Společnost dōTERRA je hrdá na to, že může spolupracovat s mnoha významnými ženami z celého světa. Ať to vědí či ne, každá žena si zasluhuje trochu luxusu. Vytvořili jsme série kolekcí, abyste mohli nejen sebe, ale i skvělé ženy ve svém životě odměnit produkty, které jsou „Darem Země“.
 
Upozorňujeme, že tyto nabídky jsou k dispozici pouze v Evropě. 
 
Nabídka trvá do 31. května 2019 až do vyprodání zásob. 
 
Love_Oils_SO_600x900.jpg

LOVE OILS GIFT COLLECTION

Milujete oleje?  Ukazujte je v tomto zábavném a stylovém pouzdru na esenciální oleje.  Je doplněno osvěžujícími, povznášejícími citrusovými oleji Limetka a Tangerinka, což je úžasný způsob, jak zatočit se zimní depresí a zahřát svou duši sluncem!  Pouzdro Love Oils pohodlně pojme pět 15ml olejů včetně sedmi 10ml kuličkových aplikátorů a ještě zbývá prostor pro další každodenní nezbytnosti.
 
Balení zahrnuje pouzdro Love Oils včetně 15ml oleje Limetka a 15ml oleje Tangerinka.
SKU: 60209138

 
rose_fleur_bag_mothers_day_600x900.jpg

FLEUR DUO

Díky účinným přínosům esenciálního oleje Růže lze směs dōTERRA Růže Touch v praktickém kuličkovém aplikátoru používat po celý den k povznesení nálady nebo jako součást vaší běžné péče o pokožku.  Po omezenou dobu je nabízen s pouzdrem pro esenciální oleje Fleur, do něhož lze uložit deset 10ml kuličkových aplikátorů, takže můžete snadno mít všechny své oblíbené směsi Touch na jednom místě.
 
Balení zahrnuje pouzdro na esenciální oleje Fleur a 10ml olej dōTERRA Rose Touch v kuličkovém aplikátoru.
SKU: 60209139

 
Harmony_Kit_SO_600x900.jpg

HARMONY AROMA HANDCRAFT COLLECTION

Společnost dōTERRA je hrdá na to, že může spolupracovat s mnoha významnými ženami z celého světa.  A ať to vědí či ne, každá žena si zasluhuje trochu luxusu. Abyste mohli tyto skvělé ženy ve svém životě potěšit zábavným způsobem, vytvořili jsme kolekci Harmony Aroma Handcraft Collection se třemi exkluzivními oleji: Zelená mandarinka, Pepř růžový a Badyán.
 
Posláním sady je pomoci každému při experimentování s oleji a vytváření vlastních směsí. Každá z těchto nádherných vůní se dokonale hodí jedna k druhé nebo je lze použít i samostatně.
 
 
 
Jsou zde také dva 10ml kuličkové aplikátory a 10 pipet se stupnicí pro přesnější odměřování množství.
 
Balení obsahuje 5ml olej Pepř růžový, 5ml olej Zelená mandarinka a 5ml olej Badyán včetně deseti pipet a dvou prázdných lahviček s kuličkou.
SKU: 60208191
 

 
green_manarin_5ml_mothers_day_600x900.jpg

Zelená mandarinka

Možná jste se již obeznámili s olejem Červená mandarinka z jiných časově limitovaných nabídek; Zelená mandarinka pochází ze stejného stromu - mandarinkovníku, ale olej se získává z nezralého ovoce, nikoli ze zralého. Jeho aroma je nasládlé a květové s citrusovými tóny. Stejně jako ostatní citrusové oleje je povznášející, jestliže je nanesen na pokožku nebo rozptylován v difuzéru.

 
star_anise_mothers_day_600x900.jpg

Badyán

Olej Badyán, parou destilovaný z plodu badyáníku, známého podle svého tvaru osmicípé hvězdice, je v současné době používán ve směsi dōTERRA ZenGest™. Olej Badyán, svou podstatou vynikající olej na podporu zdraví celé trávicí soustavy, má bohatou svěží vůni podobnou lékořici. Mimořádně skvěle se hodí do směsi s květovými a dřevitými oleji dodávajícími emoční vyváženost.

 
pink_pepper_mothers_day_600x900_v2.jpg

Pepř růžový

Pepřovec obecný (Schinus molle), spíše známý jako pepř růžový, byl v pradávné kultuře Inků považován za posvátný strom. Využívali všechny části stromu včetně plodů pro mnoho zdravotních přínosů. Vůně oleje Pepř růžový je povzbuzující a posilující, skvěle ladí s citrusovými a květovými oleji. Když jste ospalí nebo potřebujete větší soustředěnost, rozptylujte olej Pepř růžový v difuzéru nebo jej inhalujte, abyste podpořili pocit bdělé pozornosti. 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining