LRP stimulējums:  pēdējā darbība


 

Jaunu dalībnieku reģistrēšana maijā 

 

Vai reģistrējāties kā jauns dalībnieks maijā, izmantojot LRP stimulējuma akciju? Ja tā, tad šajā mēnesī pabeidziet pēdējo darbību: pievienojieties Lojalitātes prēmiju programmai un 2022. gada 1.–30. jūnijā veiciet vienu lojalitātes pasūtījumu (LRP) 100 PV vai lielākā vērtībā.

Kā nopelnīt

1. Reģistrējieties kā jauns doTERRA Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) un 2022. gada 1.–15. maijā veiciet vienu reģistrācijas pasūtījumu 100 PV vai lielākā vērtībā

2. Pievienojieties Lojalitātes prēmiju programmai un 2022. gada 1.–30. jūnijā veiciet vienu lojalitātes pasūtījumu (LRP) 100 PV vai lielākā vērtībā.

Pēc kvalificēšanās jūsu LRP punktu procentu līmenis tiks paaugstināts līdz 20 %! *

* Kvalificēšanās lojalitātes pasūtījums (LRP) maijā ietver LRP punktu procentu līmeņa paaugstinājumu.

 

Enroller

 

FAQs

Kādu labumu gūšu no LRP stimulējuma?

Reģistrējoties Lojalitātes prēmiju programmā (LRP), varat nopelnīt LRP standarta 10 %, ko saņemat atpakaļ kā punktus. Šī LRP stimulējuma akcija sniedz iespēju palielināt sākotnējo procentuālo vērtību līdz 20 %. 

Kas jādara, lai kvalificētos šai akcijai? 

Jaunu dalībnieku reģistrēšana maijā

1.Reģistrējieties kā jauns doTERRA Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) un 2022. gada 1.–15. maijā veiciet vienu reģistrācijas pasūtījumu 100 PV vai lielākā vērtībā.
2. Pievienojieties Lojalitātes prēmiju programmai un 2022. gada 1.–30. jūnijā veiciet vienu lojalitātes pasūtījumu (LRP) 100 PV vai lielākā vērtībā.

Kad šī akcija beidzas?

Tiem, kuri reģistrējušies maijā, šī akcija ilgst līdz 2022. gada 30. jūnijam.

Kad redzēšu sava procenta līmeņa paaugstināšanos?

Punkti un procentu līmenis tiks koriģēti pēc LRP pasūtījuma (LRP) veikšanas līdz nākamā mēneša 15. datumam ieskaitot.

Kas notiek ar nopelnītajiem procentiem pēc šīs akcijas beigām? 

Ja reģistrējāties maijā un kvalificējāties akcijai, nopelnītais procentu līmenis palielināsies no standarta sākuma 10 % līdz 20 %, sākot no 2022. gada 15. jūlija.

Informācija par lojalitātes prēmiju programmu (LRP)

Kas notiks, ja atcelšu dalību Lojalitātes prēmiju programmā pēc LRP stimulējuma saņemšanas?

Ja atcelsiet savu dalību LRP jebkurā laikā pēc tam, kad kvalificējāties LRP stimulējumam, procentu līmenis samazināsies līdz parastajam peļņas procentu līmenim.

Vai man jāpiedalās Lojalitātes prēmiju programmā (LRP), lai piedalītos? 

Jā. Lai kvalificētos šai akcijai, jums būs jāreģistrējas doTERRA un jāpiesakās dalībai Lojalitātes prēmiju programmā norādītajā periodā.

Kāpēc nevar apstrādāt LRP pasūtījumu pirmajā reģistrēšanās mēnesī?

Jaunie dalībnieki nevar veikt LRP pasūtījumu pirmajā mēnesī pēc reģistrēšanās. Visā akcijas kvalificēšanās periodā ir nepieciešams aktīvs mēneša lojalitātes pasūtījums (LRP veidne), pirms nākamajā mēnesī var veikt lojalitātes pasūtījumu.

Esmu jau doTERRA reģistrēts Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) — vai varu piedalīties LRP stimulējumā?

Nē, šai akcijai var kvalificēties tikai jaunie dalībnieki, kas reģistrējas doTERRA pirmo reizi.

Termini

 • PV:  nozīmē „personīgais apjoms”. Visiem produktiem ir noteikts PV daudzums, kas bieži vien ir produkta vairumtirdzniecības vērtība, atskaitot pārdošanas nodokli, piegādes un apstrādes izmaksas. PV nav vienāda ar pasūtījuma cenu. Lai apskatītu noteikto PV vērtību konkrētam produktam, skatiet produkta aprakstu.
 • Standarta pasūtījums:  vienas reizes pasūtījums, ko veic Retail Customer (Mazumtirdzniecības klients), Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) vai Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts).  
 • Lojalitātes pasūtījums: vienas reizes vai regulārs pasūtījums, ko veic Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) vai Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts).   
 • Ikmēneša lojalitātes pasūtījums: regulārs ikmēneša lojalitātes pasūtījums (LRP).    
 • Vienas reizes lojalitātes pasūtījums: lojalitātes pasūtījums (LRP), kas tiek veikts vienu reizi.    

Noteikumi

 • Retail Customers (Mazumtirdzniecības klienti) nevar reģistrēties šajā akcijā, izmantojot Lojalitātes prēmiju programmu (LRP).
 • Jaunie dalībnieki nevar veikt LRP pasūtījumu pirmajā mēnesī pēc reģistrēšanās.    
 • Personīgais apjoms (PV) ir atkarīgs no dalībnieka veiktajiem pirkumiem katru mēnesi.
 • PV vērtība vienmēr NAV vienāda ar pasūtījuma cenu. Pirms pasūtījuma pabeigšanas 2. mēnesī jāpārbauda, vai pasūtījuma vērtība ir 100 PV vai vairāk. Akcijā nepiedalās pasūtījumi ar mazāku PV vērtību.
 • Pasūtījumiem, kas iesniegti ārpus kvalificēšanās perioda, netiek piemērots procentu palielinājums. Netiks veikti izņēmumi.
 • Tiem, kuri reģistrējušies maijā, lai kvalificētos, reģistrēšanās pasūtījums jāveic līdz 2022. gada 15. maijam ieskaitot.
 • Tiem, kuri reģistrējušies maijā, kvalificēšanās lojalitātes pasūtījumam (LRP) jābūt apstrādātam līdz 2022. gada 30. jūnijam ieskaitot.
 • Kad pasūtījumi ir veikti, tos nevar mainīt, labot vai apvienot, lai kvalificētos akcijai.
 • Ja pasūtījums tiks nosūtīts atpakaļ, dalībnieks vairs nevarēs saņemt procentu palielinājumu.
 • jāsazinās ar Klientu Atbalstu. Pēc šī datuma netiks veikti nekādi izņēmumi. 2022. gada 31. jūlijam jāsazinās ar Klientu Atbalstu. Pēc šī datuma netiks veikti nekādi izņēmumi.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language