Rudens reģistrēšanās akcija 


2021. gada 1. oktobris – 30. novembris

Atzīmējot 2021. gada Autumn Tour, ar prieku iepazīstinām ar brīnišķīgo rudens reģistrēšanās akciju. Jaunie dalībnieki var izmēģināt produktus no diviem populārākajiem klāstiemdōTERRA On Guard™ un Deep Blue™! Turklāt, reģistrējot jaunu dalībnieku šodien, jūs saņemsiet 50 produktu punktus!

Jaunajiem dalībniekiem

100pv OnGuard Mouthwash and Drops

Jāreģistrējas ar 100 PV vai lielāku pasūtījumu , lai saņemtu  BEZMAKSAS:

 • On Guard™ Mouthwash (Mutes skalojamais līdzeklis)
 • On Guard™ Drops (Ledenes)
200pv OnGuard Mouthwash and drops, deep blue rub and travel bag

Jāreģistrējas ar  200 PV vai lielāku pasūtījumu , lai saņemtu  BEZMAKSAS:

 • On Guard™ Mouthwash (Mutes skalojamais līdzeklis)
 • On Guard™ Drops (Ledenes)
 • Deep Blue™ Rub
 • doTERRA ceļojumu soma

 

Šobrīd iespējams iegādāties tikai ierobežotu laiku vai kamēr prece ir pieejama.

Lai kvalificētos šai akcijai, jaunajam dalībniekam jāreģistrējas kā jaunam doTERRA Wellness Advocate (Labsajūtas advokātam) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam) un laika posmā 2021. gada 1.  oktobris – 30. novembris jāveic viens reģistrēšanās pasūtījums 100 PV vai lielākā vērtībā.

Enroller

Enroller

 • Jāreģistrē jauns dalībnieks ar 100 PV vai lielāku pasūtījumu, lai saņemtu 50 produktu punktus!

Lai kvalificētos akcijai, reģistrētājam tajā pašā mēnesī, kad jaunais dalībnieks veic reģistrēšanās pasūtījumu, ir jāveic lojalitātes (LRP) pasūtījums 100 PV vai lielākā vērtībā.

Atgādinājums par elektroniskajiem pārskaitījumiem

Ja jums ir neapmaksāts elektroniskā pārskaitījuma pasūtījums no iepriekšējā mēneša, lūdzu, nekavējoties veiciet maksājumu. Lai varētu veiksmīgi apstrādāt maksājumus, maksājuma atsaucē jānorāda pasūtījuma numurs un dalībnieka ID. Elektroniskie pārskaitījumi tiek saņemti 2–5 darba dienu laikā. Lai aprēķinātu komisijas maksas par iepriekšējā mēneša pasūtījumiem, jūsu maksājums ir jāsaņem ne vēlāk kā 3. datumā, kas nepieļautu aizkavēšanos un ļautu apstrādāt maksājumus līdz 8. datumam.

Jauno dalībnieku bieži uzdotie jautājumi 

Vai man ir jākļūst par Wellness Advocate (Labsajūtas advokātu) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientu), lai es varētu piedalīties šajā akcijā?

Jā. Lai kvalificētos šai akcijai, jums jāreģistrējas kā Wellness Advocate (Labsajūtas advokātam) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam), kas ietilpst noteiktajos kritērijos.

Kāda ir atšķirība starp Wellness Advocate (Labsajūtas advokātu) un Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientu)? 

Wholesale Customers (Vairumtirdzniecības klientam) interesē izmantot doTERRA produktus savai labsajūtai un tos iegādāties par vairumtirdzniecības cenām. Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam) arī var interesēt nopelnīt lojalitātes punktus Lojalitātes prēmiju programmā (LRP).

Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klienta) ieguvumi

 • Vairumtirdzniecības cena (25 % atlaide)

 • Iespējams saņemt atpakaļ 10–30 % no kopējās pirkuma cenas kā BEZMAKSAS produktu punktus

 • Tiesības saņemt BEZMAKSAS mēneša produktu

 • Nav jāveic ikmēneša pasūtījums


Wellness Advocate (Labsajūtas advokātu) ļoti aizrauj doTERRA produkti un viņš vēlas, lai viņa paši tuvākie arī izmantotu šos produktus. Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) varētu arī vēlēties gūt ienākumus no doTERRA.

Wellness Advocate (Labsajūtas advokāta) ieguvumi

 • Vairumtirdzniecības cena (25 % atlaide)

 • Iespējams saņemt atpakaļ 10–30 % no kopējās pirkuma cenas kā BEZMAKSAS produktu punktus

 • Tiesības saņemt BEZMAKSAS mēneša produktu

 • Var pelnīt kompensācijas un prēmijas


Kas jādara, lai kvalificētos šai akcijai?

Reģistrējoties kā Wellness Advocate (Labsajūtas advokātam) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam), veiciet pasūtījumu nepieciešamajā minimālajā PV vērtībā, lai iegūtu tiesības kvalificēties šai akcijai.

Kādus produktus es varu iegādāties, lai sasniegtu nepieciešamo minimālo PV vērtību šai akcijai?

Jūs varat iegādāties jebkuru doTERRA produktu, ja vien reģistrēšanās pasūtījums sasniedz norādīto minimālo PV vērtību. Tas ietver reģistrēšanās komplektus.

Esmu kvalificējies/-usies akcijai. Kad es saņemšu bezmaksas produktus?

Ja kvalificējāties akcijai, jūs saņemsit bezmaksas produktus kopā ar reģistrēšanās pasūtījumu.

Vai akcijai kvalificējas atkārtotas reģistrēšanās?

Šai akcijai NETIEK kvalificētas atkārtotas reģistrēšanās. Atkārtotas reģistrēšanās ir, kad persona, kas iepriekš bija reģistrējusies kā Welness Advocate (Labsajūtas advokāts), vēlas atkārtoti aktivizēt savu kontu.

Reģistrētāju bieži uzdotie jautājumi 

Esmu reģistrētājs, kas piedalās šajā akcijā. Kas jādara, lai kvalificētos akcijai?

Reģistrētājam jāreģistrē jauns dalībnieks ar 100 PV vai lielāku pasūtījumu, lai saņemtu 50 produktu punktus! Reģistrētājam tajā pašā mēnesī, kad jaunais dalībnieks veic reģistrēšanās pasūtījumu, ir jāapstrādā lojalitātes (LRP) pasūtījums 100 PV vai lielākā vērtībā.

Piemērs. Ja reģistrējat kādu oktobrī, jums oktobrī ir jāapstrādā vismaz 100 PV lojalitātes pasūtījums (LRP), lai kvalificētos šai akcijai.  

Es esmu dalībnieks ārpus Eiropas. Vai es varu reģistrēt jaunu dalībnieku Eiropā? 

Jā, ja jūsu reģistrētajam jaunajam dalībniekam ir Eiropas konts, viņš/-a var reģistrēties un saņemt šīs akcijas prēmijas. Tomēr jūs (reģistrētājs) nesaņemsit punktus, kas piemērojami šai akcijai, jo jums nav Eiropas konta.

Es esmu dalībnieks Eiropā. Vai es varu reģistrēt jaunu dalībnieku ārpus Eiropas?

Jā, jūs varat, bet neviens no jums nekvalificēsies šai akcijai. Tā kā jaunajam dalībniekam, kuru vēlaties reģistrēt, nav Eiropas konta, ne jūs (reģistrētājs), ne jaunais dalībnieks nevar kvalificēties šai akcijai.

Termini

 • Reģistrācijas pasūtījums. Pirmais pasūtījums, ko veic tikko reģistrēts Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients) un kurā iekļauts reģistrēšanās komplekts, produkti pēc izvēles un reģistrēšanās maksa.   
 • „PV” nozīmē „personīgais apjoms”.  Visiem produktiem ir noteikts PV daudzums, kas bieži vien ir produkta vairumtirdzniecības vērtība, atskaitot pārdošanas nodokli, piegādes un apstrādes izmaksas. PV nav vienāda ar pasūtījuma cenu.  Lai apskatītu noteikto PV vērtību konkrētam produktam, skatiet produkta aprakstu.
 • Atkārtota reģistrēšanās. Kad persona, kas iepriekš bija reģistrējusies kā Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klients), vēlas atkārtoti aktivizēt savu kontu.   

Noteikumi

 • Viens pasūtījums var kvalificēties tikai vienai akcijai. Tā kā šī ir reģistrēšanās akcija, jauns dalībnieks var kvalificēties tikai vienu reizi.  
 • Neatkarīgi no tā, vai jaunais dalībnieks kvalificējas 100 PV vai 200 PV akcijai, reģistrētāji tāpat saņems 50 produktu punktus.  
 • Akcijai nekvalificējas pasūtījumi vai preces, kas tiek atpakaļsūtītas, un tā rezultātā pasūtījums nepārsniedz nepieciešamo PV vērtību.   
 • PV nav vienāda ar pasūtījuma cenu. Pirms reģistrēšanās pasūtījuma pabeigšanas jaunajam Wellness Advocate (Labsajūtas advokātam) vai Wholesale Customer (Vairumtirdzniecības klientam) ir jāpārbauda, vai pasūtījuma vērtība atbilst noteiktajai PV vērtībai.  
 • Kad reģistrācijas pasūtījumi ir veikti, tos nevar mainīt, labot vai apvienot, lai kvalificētos akcijai.   
 • Reģistrētajiem iegūto produktu punktu daudzumam šajā akcijā nav ierobežojuma.   
 • Lai reģistrētājs varētu saņemt produktu punktus, gan jaunā dalībnieka, gan reģistrētāja kontam jābūt reģistrētam Eiropā.   
 • Reģistrēšanās pasūtījumi, kas iesniegti ārpus reģistrēšanās perioda, netiek uzskatīti par akcijas pasūtījumiem. Netiks veikti izņēmumi.   
 • Elektroniskie apmaksas pārskaitījumi ir jāsaņem līdz nākamā mēneša 10. datumam, lai pasūtījums tiktu iekļauts akcijā. Netiks veikti izņēmumi.   
 • Šai akcijai NETIEK kvalificētas atkārtotas reģistrēšanās. Atkārtotas reģistrēšanās ir, kad persona, kas iepriekš bija reģistrējusies kā Wellness Advocate (Labsajūtas advokāts), vēlas atkārtoti aktivizēt savu kontu.   
 • Reģistrēšanās komplekts tiek uzskatīts par akcijas preci, ja vien tā vērtība ir vismaz 100 PV vai vairāk.   
 • Dalībniekiem, kas kvalificējas akcijai oktobrī, produktu punkti kontiem tiks pievienoti 2021. gada 20. novembrī. Ja dalībnieks uzskata, ka kvalificējās akcijai un nesaņēma produktu punktus, ne vēlāk kā līdz 2021. gada 30. novembrim jāsazinās ar Klientu Atbalstu.. Pēc šī datuma netiks veikti nekādi izņēmumi.  
 • Dalībniekiem, kas kvalificējas akcijai novembrī, produktu punkti kontiem tiks pievienoti 2021. gada 20. decembrī. Ja dalībnieks uzskata, ka kvalificējās akcijai un nesaņēma produktu punktus, please ne vēlāk kā līdz 2021. gada 31. decembrim jāsazinās ar Klientu Atbalstu. Pēc šī datuma netiks veikti nekādi izņēmumi.

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language