Mēneša akcijas - Latviešu


frankincense-900x600.jpg

Bezmaksas Frankincense (Vīraks) - 200 PV akcijas pagarinājums

Mēs pagarinām 200 PV akciju līdz 2022. gada 15. janvārim, sniedzot iespēju saņemt BEZMAKSAS Frankincense (Vīraks) (15 ml). Nepalaidiet garām iespēju gūt neticamu labvēlīgu iedarbību, ko sniedz viena no visnovērtētākajām un vērtīgākajām eļļām. 

Kā nopelnīt 
Veiciet vienu lojalitātes pasūtījumu 200 PV vai lielākā vērtībā līdz 2022. gada 15. janvārim ieskaitot un saņemiet BEZMAKSAS Frankincense (Vīraks) (15 ml). 

Iespējams iegādāties akcijas laikā, kamēr prece ir pieejama. Lai skatītu sīkāku informāciju, bieži uzdotus jautājumus, kā arī noteikumus un terminus, klikšķiniet uz saites zemāk. 

Produkta informācijaProdukta videoSīkāka informācija

 
100-promo-LLV-900x600.jpg

„Labsajūta mūža garumā” - 100-100-LLV reģistrēšanās akcija

Izmantojot 100-100-Lifelong Vitality (Mūža vitalitātes) reģistrēšanās akciju, jaunie dalībnieki var vienkārši pievienoties doTERRA un sākt ceļojumu pretī labsajūtai mūža garumā. Veiciet turpmākās darbības, lai kvalificētos akcijai un pēc tam saņemtu LLV paku bez maksas!  

Kā nopelnīt 
1.    Reģistrējieties kā jauns doTERRA Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) un no 2022. gada 1. līdz 31. janvārim veiciet vienu 100 PV vai lielāku reģistrēšanās pasūtījumu.  

KĀ ARĪ 

2.    Veiciet vienu lojalitātes (LRP) pasūtījumu 100 PV vai lielākā vērtībā laika posmā 2022. gada 1.–28. februāris.  

Pēc pirmās un otrās darbības veikšanas februāra lojalitātes (LRP) pasūtījumā saņemsit BEZMAKSAS dōTERRA Lifelong Vitality Pack™!  

Šai akcijai var kvalificēties tikai jaunie dalībnieki.  

Sīkāka informācijaProdukta informācija

 
lemon-eucalyptus-900x600.jpg

Mēneša produkts – Lemon Eucalyptus (Citronu eikalipts) (15 ml)

Gribat uzlabot ādas kopšanas režīmu? Izmēģiniet Lemon Eucalyptus (Citronu eikalipts), kas atbalstīs un palīdzēs attīrīt ādu. 

Neatkarīgi no šībrīža sejas kopšanas ikdienā papildiniet to ar Lemon Eucalyptus (Citrona eikalipts), kas ātri un vienkārši var sniegt labvēlīgu iedarbību. Veicot ikdienas sejas ādas kopšanu, pievienojiet vienu vai divas lāses sejas ādas attīrīšanas līdzeklim, lai iegūtu veselīgu ādas izskatu. Tai ir daudzveidīga labvēlīga iedarbība, uzklājot ārīgi, kā arī uzmundrinošs un stimulējošs aromāts, tādējādi tā ideāli der, lai papildinātu remdējošu masāžu. Turiet Lemon Eucalyptus (Citronu eikalipts) pa rokai, ja nepieciešams enerģisks stimuls. 

Lietošanas padoms  
Uzpiliniet vienu vai divas lāses uz plaukstas un saberzējiet, lai uzmundrinātu un paspilgtinātu savu dienu. 

Saņemiet BEZMAKSAS mēneša produktu, veicot vienu lojalitātes pasūtījumu 125 PV vai lielākā apjomā, un iestatiet tā apstrādi līdz 2022. gada 15. janvārim ieskaitot.  

Produkta informācijas lapaNoskatīties video

 
Neroli-Touch-900x600.jpg

10 % atlaide – Neroli Touch (10 ml)

doTERRA Neroli Touch, ko augstu vērtē citu citrusu eļļu starpā, apvieno tīru neroli ēterisko eļļu ar Fractionated Coconut Oil (Frakcionētu kokosriekstu eļļu) ērtā pudelītē ar rullīti. 

Neroli eļļai, ko iegūst no rūgtā apelsīna koka ziediem, ir salds, svaigs ziedu aromāts. Interesanti, ka no tā paša koka iegūst vēl divas citas citrusaugļu eļļas - Petitgrain (Pomerance) no lapām un zariem, un Bitter Orange (Rūgtais apelsīns) no apelsīna mizām. Lai gan no viena koka iegūst arī citas eļļas, Neroli citrusaugļu eļļu vidū ir reta eļļa. Neroli Touch ēterisko eļļu var lietot, lai remdētu ādu un samazinātu ādas nepilnības. Eļļa Neroli (Neroli) arī palīdz relaksēties un uzlabot garastāvokli. 

Lietošanas padoms. 
Uzklājiet dienas gaitā, lai uzlabotu garastāvokli un izbaudītu saldo citrusu smaržu. 
 
10 % atlaide ir atspoguļota parādītajā cenā.  Atlaide neattiecas uz punktu izpirkšanas pasūtījumiem. 

Produkta informācijas lapaPirkt tagad

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language