rozhovory o vašom podnikaní!

Informácie o lístkoch - Vypredané

  • Cena: 50 eur
  • Miesto: MOMsport Event Hall, Budapešť
  • Dátum: 16. júna 2022
  • Čas: 10:00–16:00 hod.

Upozorňujeme, že lístok na podujatie Empowerment Day je potrebné si kúpiť oddelene od lístka na Convention. Exkluzívne len pre wellness konzultantov.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language