Echipa de conducere pentru managementul conturilor


Lesley Pick
lpick@doterra.com
Irlanda
Regatul Unit
Louise Cater
lcater@doterra.com
Belgia
Olanda
Victoria Gornostaeva
vgornostaeva@doterra.com
Israel
Rusia
Ashley Robert
arobert@doterra.com
Austria
Germania
Elveția
Lubomira Panackova
lpanackova@doterra.com
Republica Cehă
Polonia
Slovacia
Ivett Hosszú
ihosszu@doterra.com
Bulgaria
Ungaria
România
Luca Savastano
lsavastano@doterra.com
Croația
Grecia
Italia
Portugalia
Slovenia
Spania
Christina Wydallis
cwydallis@doterra.com
Denemarca
Estonia
Finlanda
Islanda
Letonia
Lituania
Norvegia
Suedia
Annick Galim
agalim@doterra.com
Franța

 

MANAGER SERVICII DE LEADERSHIP

Sean Price
sprice@doterra.com

 

MANAGERI DE VÂNZĂRI

Lisa Rooney
Regatul Unit și Irlanda
lrooney@doterra.com

Jason Lever
Benelux și Scandinavia
jlever@doterra.com

Robert Jan Merkel
Regiunea Germanică
rmerkel@doterra.com

Oliver Szobonya
Europa de Est
oszobonya@doterra.com

Ludovica Bolcato
Funcții suport
lbolcato@doterra.com 

Support Roles

Courtney Ridd
crid@doterra.com

Cum beneficiezi de ajutor maxim din partea echipei de management al conturilor

Cu ce mă poate ajuta managerul meu de cont?

  • Stabilirea obiectivelor și conversații strategice
  • Explicarea și maximizarea planului de compensare
  • Întrebări privind comisioanele necesare pentru calificarea la un anumit rang: calificări, compensații plătite și excepții
  • Asistență pentru membrii de rang Silver și superioare în vederea gestionării conturilor personale

Cu ce mă poate ajuta serviciul de asistență pentru membri?

  • Prelucrarea comenzilor tale personale
  • Prelucrarea înscrierilor
  • Gestionarea problemelor legate de transport
  • Returnări, schimburi și rambursări
  • Întrebări legate de promoții și excepții de la promoții
  • Asistență pentru consultanți până la rangul Premier în vederea gestionării conturilor personale

Vrem să fii mulțumit(ă) de site-ul nostru!

Opinia ta cu privire la această pagină este apreciată și analizată cu atenție.

200 caractere rămase