Empōwerment Day - Polski - WYPRZEDANE


Dzień poświęcony wspieraniu Ciebie!

Rozpocznij wydarzenie Convention od dnia, który koncentruje się na wspieraniu oraz nowych możliwościach. Najważniejsi liderzy, prelegenci i mówcy motywacyjni pokażą Ci, jak możesz wprowadzić pozytywną zmianę w swojej podróży biznesowej, oraz podzielą się branżową wiedzą na temat sprawdzonych metod stwarzania nowych możliwości zarówno dla Ciebie, jak i Twojego zespołu. 

Gdy liderzy gromadzą się podczas takiego wydarzenia, każda chwila jest kolejnym etapem w budowaniu własnej przyszłości. Dowiedz się, co oznacza bycie wspieranym i pozyskiwanie nowych możliwości i dlaczego ma to takie znaczenie dla Twojej działalności. Zaczerpnij inspiracji i daj się zmotywować sukcesami i wyzwaniami, których doświadczyli inni liderzy, a potem pomyśl o swojej własnej podróży. Jak możesz zwiększyć swoją praktyczność i zaangażowanie względem tych członków z grupy sharers i builders. Co możesz zrobić, aby rozwijać się proaktywnie jako lider i osiągać swoje cele? Jakie będą Twoje kolejne kroki i jak chcesz osiągnąć związane z nimi cele? To wydarzenie jest doskonałą okazją do zadawania takich pytań i zgłębiania tematów bliskich Tobie i Twojemu zespołowi. Zostań częścią wyjątkowego doświadczenia, które umocni Twoje poczucie dumy i pewności, dzieląc się doświadczeniem z innymi członkami odnoszącej sukcesy społeczności.  

 

Emily Wright

Gość specjalny: Emily Wright

Emily Wright, Founding Executive oraz President w doTERRA, dołączy do nas na wydarzeniu Empowerment Day! Wysłuchaj Emily, która w towarzystwie członków zespołu korporacyjnego podzieli się cennymi wskazówkami na temat rozwijania zdolności przywódczych.
„Życie zawsze znajduje sposób, aby kształtować człowieka i dostarczać mu doświadczeń, które przygotują go do pisanej mu roli. Bycie częścią doTERRA pozwoliło mi się rozwinąć bardziej, niż uważałam za możliwe. Nic nie sprawia mi tak wielkiej satysfakcji, jak pomaganie innym w ich rozwoju i w odnajdywaniu celu”. – Emily Wright

Przygotujcie się na rozmowy o Waszej działalności, które dadzą Wam siłę do działania! 

Informacje o biletach - WYPRZEDANE

  • Cena: 50 EUR
  • Lokalizacja: MOMsport Event Hall, Budapeszt
  • Data: 16 czerwca 2022
  • Godzina: od 10:00 do 16:00

Prosimy mieć na uwadze, że bilet na wydarzenie Empowerment Day oraz bilet na wydarzenie Convention należy zakupić osobno. Wyłącznie dla konsultantów Wellness Advocate.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language