Podujatia a aktualizácie - Slovenčina


Aug_Mist_Mouthwash_YarrowPom_600x900_V2.jpg

TERAZ K DISPOZÍCII V EURÓPE

Zmes Yarrow|POM prišla do Európy a tento mesiac to nie je naša jediná novinka! Ústna voda dōTERRA On Guard™ a hydratačná hmla na telo dōTERRA™ SPA sú ďalšími produktami, na ktoré nedočkavo čakáme, aby ste si ich mohli vyskúšať!
 

 
Father's-Day-Kit_eu_600x900.jpg

PRODUKTY AMAVI™ SÚ K DISPOZÍCII

Darčekové balenie Amavi™bolo v máji veľkým úspechom a teraz, len na obmedzený čas, si môžete tieto výrobky kúpiť samostatne. 
 
  • dōTERRA Amavi™ Touch
  • Mydlo na kúpanie Onyx Balance
  • Mlieko po holení dōTERRA Amavi™
 
Tieto produkty sú k dispozícii v Európe do 31. augusta do vypredania zásob.

 
Elevate_600x900.jpg

KONFERENCIA ELEVATE EUROPE 2020 CONVENTION

Už ste si obstarali lístky v predpredaji?

Stále máte čas kúpiť si lístok za zľavnenú cenu 110 EUR. Táto špeciálna ponuka končí 20. augusta, preto sa uistite, že ju nezmeškáte! 

Rezervujte si lístky!

Viac informácií tu.

 

Možnosti ubytovania v hoteli

Ak hľadáte ubytovanie počas našej konferencie Convention v Ríme, kliknutím nižšie zobrazíte zoznam hotelov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti miesta konania. Máme v nich pridelené množstvo izieb. Jednoducho uveďte kód „DOTERRA20“ a rezervujte si hotelovú izbu za špeciálnu cenu.
 

 
Diamond_Summit_600x900.jpg

DIAMOND SUMMIT 2020

Stretnutie vodcov Diamond Summit je skvelá platforma, ako nadviazať kontakt s kolegami na pozícii Diamant z celej Európy, aby ste sa dozvedeli o ich skúsenostiach a zdieľali kľúčové náhľady. Toto podujatie bude jedinečnou príležitosťou popracovať na stratégiách spolu s vplyvnými osobnosťami na trhu pre celkový rast v rámci Európy, v úžasnom prostredí. Pripravte sa na inšpiratívne príbehy zo života, spojte sa s dōTERRA a priblížte sa o krok bližšie k dosiahnutiu vašich cieľov!
 
Od 1. júna 2019 do 30. januára 2020 bude potrebné, aby ste dosiahli hodnotenie Diamant dvakrát v rámci kvalifikačného obdobia. Aby ste sa kvalifikovali na extra deň, musíte dosiahnuť pozíciu Modrý diamant aspoň dvakrát počas rovnakého kvalifikačného obdobia.
 
Pripravte sa na ďalšie informácie a oznámenie exkluzívneho miesta konania v augustovom informačnom bulletíne v polovici mesiaca.

 
Online_Together_900x600.jpg

ONLINE KONFERENCIA – TOGETHER GLOBAL CONVENTION 2019

Nech už ste kdekoľvek, staňte sa súčasťou konferencie dōTERRA 2019 Together Global Convention! Celé podujatie budeme vysielať v reálnom čase vrátane školenia Empowered Success, hlavných častí konferencie Convention Sessions a časti Gala. Vysielaný obsah si budete môcť prezrieť v REÁLNOM ČASE alebo neskôr, keď vám to bude vyhovovať.
 
V predpredaji si môžete kúpiť veľmi špeciálnu vstupenku FULL PASS LIVE iba za 45 USD! Cena od 10. augusta 2019 stúpne na 60 USD, a preto neváhajte a využite výhody tejto ponuky. Získajte svoju vstupenku Full Pass Live hneď a staňte sa súčasťou podujatia vášho života.
 

 
advocate_laptop_900x600.jpg

PRIPOMIENKA PLATBY ELEKTRONICKÝM PREVODOM

Ak máte z predošlého mesiaca objednávku, ktorá nie je uhradená elektronickým prevodom, ihneď ju, prosím, uhraďte. Platba uhradená elektronickým prevodom nabehne v priebehu 2 až 5 pracovných dní. Ak chcete, aby sa provízie za objednávky v predošlom mesiaci počítali správne, vašu platbu musíme dostať najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca. Znamená to, že vašu platbu musíte poslať najneskôr v 5. deň nasledujúceho mesiaca. Ak vašu platbu nedostaneme do 10. dňa v mesiaci, nedostanete provízie za vašu objednávku z predchádzajúceho mesiaca a vaša objednávka bude vymazaná. Ak ste už za svoju objednávku zaplatili, ale ešte nebola odoslaná, obráťte sa na nás e-mailom alebo telefonicky do 10. dňa v mesiaci, aby sme mohli vyriešiť prípadné problémy s vašou platbou. 

 

 

 

 

OCENENIE

Ak si ho chcete pozrieť, kliknite sem

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ocenenia alebo certifikátov, pošlite e-mail oddeleniu pre ocenenia eurecognition@doterra.com a v predmete uveďte vaše číslo ID. Odpovieme vám čo možno najskôr.

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining