Aktualitāšu apskats - Latviešu


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

2022. gada 17.–18. jūnijs | Budapešta, Ungārija  

Gada lielākais pasākums jau gandrīz ir klāt! Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat pasākumu klātienē vai pievienojaties mums tiešsaistes straumēšanā, jūs varat būt daļa no Beyond pieredzes. Turklāt līdz 2022. gada 24. jūnijam vēl ir laiks reģistrēties tiešsaistes straumēšanas biļetei!  

Convention biļete – tiešraide: €35 

 

 

Kas ir iekļauts?   

  • Piekļūstiet, lai skatītos pasākumu tiešraidē.  
  • Uzziniet vairāk par Convention komplektu, tiklīdz par to būs paziņots!  
  • Iegādājoties biļeti, BEZ MAKSAS saņemiet Ravintsara (5 ml)*.  

* Tiešsaistes straumēšanas biļetes īpašniekiem bezmaksas eļļu Ravintsara (5 ml) piedāvās tikai Eiropas tirgos, un tā tiks piegādāta tikai Eiropā.  

Ja plānojat piedalīties Convention klātienē, iepriekš norādītajā saitē varat uzzināt visu, kas nepieciešams, pirms pievienošanās mums Budapeštā. 

Tiešsaistes straumēšanas biļetes būs pieejamas pēc pasākuma sākuma līdz 2022. gada 24. jūnija plkst. 17.00 pēc britu vasaras laika/ 18.00 pēc Centrāleiropas vasaras laika/ 19.00 pēc Austrumeiropas vasaras laika. Gan klātienes, gan tiešsaistes straumēšanas biļešu īpašnieki varēs noskatīties ierakstītās sesijas pēc pasākuma sākuma līdz 2022. gada 27. jūnija plkst. 21.59 pēc britu vasaras laika/ 22.59 pēc Centrāleiropas vasaras laika/ 23.59 pēc Austrumeiropas vasaras laika. 

Reģistrēties

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

2022. gada 1.–31. jūlijs 

Saules pilnas dienas un siltākas naktis var nozīmēt tikai vienu – vasara ir klāt! Kāds gan ir labāks veids, kā pagodināt šo gadalaiku, kā atkal visiem satikties kādā no Beyond Summer 2022 pasākumiem? Convention ir mūsu sirdīs, un kopā ar to mēs varam doties tālāk ar dabu kā mūsu ceļvedi. Mēs arī rīkojam virtuālus un klātienes pasākumus dažādos Eiropas reģionos.  
 
Atrodiet pasākumu, izmantojot saiti zemāk: 

Reģistrēties

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Jauns! Beyōnd Convention Instagrama filtri!

Parādiet mums savas labākās pašbildes un komandas attēlus, izmantojot ekskluzīvos Beyond Instagram filtrus! 
  1. Dodieties uz doTERRA Europe Instagram profilu un klikšķiniet uz filtru ikonas.  
  2. Atrodiet filtru, kas jums patīk, un klikšķiniet uz Izmēģināt.  
Convention laikā neaizmirstiet atzīmēt @doterraeurope savā Instagram stāstā un izmantot #doterrabeyond, lai iegūtu iespēju nokļūt mūsu lapā! 

Instagram Skatīt video

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

Pašdarināšana – maisījums Beyond

Beyond saistās ar skatu nākotnē, iespēju vairošanu un ticību sev.  

Mēs vēlamies, lai jūs justu priecīgu satraukumu par to, kas gaidāms, un uzdrošinātos sapņot plašāk nekā iepriekš. Lai jums palīdzētu, mēs uzaicinājām divus Wellness Advocates (Labsajūtas advokātus) – Ioana Marginean (@ioanamarginean.ro) un Maja Cebasek (@maja.cebasek) izveidot ēterisko eļļu maisījumu ar lodītes aplikatoru, kas aptver visas iespējamās „Beyond” nozīmes.  

Noskatieties video, lai uzzinātu, kā mājās pagatavot šo maisījumu!  

Skatīties videoklipudōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Palīdzība tiešsaistes maksājumu veikšanai

Mēs zinām, ka vēlaties saņemt produktus pēc iespējas ātrāk, tāpēc esam izveidojuši noderīgu tīmekļa lapu, kurā atbildam uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par tiešsaistes maksājumiem. Varat atrast daudz informācijas, tostarp vairākus noderīgus video, kas palīdzēs tiešsaistes maksājumus veikt pēc iespējas raitāk! 

Tīmekļa vietne ir pieejama angļu, franču, vācu, ungāru, itāļu, poļu, portugāļu un rumāņu valodā. Video ir pieejami ar subtitriem 22 valodās. 

Vairāk informācijas

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Atgādinājums par elektroniskajiem pārskaitījumiem

Lai izvairītos no iespējamas komisijas maksas, ko var pieprasīt banka, kad veicat elektronisko pārskaitījumu, mēs lūdzam izmantot šādu konta informāciju, kas sniegta saitē zemāk. 

Vairāk informācijas

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language