Echipa de conducere pentru managementul conturilor


Lesley Pick & Robert Jowett
UKIrelandAM@doterra.com
Irlanda
Regatul Unit
Louise Cater
BeneluxAM@doterra.com
Belgia
Olanda
Victoria Gornostaeva
vgornostaeva@doterra.com
Israel
Rusia
Ashley Robert & Eric Hachenberger
DeutschAM@doterra.com 
Austria
Germania
Elveția
Lubomira Panackova
EUcentralAM@doterra.com 
Republica Cehă
Polonia
Slovacia

 

Adrian Truta & Szidonia Balog
EUeastAM@doterra.com
Bulgaria
Ungaria
România

 

Luca Savastano, Vittoria Balocchi, Giada Farina
mediterraneanam@doterra.com
Croația
Grecia
Italia
Portugalia
Slovenia
Spania
Christina Wydallis
ScandinaviaAM@doterra.com
Denemarca
Estonia
Finlanda
Islanda
Letonia
Lituania
Norvegia
Suedia
Annick Galim
FrenchAM@doterra.com
Belgia
Franţa
Monaco
Elveţia

 

 

Director, Servicii de Leadership

Sean Price
sprice@doterra.com

 

MANAGERI DE VÂNZĂRI

Lisa Rooney
Regatul Unit și Irlanda
lrooney@doterra.com

Ludovica Bolcato
Funcții suport
lbolcato@doterra.com 

Jason Lever
Benelux și Scandinavia
jlever@doterra.com

Mafalda Clewlow
Portugalia și Spain
mclewlow@doterra.com

Mihaela Oprea
Româna și Moldova
moprea@doterra.com

Oliver Szobonya
Europa de Est
oszobonya@doterra.com

Robert Jan Merkel
Regiunea Germanică
rmerkel@doterra.com

 

Support Roles


Diamond Services Manager
Ivett Hosszú
diamondAM@doterra.com

Cum beneficiezi de ajutor maxim din partea echipei de management al conturilor

Cu ce mă poate ajuta managerul meu de cont?

  • Stabilirea obiectivelor și conversații strategice
  • Explicarea și maximizarea planului de compensare
  • Întrebări privind comisioanele necesare pentru calificarea la un anumit rang: calificări, compensații plătite și excepții
  • Asistență pentru membrii de rang Silver și superioare în vederea gestionării conturilor personale

Cu ce mă poate ajuta serviciul de asistență pentru membri?

  • Prelucrarea comenzilor tale personale
  • Prelucrarea înscrierilor
  • Gestionarea problemelor legate de transport
  • Returnări, schimburi și rambursări
  • Întrebări legate de promoții și excepții de la promoții
  • Asistență pentru consultanți până la rangul Premier în vederea gestionării conturilor personale

Vrem să fii mulțumit(ă) de site-ul nostru!

Opinia ta cu privire la această pagină este apreciată și analizată cu atenție.

200 caractere rămase