Obecné aktuality - Čeština


beyond_900x600.jpg

Beyōnd | dōTERRA Europe Convention 2022

17.–18. června 2022 | Budapešť, Maďarsko  

Naše největší akce roku už je za dveřmi. Ať už se zúčastníte akce osobně, nebo se k nám připojíte prostřednictvím živého streamování, můžete zažít Beyōnd. A navíc je ještě stále čas zaregistrovat si vstupenku na živé streamování až do 24. června 2022!  

Vstupenka na Convention – živé streamování: 35 €  

 

 

Co je v ceně?   

  • Možnost sledovat tuto akci online prostřednictvím živého streamování.  
  • Získejte více informací o sadě Convention Kit, jakmile bude oznámena!  
  • Při nákupu vstupenky olej Ravintsara (5 ml)* ZDARMA.  

* V případě držitelů vstupenek na živé streamování je olej Ravintsara (5 ml) k dispozici exkluzivně na evropských trzích a bude dodáván výhradně v rámci Evropy.  

Máte-li v plánu navštívit Convention osobně, můžete také použít výše uvedený odkaz a zjistit vše, co potřebujete vědět dříve, než se k nám v Budapešti přidáte. 

Vstupenky na živé streamování zůstanou v prodeji i po skončení akce až do 17:00 BLČ / 18:00 SELČ / 19:00 VELČ 24. června 2022. Všichni držitelé vstupenek, jak na akci, tak na její živý přenos, budou moci zhlédnout nahraná setkání až do 27. června 2022, 21:59 BLČ / 22:59 SELČ / 23:59 VELČ. 

Registrujte se již dnes

 
Beyond_Summer_2022_900x600.jpg

Beyōnd Summer 2022

1.–31. července 2022 

Prosluněné dny a teplejší noci znamenají jediné – léto je tady! Není lepší způsob, jak tuto sezónu oslavit, než se znovu setkat na jedné z našich akcí Beyōnd Summer 2022? S duchem Convention v srdci se můžeme těšit na to, jak se na své cestě posuneme dál a necháme se vést přírodou. Podle toho, z jakého evropského regionu jste, organizujeme také virtuální i prezenční akce.  

Najděte si akci pomocí níže uvedeného odkazu: 

Registrujte se již dnes

 
Beyond-Convention-Instagram-Filters-900x600.jpg

Novinky! Instagramové filtry Beyōnd Convention!

Ukažte nám vaše nejlepší selfie a skupinové fotografie pořízené s využitím našich exkluzivních instagramových filtrů Beyōnd! 

  1. Přejděte na instagramový profil dōTERRA Europe a klikněte na ikonu filtrů.  
  2. Najděte požadovaný filtr a klikněte na Vyzkoušet.  

Během Convention nezapomeňte tagovat @doterraeurope na svých instagramových stories a použijte #doterrabeyond, abyste se objevili na našich stránkách!! 

InstagramSpustit video

 
diy-beyond-blend-vid-900x600A.jpg

Vyrobte si sami – Směs Beyōnd

Beyōnd se dívá vpřed, nabízí podporu a sebedůvěru.  

Přejeme si, abyste cítili nadšení z toho, co je před vámi, a odvážili jste se mít větší sny než kdy dříve. Abychom vám pomohli, pozvali jsme dvě produktové poradkyně Ioanu Marginean (@ioanamarginean.ro) a Maju Cebasek (@maja.cebasek), aby vytvořily směs esenciálních olejů v lahvičce s kuličkovým aplikátorem, která ztělesňuje vše, co znamená Beyōnd.  

Podívejte se na video a zjistěte, jak si tuto směs doma vyrobit! 

Sledovat video

dōTERRA Blog

 
online-payments-900x600.jpg

Pomoc s platbami po internetu

Víme, že si chcete své produkty užít co nejdříve, a tak jsme pro vás připravili užitečné internetové stránky, kde zodpovídáme nejčastější otázky týkající se internetových plateb. Najdete zde mnoho informací včetně užitečných videí, abychom vám pomohli provádět platby po internetu co nejplynuleji! 

Internetové stránky jsou k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině a rumunštině. Tato videa jsou k dispozici s titulky ve 22 jazycích. 

Nakupte již dnesVíce informací

 
dT-120417_221_600x900.jpg

Připomínka plateb bankovním převodem 

Abyste se vyhnuli případným bankovním poplatkům při bezhotovostních převodech, používejte prosím následující informace o účtech uvedené na odkazu níže. 

Více informací

 

 

 

 

 

 

 

 

Select Your Continent

Select Your Region

Select Your Location

Select Your Language