Všeobecné aktuálne informácie - Slovenčina


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

17. – 18. júna 2022 | Budapešť, Maďarsko  

Naše najväčšie podujatie roka je takmer tu. Ak sa zúčastňujete podujatia osobne alebo sa k nám pridáte prostredníctvom vysielania naživo, môžete byť súčasťou zážitku Beyond. Navyše je stále čas registrovať sa na lístok na vysielanie naživo do 24. júna 2022!  

Lístok na Convention – vysielanie naživo: 35 EUR  

Čo je súčasťou   

  • Prístup na sledovanie podujatia online prostredníctvom vysielania naživo. 
  • Zistite viac o balíku Convention Kit hneď ako sa uverejní!  
  • ZDARMA Ravintsara (5 ml)* s kúpou vášho lístka.  

* Pre držiteľov lístka na vysielanie naživo je Ravintsara (5 ml) zdarma k dispozícii exkluzívne na trhoch Európy a bude sa dodávať len v rámci Európy.  

Ak sa plánujete zúčastniť Convention osobne, môžete tiež použiť vyššie uvedený odkaz, aby ste zistili všetko, čo potrebujete vedieť skôr, ako sa k nám pridáte v Budapešti. 

Lístky na vysielanie naživo zostanú k dispozícii na kúpu po podujatí do 24. júna 2022 do 17:00 hod. britského letného času/ 18:00 hod. SELČ/ 19:00 hod. VELČ. Držitelia lístkov s osobnou účasťou aj držitelia lístkov s vysielaním naživo si budú môcť pozrieť nahrané stretnutia do 27. júna 2022 do 21:59 hod. britského letného času/ 22:59 hod. SELČ/ 23:59 hod. VELČ. 

Zaregistrujte sa teraz

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

1. – 31. júla 2022 

Dni plné slnečného svetla a teplejšie noci môžu znamenať len jediné – leto je všade okolo nás! Existuje lepší spôsob, ako si uctiť toto ročné obdobie, než sa opäť navzájom spojiť na jednom z našich podujatí Beyond Summer 2022? S myšlienkou na Convention v našich srdciach sa môžeme spoľahnúť, že sa naša cesta rozvinie ďalej s prírodou ako naším sprievodcom. Usporadúvame aj virtuálne a osobné podujatia v závislosti od vášho regiónu v Európe.  

Pomocou nižšie uvedeného odkazu nájdite podujatie: 

Zaregistrujte sa teraz

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Novinka! Instagramové filtre pre Beyōnd Convention!

Ukážte nám vaše najlepšie selfie fotografie a obrázky tímov s použitím našich exkluzívnych instagramových filtrov Beyōnd! 

  1. Prejdite na instagramový profil doTERRA Europe a kliknite na ikonu s filtrami.  
  2. Nájdite filter, ktorý sa vám páči, a kliknite na „Try it“ (Vyskúšať).  

V priebehu Convention určite označte tagom @doterraeurope vo vašom instagramovom príbehu a použite #doterrabeyond ako možnosť byť predstavený na našej stránke!! 

Instagram Pozrieť video

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

DIY – zmes Beyond

Podujatie Beyond je celé o pohľade vpred, nových možnostiach a sebadôvere.  
 
Chceme, aby ste boli nadšení z toho, čo vás čaká a odvážili sa snívať ďalej, ako ste vôbec kedy predtým snívali. Aby sme vám s tým pomohli, pozvali sme wellness konzultantov, Ioanu Margineanu (@ioanamarginean.ro) a Maju Cebasek (@maja.cebasek) , aby vytvorili guľôčkovú zmes esenciálnych olejov, ktorá zahŕňa celý význam, aký „Beyond“ môže mať.  
 
Pozrite si video a zistite, ako si túto zmes pripraviť doma!  

Pozrite si videodōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Pomoc s vašimi platbami online

Vieme, že si chcete užívať vaše produkty čo možno najskôr, preto sme dali dokopy užitočnú webovú stránku, na ktorej nájdete odpovede na najbežnejšie otázky o online platbách. Nájdete tu množstvo informácií vrátane niekoľkých užitočných videí, ktoré vám pomôžu urobiť vaše platby online čo možno najplynulejšie! 

Webová stránka je k dispozícii v angličtine, francúzštine, maďarčine, nemčine, poľštine, portugalčine, rumunčine a taliančine. Videá sú k dispozícii s titulkami v 22 jazykoch. 

Viac informácií

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Pripomienka v súvislosti s elektronickými prevodmi

Aby ste sa vyhli akýmkoľvek prípadným poplatkom zo strany vašej banky pri platbách bezhotovostným prevodom, prosíme vás, aby ste používali tieto informácie o účte, nachádzajúce sa na nižšie uvedenom odkaze. 

Viac informácií

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language