Echipa de conducere pentru managementul conturilor


Vittoria Balocchi & Robert Jowett
UKIrelandAM@doterra.com 
Irlanda
Regatul Unit
Boris Lankhuijzen
BeneluxAM@doterra.com
Belgia 
Luxemburg
Olanda
Victoria Gornostaeva
vgornostaeva@doterra.com
Yulia Arbuzova
yarbuzova@doterra.com
Nikita Savichev
nsavichev@doterra.com
Israel 
Rusia

 

Ashley Robert, Eric Hachenberger, Johanna Albrecht & Kristijan Sipus
DeutschAM@doterra.com 
Austria
Germania
Elveția
Lubka Panackova
EUcentralAM@doterra.com 
Republica Cehă
Slovacia

 

Joanna Trela
jetrela@doterra.com 
Polonia

 

 

Adrian Truta, Anna Melnic & Alexandra Iliescu
eueastam@doterra.com 
România
Luca Savastano & Annalisa Olivieri
mediterraneanam@doterra.com
Croația
Grecia
Italia
Christina Wydallis
ScandinaviaAM@doterra.com
Danemarca
Estonia
Finlanda
Islanda
Letonia
Lituania
Suedia
Ann Gambie
FrenchAM@doterra.com
Belgia
Franţa
Monaco
Elveţia
Santiago De La Rosa
sdelarosa@doterra.com
Portugalia
Spania
 
Robert Jowett
rjowett@doterra.com
Slovenia

 

Eirik Hovden
ehovden@doterra.com
Norvegia
Szidonia Balog
eueastam@doterra.com
Bulgaria
Ungaria

Video disabled by your privacy settings

Director, Servicii de Leadership

Lesley Pick
lpick@doterra.com

 

MANAGERI DE VÂNZĂRI

Lisa Rooney
Regatul Unit și Irlanda
lrooney@doterra.com

Ludovica Bolcato
Regiunea Adriatică
lbolcato@doterra.com 

Jason Lever
Benelux și Scandinavia
jlever@doterra.com

Mafalda Clewlow
Portugalia și Spania
mclewlow@doterra.com

Maria Angelova
Bulgaria, Estonia, Letonia, Lituania
mangelova@doterra.com

Michael Schluchter
Elveţia (Franceză)
mshlunchter@doterra.com

Mihaela Oprea
Româna și Moldova
moprea@doterra.com

Oliver Szobonya
Republica Cehă, Ungaria, Polonia, Slovacia
oszobonya@doterra.com

Robert Jan Merkel
Regiunea Germanică
rmerkel@doterra.com

Funcții Suport


Diamond Services Manager

Robert Jowett & Adrian Truta
diamondAM@doterra.com

Diamond Club Project Manager
Helena Gomes
europediamondclub@doterra.com

Cum beneficiezi de ajutor maxim din partea echipei de management al conturilor

Cu ce mă poate ajuta managerul meu de cont?

  • Stabilirea obiectivelor și conversații strategice
  • Explicarea și maximizarea planului de compensare
  • Întrebări privind comisioanele necesare pentru calificarea la un anumit rang: calificări, compensații plătite și excepții
  • Asistență pentru membrii de rang Silver și superioare în vederea gestionării conturilor personale

Cu ce mă poate ajuta serviciul de asistență pentru membri?

  • Prelucrarea comenzilor tale personale
  • Prelucrarea înscrierilor
  • Gestionarea problemelor legate de transport
  • Returnări, schimburi și rambursări
  • Întrebări legate de promoții și excepții de la promoții
  • Asistență pentru consultanți până la rangul Premier în vederea gestionării conturilor personale

Alege continentul

Alege regiunea

Alege localizarea

Alege limba