Notikumi un aktualitātes - Latviešu


BG_Flower_Collection_600x900.jpg

EKSKLUZĪVI! NO EIROPAS EIROPAI

Bulgarian Flowers Collection atzīmē Bulgārijas augsti vērtētās ēteriskās eļļas un vispirms tā būs pieejama ekskluzīvi Eiropā tikai ierobežotu laiku. 

Šīs kolekcijas eļļas, kas ietver Rozes Touch, Lavandas Touch un Melisas Touch, ir iegūtas Eiropā un piedāvā pasaules trīs iecienītākās ēteriskās eļļas. Eļļas tiek ražotas doTERRA destilētavā Bulgārijā Esseterre. Bulgārijā jau izsenis daudzu gadu laikā ir nodarbojušies ar pasaulē pirmšķirīgākajiem ēterisko eļļu pētījumiem, izstrādi un ražošanu, jo sevišķi Melnās jūras tuvumā, kur klimats ir ideāli piemērots vistīrākās kvalitātes lavandas un melisas audzēšanai. 

Šīs kolekcijas iepakojums ir tikpat skaits kā pašas eļļas! Kārbiņa ar ziedu apdruku un zeltītām, iespiestām detaļām atspoguļo plaukstošu ziedu, kas vērsts pret sauli. Tā kā eļļas būs pieejamas ekskluzīvi Eiropā tikai ierobežotu laiku, nepalaidiet garām šīs vērtīgās eļļas un to ieguvumus.

 
Adaptiv_Group__600x900.jpg

dōTERRA ADAPTIV™ (15 ML) UN ADAPTIV™ TOUCH (10 ML)

Kad jūtat nepieciešamību pēc nomierinoša stimula, maisījums Adaptiv piedāvā risinājumu. Lavanda, magnolija, neroli un ambraskoks sniedz nomierinošu iedarbību, bet savvaļas apelsīns un krūzmētra dod enerģiju un uzmundrina. Bet kopaiva un rozmarīns remdē saasinātas sajūtas. Ja jūtat nogurumu vai nemieru, neizlēmību vai aizkaitinājumu, Adaptiv un Adaptiv Touch var palīdzēt ķermenim un prātam saglabāt līdzsvaru.

 
YarrowPom_Serum_600x900.jpg

YARROW|POM ĶERMEŅA ATJAUNINOŠAIS SERUMS

Yarrow|Pom ķermeņa atjauninošais serums, kura sastāvā ir spēcīgi bioloģiski aktīvi savienojumi un ādu aizsargājošas olbaltumvielas, ir grezni zīdains. Pelašķa ēteriskā eļļa un auksti spiesta granātābolu sēklu eļļa darbojas savstarpēji papildinoši, veicinot vizuāli jaunāku ādas izskatu, kamēr CPTG™ kategorijas ēteriskās eļļas veicina pozitīvu, relaksētu garastāvokli. Hohobas, saulespuķu, vīnogu un argāna sēklu eļļas sniedz dziļu mitrināšanu, un kafijas ekstrakts un granātābola esteri var palīdzēt uzlabot ādas mirdzumu un ādas izskatu, sniedzot ādai dzīvīgu mirdzumu no galvas līdz kājām.
 

 
Kids_Collection_600x900.jpg

dōTERRA KID'S COLLECTION TAGAD IEKĻAUTA EĻĻA TAMER™

Izmēģiniet unikālo ēterisko eļļu maisījumu kolekciju pašiem mazākajiem — tagad iekļauta eļļa Tamer! 
 
Ir labi, ja Tamer gremošanas veicināšanas maisījums, kas ir jaunākais doTERRA Kid's Collection papildinājums, vienmēr ir pa rokai! Tamer satur unikālas CPTG ēteriskās eļļas, piemēram, krūzmētras, japāņu piparmētras un ingvera, kas sajauktas ar doTERRA frakcionētu kokosriekstu bāzes eļļu. Šo eļļu kombinācija nodrošina komfortu pēc sātīgas ēdienreizes. 
 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

ATGĀDINĀJUMS PAR ELEKTRONISKAJIEM PĀRSKAITĪJUMIEM

Pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) mums ir kļuvis zināms par dalībniekiem, no kuriem tiek pieprasīta papildu maksa par elektroniskajiem un vienotās euro maksājumu telpas (SEPA) pārskaitījumiem. Lai izvairītos no iespējamām maksām, ko no jums varētu iekasēt jūsu banka, Eiropas Savienībā ir izveidots jauns konts, kurā turpmāk jāiemaksā elektroniskie pārskaitījumi. 

Visiem dalībniekiem Eiropas Savienībā maksājumiem jāizmanto jaunais konts, bet dalībniekiem Apvienotajā Karalistē maksājumi jāveic kā parasti, izmantojot esošo kontu Apvienotajā Karalistē.


Ja jums ir neapmaksāts elektroniskais pārskaitījums no iepriekšējā mēneša, lūdzu, nekavējoties veiciet maksājumu.  Lai varētu veiksmīgi apstrādāt maksājumus, maksājuma atsaucē jānorāda pasūtījuma numurs un dalībnieka ID. Elektroniskie pārskaitījumi tiek saņemti 2–5 darba dienu laikā. Lai aprēķinātu komisijas maksas par iepriekšējā mēneša pasūtījumiem, jūsu maksājums ir jāsaņem ne vēlāk kā 3. datumā, kas nepieļautu aizkavēšanos un ļautu apstrādāt maksājumus līdz 8. datumam.  

Ja nesaņemsim maksājumu līdz 8. datumam, komisijas maksa par iepriekšējā mēneša pasūtījumiem netiks jums pārskaitīta un jūsu pasūtījums tiks dzēsts. Ja jau samaksājāt par pasūtījumu un tas nav nosūtīts, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni 9. datumā, lai mēs varētu atrisināt visas ar jūsu maksājumu saistītās problēmas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining