Podujatia a aktualizácie - Slovenčina


BG_Flower_Collection_600x900.jpg

EXKLUZÍVNE! Z EURÓPY A PRE EURÓPU

Kolekcia Bulgarian Flowers Collection oslavuje pestovanie cenených bulharských esenciálnych olejov a je na obmedzený čas exkluzívne dostupná najprv iba v Európe. 

Táto kolekcia obsahuje Ružu Touch, Levanduľu Touch a Medovku Touch, získava sa v Európe a prináša vám tri z najviac cenených esenciálnych olejov na svete. Oleje sa vyrábajú v bulharskej destilovni spoločnosti doTERRA, Esseterre. V Bulharsku sa za mnohé roky dospelo k niekoľkým svetovým prvenstvám vo výskume, vývoji a výrobe esenciálnych olejov, a to najmä v okolí Čierneho mora, kde sú ideálne klimatické podmienky na pestovanie levandule a medovky najčistejšej kvality. 

Balenie tejto kolekcie je rovnako nádherné ako samotné oleje! Dizajn kazety s kvetinovými vzormi a zlatými reliéfnymi detailmi odráža tvar rozkvitnutého kvetu, ktorý sa otvára za slnkom. Na obmedzený čas exkluzívne v Európe – nepremeškajte tieto vzácne oleje a ich mnohé prínosy.

 
Adaptiv_Group__600x900.jpg

dōTERRA ADAPTIV™ (15 ML) A ADAPTIV™ TOUCH (10 ML)

Keď cítite, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, riešením je Adaptiv. Levanduľa, Magnolia, Neroli a Ambrovník prinášajú upokojujúce účinky, zatiaľ čo Divoký pomaranč a Mäta klasnatá povzbudzujú a povznášajú. Kopaiva a Rozmarín navyše pomáhajú upokojiť vystupňované emócie. Či sa cítite vyčerpaní, či nepokojní, či nerozhodní, či podráždení, Adaptiv a Adaptiv Touch sú prostriedky, ktoré môžu telu a mysli pomôcť zostať v rovnováhe.

 
YarrowPom_Serum_600x900.jpg

TELOVÉ OBNOVUJÚCE SÉRUM YARROW|POM

Telové obnovujúce sérum Yarrow|Pom je plné silných bioaktívnych zložiek a bielkovín, ktoré chránia pokožku, a je prepychovo hebké ako hodváb. Esenciálny olej z modrého rebríčka a za studena lisovaný olej zo semien granátového jablka synergicky spolupracujú, aby podporili mladšie vyzerajúcu pokožku, kým esenciálne oleje triedy CPTG™ podporujú pozitívnu a uvoľnenú náladu. Jojobové oleje, slnečnicové, hroznové a argánové semienko poskytujú prínosy hĺbkovej hydratácie, extrakt z kávových zrniek a estery z granátového jablka môžu pomôcť vylepšiť žiarivosť pokožky a zlepšiť vzhľad pleti, aby ste boli od hlavy až po päty energicky rozžiarení.

 
Kids_Collection_600x900.jpg

dōTERRA KID'S COLLECTION – TERAZ SO ZMESOU TAMER™

Zažite túto jedinečnú kolekciu zmesí esenciálnych olejov, ktorá je navrhnutá s ohľadom na najmenších – teraz so zmesou Tamer! 
Najnovší prírastok kolekcie doTERRA Kid's Collection, Tamer Zmes na trávenie, sa vždy hodí mať poruke! Zmes Tamer má jedinečné účinky esenciálnych olejov CPTG, ako je mäta pieporná, mäta roľná a zázvor v základe s frakcionovaným kokosovým olejom. Tieto oleje spoločne pomáhajú navodiť pohodlie po konzumácii výdatného jedla. 
 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

PRIPOMIENKA V SÚVISLOSTI S ELEKTRONICKÝMI PREVODMI

V dôsledku odchodu Spojeného kráľovstva z Európskej únie (EÚ) máme informácie, že niektorým členom sú účtované dodatočné poplatky za elektronické prevody a platby SEPA. Aby ste predišli akýmkoľvek zbytočným poplatkom zo strany vašej banky, existuje nový účet v rámci EÚ vyhradený na úhrady formou elektronických prevodov. 

Všetci členovia v EÚ by mali používať na svoje platby nový účet. Členovia zo Spojeného kráľovstva by mali pokračovať v platbách ako doteraz a používať existujúci účet v rámci Spojeného kráľovstva.

Ak máte z predošlého mesiaca objednávku, ktorá nie je uhradená elektronickým prevodom, ihneď ju, prosím, uhraďte.  Aby sme mohli vaše platby úspešne spracovať, do informácií o platne musíte uviesť číslo vašej objednávky a ID člena. Na doručenie prostriedkov v rámci bankového prevodu sú potrebné 2 až 5 pracovných dní. Aby sme mali dostatok času vypočítať provízie za objednávky v predošlom mesiaci, musíme dostať vašu platbu do 3.  dňa v mesiaci. Vyhneme sa tak omeškaniam a platby spracujeme do 8. dňa v mesiaci.  

Ak vašu platbu nedostaneme do 8. dňa v mesiaci, nedostanete provízie za vašu objednávku z predchádzajúceho mesiaca a vaša objednávka bude vymazaná. Ak ste už za svoju objednávku zaplatili, ale ešte nebola odoslaná, obráťte sa na nás e-mailom alebo telefonicky do 9. dňa v mesiaci, aby sme mohli vyriešiť prípadné problémy s vašou platbou. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining