dōTERRA Europe Convention 2022 Gala (16 czerwca) - WYPRZEDANE


Weź razem z nami udział w niezapomnianej ceremonii!

Przed rozpoczęciem wydarzenia Convention zapraszamy na specjalną ceremonię Gala. Dołącz do innych Konsultantów Wellness Advocate z Europy oraz korporacyjnych przedstawicieli doTERRA podczas eleganckiego wieczoru pełnego wyróżnień, śmiechu, zabawy i ekscytujących chwil. Czeka na Ciebie niezapomniana noc obfitująca w pyszne przekąski i niesamowitą rozrywkę.

Jako że od ostatniej ceremonii Gala minęły ponad dwa lata, jest wiele wspomnień, którymi musimy się podzielić. To wydarzenie, podczas którego będziemy świętować Twoje osiągnięcia wspólnie z rodziną doTERRA. Pamiętaj, aby ubrać się stosowanie do tej okazji – z pewnością będzie to jedna z najwspanialszych ceremonii Gala.

Test image

Wyróżnienia

Aby się pojawić na scenie podczas wydarzenia Gala 2022, musisz mieć rangę Diamond lub wyższą zdobytą od maja 2019 r. do kwietnia 2022 r.

Powiadomienia zostaną wysłane do osób kwalifikujących się zarówno na wydarzenie Gala, jak i Convention, w tym również do osób, którym przysługują rezerwacje miejsc, bliżej terminu poszczególnych wydarzeń. Miejsca i terminy spotkań zostaną podane w odpowiednim czasie.

Test image

Informacje o biletach

    • Cena: 85 EUR
    • Lokalizacja: Papp László Budapest Sportaréna
    • Data: 16 czerwca 2022
    • Godzina: od 19:00 do 00:00

Prosimy mieć na uwadze, że bilet na wydarzenie Gala oraz bilet na wydarzenie Convention należy zakupić osobno.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language