Akcijas un produkti


50_50_promotion_900x600.jpg

50/50 akcija

Kopīgs ieguvums  

Izplatiet doTERRA siltumu šovasar, iepazīstinot kādu ar labsajūtas dzīvesveidu, izmantojot šo reģistrēšanās akciju! Gan reģistrētājs, gan jaunais dalībnieks katrs saņems BEZMAKSAS 50 produkta punktus, ja akcijas dalībnieki atbilst turpmākajām prasībām. 

Kā nopelnīt:   

  1. Reģistrētājam ir jāiesaista doTERRA jauns dalībnieks. 
  2. Jaunajam dalībniekam jāreģistrējas kā jaunam doTERRA Wellness Advocate (Labsajūtas advokātam) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam) un 2022. gada 1.-31. jūlijā jāveic reģistrēšanās pasūtījums ar vērtību 100 PV vai vairāk. 
  3. Gan reģistrētājs, gan jaunais dalībnieks KATRS saņems 50 produktu punktus!  

Lai kvalificētos akcijai, gan reģistrētājam, gan jaunajam dalībniekam jāizpilda prasības līdz 2022. gada 31. jūlijam ieskaitot.  

Lai skatītu sīkāku informāciju, bieži uzdotus jautājumus, kā arī terminus, klikšķiniet uz saites zemāk. 

Sīkāka informācijaPirkt tagad

 
peppermint_touch_900x600.jpg

BEZMAKSAS: Mēneša produkts ― Peppermint (Piparmētras) Touch (10 ml ar lodītes aplikatoru)

Tikai Lojalitātes prēmiju programmā (LRP)    

Šajā jūlijā izbaudiet ēteriskās eļļas Peppermint (Piparmētra) iedarbību parocīgā Touch pudelītē BEZ MAKSAS, veicot jebkuru vienu lojalitātes pasūtījumu (LRP), kura vērtība ir 125 PV vai vairāk un kas apstrādāts līdz 2022. gada 15. jūlijam ieskaitot. Uzziniet par Peppermint (Piparmētra) daudzveidīgo pielietojumu zemāk. 

Informācija par lojalitātes prēmiju programmu (LRP)Noskatīties videoInformācija par produktiem

 
purify_900x600.jpg

10 % atlaide - dōTERRA Purify™ (15 ml)

Saņemiet lielu ietaupījumu, iegādājoties visu sen iecienītu produktu -doTERRA Purify. 

Atsvaidzinošais maisījums satur ēteriskās eļļas Lemon (Citrons) un Lime (Laims), kas kopā ar Siberian Fir (Sibīrijas baltegle) pazīstamas ar savām attīrošajām īpašībām. Pievienotās eļļas Citronella (Citronella), Tea Tree (Tējas koks) un Cilantro (Kinza) šim maisījumam piešķir kārdinošu, unikālu aromātu, lietojot ārīgi. 

Lietošanas padoms. 
Lietojiet Purify, lai nomierinātu ādas kairinājumu un radītu atvieglojumu, piemēram, pēc kukaiņa koduma 
 
10 % atlaide ir atspoguļota parādītajā cenā. Atlaide neattiecas uz punktu izpirkšanas pasūtījumiem.

Informācija par produktiemPirkt tagad

 
post_convention_kit_900x600.jpg

Post-Convention Kit (komplekts)

Saņemiet 10 % atlaidi no vairumtirdzniecības vērtības! 

Gūstiet Beyōnd Summer 2022 pasākumu noskaņu ar šo Post-Convention Kit (komplektu). Daudzi atpazīs Eiropā jaunās eļļas un ierobežota laika piedāvājuma produktus, par kuriem nesen tika paziņots 2022. gada Convention pasākumos. Produkti tagad ir pieejami šajā Post-Convention Kit (komplektā). Ja vēl neizmēģinājāt produktus vai arī tie jau ir beigušies, gatavojieties veidot krājumus jau tūlīt! 

Komplektā ietilpst 
Copaiba (Kopaiva) Touch (10 ml) 
Madagascar Vanilla (Madagaskaras vaniļa) (5 ml) 
Deep Blue™ Stick (Zīmulis) (48 g) 
On Guard™ Hand Wipes (Salvetes rokām) (20 gab.) –Ierobežota laika piedāvājuma produkts 
Osmanthus (Osmanta) Touch (10ml) – Ierobežota laika piedāvājuma produkts 

Lai iegādātos komplektu, nav jāpiedalās pasākumā klātienē. Komplektu var iegādāties, veicot standarta un lojalitātes (LRP) pasūtījumus. Post-Convention kit (komplektā) neietilpst Beyond Convention tote tipa somiņa. 

Ierobežota laika piedāvājuma produkts, pieejams, kamēr ir krājumā. 

Noskatīties videoPirkt tagad

 
sunny_citrus_900x600.jpg

Sunny Citrus (15 ml)

Sviniet vasaras mēnešus ar ideālu maisījumu, kas raksturo šo gadalaiku. 

Sunny Citrus maisījums apvieno saldo citrusaugļu eļļu īpašības ar svaigu piparmētru, radot uzmundrinošu un stimulējošu aromātu. Apvienojot eļļas Grapefruit (Greipfrūts), Wild Orange (Savvaļas apelsīns) un Peppermint (Piparmētra), šī maisījuma enerģiskais aromāts var palīdzēt uzlabot garastāvokli. 

Ierobežota laika piedāvājuma produkts; pieejams, kamēr ir krājumā. 

Produkta informācijaPirkt tagad

 
fractionated_coconut_oil_900x600.jpg

doTERRA Fractionated Coconut Oil (Frakcionēta kokosriekstu eļļa) (30 ml)

Ērta, ceļojumiem piemērota doTERRA Fractionated Coconut Oil (Frakcionētas kokosriekstu eļļas) versija ir ideāla bāzes eļļa visos gadījumos!  

Tās pavisam maigā mīkstinošā iedarbība rada remdējošu barjeru, tādēļ eļļa ir lieliski piemērota problemātiskai ādai. Atšķirībā no citām bāzes augu eļļām, tas padara ādu zīdaini gludu un bez taukainas sajūtas. Fractionated Coconut Oil (Frakcionēta kokosriekstu eļļa) pilnībā šķīst visās ēteriskajās eļļās, tā ir bez krāsas, bez smaržas un neatstāj traipus. 

Ierobežota laika piedāvājuma produkts; pieejams, kamēr ir krājumā. 

Produkta informācijaPirkt tagad

 
on_guard_mini_mouthwash_900x600.jpg

On Guard™ Mouthwash (Mutes skalojamais līdzeklis) (100 ml)

Iegūstiet miniatūro, ceļojumiem paredzēto On Guard Mouthwash (Mutes skalojamā līdzekļa) versiju, ko izmantot, atrodoties ceļā!  

Spirtu nesaturošais mutes skalojamais līdzeklis ir paredzēts zobu un smaganu attīrīšanai, palīdzot veicināt mutes dobuma vispārējo higiēnu. Papildus zobu tīrīšanai ar zobu birsti un zobu diegu iekļaujiet doTERRA On Guard Mouthwash (Mutes skalojamo līdzekli) ikdienas higiēnas rutīnā, lai veicinātu tīrību. 

Ierobežota laika piedāvājuma produkts; pieejams, kamēr ir krājumā. 

Produkta informācijaPirkt tagad

 
laluz_diffuser_citrus_bliss_900x600.jpg

JAUNS: dōTERRA Laluz™ Diffuser (Difūzijas ierīce) un Citrus Bliss™ (15 ml)

Atklājiet šo brīnišķīgo, parocīgo duetu, kas ir jaunums, bet paliks Eiropā, un kurā ietilpst doTERRA Laluz noskaņas radītājs un uzmundrinošās smaržas Citrus Bliss. 

Laluz ir ne tikai difūzijas ierīce – tā ir arī akcents jūsu mājās ar smalku siluetu. Laluz darbojas līdz pat astoņām stundām, un tai ir trīs gaismas iestatījumi, kas pielāgosies jūsu noskaņai. Citrus Bliss apvieno galvenās citrusaugļu ēterisko eļļu tonizējošās un atsvaidzinošās īpašības. Burvīga kombinācija, kas papildinās jebkuru telpu jūsu mājās. 

Citrus Bliss var iegādāties arī atsevišķi. * doTERRA Laluz Diffuser (Difūzijas ierīci) varēs iegādāties atsevišķi vēlāk. 

dōTERRA Laluz™ DiffuserCitrus Bliss™ (15 ml)Pirkt tagad

 
Amber_Foaming_Hand_Dispenser_900x600.jpg

Jauns: Amber Foaming Hand Wash Dispenser (Putojošā roku mazgāšanas līdzekļa dozētājs brūnā pudelītē)

Dekoratīvais un atkārtoti uzpildāmais Amber Foaming Hand Wash Dispenser (Putojošā roku mazgāšanas līdzekļa dozētājs brūnā pudelītē) ir ideāli piemērots iecienītākajās doTERRA putojošām roku ziepēm. 

Tas lieliski papildinās jebkuru virtuvi vai vannas istabu ar unikālo un eleganto dizainu, un tā 236,5 ml ietilpība, kā arī vienkāršais, uzlabotais sūknis ļauj turpināt baudīt iecienītākos aromātus mājās vai birojā. 

Sākot no šodienas, pamanīsit, ka šis uzlabotais piederums ir daļa no atsevišķiem doTERRA komplektiem, un tas turpmāk aizstās On Guard™ Hand Wash Dispenser (Roku mazgāšanas dozatoru). On Guard™ Hand Wash Dispenser (Roku mazgāšanas dozators) vairs netiek ražots, un no šodienas tas vairs nebūs pieejams komplektos. Šo dozatoru varēs nopirkt atsevišķi, kamēr būs pieejams krājumā, līdz brīdim, kad visi būs pārdoti. 

Pirkt tagad

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language