Ogólne aktualizacje - Polski


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

17–18 czerwca 2022 | Budapeszt, Węgry  

Do naszego największego wydarzenia roku zostało już niewiele czasu. Możesz być częścią wydarzenia Beyond, niezależnie od tego, czy będzie to osobiste spotkanie, czy udział w transmisji na żywo. Co więcej, nadal masz czas, by kupić bilet na transmisję na żywo, do dnia 24 czerwca 2022 roku!  

Bilet na transmisję wydarzenia Convention na żywo: 35 EUR  

 

 

Co obejmuje cena biletu?   

  • Dostęp do strony internetowej z transmisją wydarzenia na żywo.  
  • Dowiedz się wszystkiego o zestawie Convention natychmiast po udostępnieniu informacji na jego temat!  
  • Po zakupie biletu otrzymasz DARMOWY olejek z cynamonowca kamforowego (5 ml)*.  

* W przypadku posiadaczy biletów na transmisję na żywo darmowy olejek z cynamonowca kamforowego (5 ml) jest dostępny wyłącznie dla rynków europejskich i będzie dostarczany wyłącznie na terenie Europy.  

Jeśli zamierzasz wziąć udział w wydarzeniu Convention osobiście, możesz także kliknąć powyższe łącze prowadzące do strony, na której znajdziesz wszystkie informacje niezbędne przed naszym spotkaniem w Budapeszcie. 

Bilety na transmisję na żywo będą dostępne po wydarzeniu do dnia 24 czerwca 2022 roku, do godziny 17:00 BST/18:00 CEST/19:00 EEST. Zarówno osoby uprawnione do osobistego udziału w wydarzeniu, jak i osoby oglądające transmisję będą mogły obejrzeć nagrania z sesji do dnia 27 czerwca 2022, do godziny 21:59 BST/22:59 CEST/23:59 EEST. 

Zarejestruj się teraz

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

1–31 lipca 2022 

Pełne słońca dni i cieplejsze noce mogą oznaczać tylko jedno – zawitało do nas lato! Czy jest jakiś lepszy sposób, aby uczcić tę porę roku, niż ponowne spotkanie podczas wydarzeń Beyōnd Summer 2022? Nosząc w sercach esencję wydarzenia Convention, możemy kontynuować naszą podróż i pozwolić Matce Naturze być naszą przewodniczką. Organizujemy również wydarzenia wirtualne i stacjonarne, w zależności od regionu w Europie.  

Znajdź wydarzenie, korzystając z poniższego linku: 

Dokonaj rezerwacji teraz

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Nowość! Filtry Beyōnd Convention na Instagramie!

Pokażcie nam Wasze najlepsze selfie i wspólne zdjęcia zespołowe wykonane z wykorzystaniem naszych specjalnych filtrów Beyond na Instagramie! 

  1. Przejdź do profilu doTERRA Europe na Instagramie i kliknij ikonę filtrów.  
  2. Wybierz filtr i kliknij „Wypróbuj”.  

W trakcie Convention koniecznie dodaj tag @doterraeurope do swojej relacji na Instagramie, a także hasztag #doterrabeyond, aby mieć szansę pojawienia się na naszej stronie! 

Instagram Obejrzyj film

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

Mieszanka Beyond do samodzielnego przygotowania

Esencją wydarzenia Beyond jest patrzenie w przyszłość, korzystanie z możliwości i wiara we własne siły.  

Chcemy zaszczepić w Was pragnienie poznania tego, co przed nami, i zachęcić, abyście jeszcze bardziej niż kiedykolwiek odważyli się snuć marzenia, które wykraczają poza to, co już znane. Aby Wam w tym pomóc, poprosiliśmy nasze dwie konsultantki Wellness Advocate, Ioanę Marginean (@ioanamarginean.ro) i Maję Cebasek (@maja.cebasek), aby stworzyły mieszankę w buteleczce z kulką, która obejmuje wszystkie możliwe znaczenia słowa „beyond”.  

Zapraszamy do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się, jak przygotować tę mieszankę w domu!  

Obejrzyj wideodōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Pomagamy w płatnościach internetowych

Wiemy, że chcecie cieszyć się produktami jak najszybciej po ich zamówieniu, dlatego opracowaliśmy pomocną stronę internetową z odpowiedziami na najczęstsze pytania związane z płatnościami internetowymi. Strona zawiera wiele informacji, w tym przydatne filmiki, które pomogą Wam zapewnić jak najsprawniejszy przebieg płatności internetowych! 

Strona jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, węgierskim, włoskim, polskim, portugalskim i rumuńskim. Filmy są dostępne z napisami w 22 językach. 

Więcej informacji

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Przypomnienie o przelewach

Aby uniknąć ewentualnych opłat, które mogą zostać naliczone przez bank w przypadku płatności przelewem bankowym, należy podać następujące informacje, dostępne pod poniższym linkiem. 

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language