Podujatia a aktualizácie - Slovenčina


Discover_600x900_Founders.jpg

 
Manuka_Euro_600x900.jpg

 

Už zostáva necelý mesiac, preto sa uistite, že nepremeškáte najväčšiu udalosť dōTERRA v Európe! Lístky si môžete zarezervovať tu. 

Na tohtoročnej konferencii budeme mať prekladateľov do nasledujúcich jazykov:
nemčina, holandčina, slovenčina, maďarčina, slovinčina, taliančina, španielčina, francúzština, portugalčina, rumunčina a ruština.

Ocenenie na konferencii 2019

Vystúpite na konferencii Discover Europe Convention na pódium?
Ak ste sa v období od mája 2018 do marca 2019 kvalifikovali na pozíciu Striebro a vyššie, budete ocenení a môžete vystúpiť na pódium počas generálneho zasadnutia na našej konferencii Europe Convention v máji. 

 

 

ŠKOLENIE VEDÚCICH

So špičkovými vedúcimi predstaviteľmi spoločnosti dōTERRA spolupracujeme na organizovaní dvojdňového školenia vedúcich, ktoré sa uskutoční pred európskou konferenciu Discover v máji. Nenechajte si ujsť možnosť vypočuť si špičkových európskych vedúcich predstaviteľov spoločnosti a medzinárodných držiteľov pozície Prezidentský diamant! Lístky sú už k dispozícii, takže neváhajte a nenechajte si ujsť túto akciu!

Leaders Day 2019: 15. mája – otvorené pre tých, ktorí dosiahli pozíciu Elite a vyššiu (pozíciu Elite musia dosiahnuť do 30. apríla 2019). Ak sa chcete dozvedieť viac informácií a zarezervovať si lístky, kliknite sem. 

 

 

Builders Day 2019: 16. mája – otvorené pre všetkých, ktorí chcú rozvíjať svoje podnikanie so spoločnosťou dōTERRA. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií a zarezervovať si lístky, kliknite sem . 

 
Amavi_Shaving_Kit_900x600.jpg

GALA 2019

Vítaní sú všetci, aby sa k nám pripojili na najväčšej oslave roka.
Lístky sú už k dispozícii! Kliknite sem pre rezerváciu!
 
Chcete sa stať skutočnou súčasťou tohtoročného slávnostného Gala a kráčať po červenom koberci?
Kvalifikačné obdobie: Máj 2018 – apríl 2019. Wellness konzultanti, ktorí sa počas kvalifikačného obdobia dvakrát kvalifikujú na pozíciu Diamant a vyššie, vystúpia na Gala.
 

 
Together_Ladies_600x900.jpg

ZÍSKAJTE LÍSTKY NA KONFERENCIU dōTERRA 2019 GLOBAL CONVENTION!

 
Výročná konferencia dōTERRA Global Convention v termíne od 10. do 13. septembra 2019 v Salt Lake City je jedinečná príležitosť ako sa vzdelávať, stretnúť úžasných ľudí a osláviť svoju vášeň pre esenciálne oleje. Nemôžete to zmeškať!
 
 

 
Summer_Tour_Button_V2_900x600.jpg

PRIPRAVTE SA NA dōTERRA SUMMER TOUR!

dōTERRA Summer Tour je znova späť a my vás pozývame, aby ste sa k nám pridali! Bude to vaša príležitosť vypočuť si najnovšie novinky a aktuálne informácie z našej konferencie Discover European Convention. Budete mať zároveň možnosť kúpiť si náš exkluzívny balík Summer Tour Kit, ktorý obsahuje niektoré vzrušujúce a úplne nové produkty z našej konferencie European Convention, ktoré sú k dispozícii len pre účastníkov. 

Kliknite sem a nájdite podujatie, ktoré sa koná vo vašom okolí!

 

 

 
Incentive_Trip_2019_900x600.jpg

MOTIVAČNÝ VÝLET 2019

Ešte stále je čas, aby ste sa kvalifikovali na náš motivačný výlet v júni 2019!

Tento rok sa vydáme do Bulharska, kde strávime 3 dni vzdelávaním, spájaním a užívaním si slnka! Postupujúci na motivačný výlet sa zúčastnia programu, ktorý zahŕňa ubytovanie na 3 noci, raňajky, slávnostnú večeru a exkluzívny výlet do miestnej destilerie. Pozrite si aktuálne poradie miest a presvedčte sa, či ste sa dostali na zoznam prvých 150!

Podrobnejšie informácie o spôsobe kvalifikácie nájdete po kliknutí sem

 

 

 
DDR_Prime_Bottle_600x900.jpg

ZMENY V DDR PRIME™

Na lepší prístup k DDR Prime™ sa táto komplexná bunková zmes presúva do výhodnejšieho 15 ml balenia. Tento presun sa objaví v Európe približne v apríli 2019 a 30 ml balenie už nebude viac k dispozícii. Všimnite si, že počas tejto počiatočnej fázy presunu bude mať vaša objednávka DDR Prime™ označenie USA.Okrem toho si stále môžete užívať účinky DDR Prime™ vo výhodnom balení ako gélové kapsule.

 
Lady_Laptop_600x900.jpg

RADA TÝKAJÚCA SA SÚLADU: BUDUJTE TAM, KDE STE ZAREGISTROVANÝ

Wellness konzultanti často inšpirujú jeden druhého k lepšiemu. Nie je bežné, aby vodca, ktorý nebude mať žiaden úžitok z provízie, pomáhal wellness konzultantovi, ktorý nie je v jeho tíme, odpovedal na jeho otázky, ponúkal mu radu v podnikaní alebo navrhoval produkty. 
 
Udržať si priateľstvá a kompatibilných obchodných partnerov v tej istej organizácii je lákavá vyhliadka na vybudovanie podnikania. Niekedy wellness konzultanti žiadajú spoločnosť, aby ich presunula z jednej organizácie do druhej, aby mohli pracovať s tímom alebo skupinkou vodcov, ktorí im sú obzvlášť nápomocní. A dōTERRA™ si váži tieto priateľstvá. Vnímame však aj to, že môže dôjsť aj ku krivdám pri budovaní a dlhodobom pestovaní týchto vzťahov.
 
Existuje príslovie: „Kvitni tam, kde ťa pestujú.“ (obdoba slovenského príslovia: „Kde sa kto zrodí, tam sa i hodí“) Po tom, ako sa wellness konzultant zaregistruje do systému dōTERRA, uzatvorí sa dohoda medzi spoločnosťou dōTERRA a jeho nadriadenými vodcami, aby zostali v ich tíme.
 
Každý wellness konzultant má povinnosť nevykonávať nábor práve zaregistrovaných distribútorov, aby sa pridali do iného tímu zo slušnosti k vám a vašim kolegom, wellness konzultantom. Oddiel 9 písm. f) ods. 2 našej politiky výslovne zakazuje akékoľvek pokusy nabádať už zaregistrovaného wellness konzultanta presunúť sa zo svojej súčasnej línie sponzorstva do inej.
 
Uznávame, že môžu existovať iné okolnosti, keď žiadosť o presun môže byť opodstatnená. (S prípadnými otázkami sa, prosím, obracajte na náš dōTERRA tím pre zaradenie europeplacements@doterra.com. 
 
Pomáhať si navzájom rásť je povzbudzujúce. Je to súčasťou nádhernej kultúry dōTERRA, na ktorej rozvoji tvrdo pracovali wellness konzultanti aj zamestnanci. Ak budeme rešpektovať organizačné potreby a politiku týkajúcu sa zaradenia, dōTERRA bude naďalej rásť pozitívnym smerom. *Viac informácií o politikách dōTERRA nájdete v príručke k politikám dōTERRA (anglická, nemecká, rumunská, talianska) alebo ak sa obrátite na medzinárodný tím dōTERRA pre súlad na adrese compliance@doterra.com.

 
Lesvos_600x900_Button.jpg

POMÁHAME NA OSTROVE LESBOS

Na tomto svete máme výnimočných ľudí a my by sme vám radi predstavili dvoch: Nikos a Katerina. Na gréckom ostrove Lesbos spustili projekt Home for All (Domov pre všetkých). Na tomto ostrove nájdete jeden z najhorších a naj preplnenejších utečeneckých táborov na svete. Tamojšie podmienky sú nehumánne – inak sa to nedá opísať. Nikos a Katerina videli na vlastné oči, akými bojmi tieto vysídlené rodiny prechádzajú, a rozhodli sa prerobiť svoju pôvodne komerčnú reštauráciu na miesto, kde sa môžu utečenci zdarma najesť, rozprávať, hrať, tancovať... bezpečné útočisko, kde sa dá zabudnúť na každodenné peklo. Toto je ich príbeh. Ak chcete tento projekt podporiť, navštívte stránku homeforaday.eu.

 

VIDEÁ SPOLOČNOSTI dōTERRA EUROPE ONLINE

Nezabudnite, že všetky naše videá si môžete pozrieť online prostredníctvom služieb Vimeo a Youtube. Máte tiež prístup k našim jazykovo špecifickým zoznamom nahrávok uvedeným nižšie.
Čeština           Български  
Dansk             Deutsch   
Eesti               English   
Español          Français   
Italiano           Magyar 
Nederlands    Norsk  
Polski             Português   
Română         Slovenčina   
Slovensko      Svenska

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining