Akčné ponuky v septembrovom informačnom bulletine - Slovenčina


Sept2018-200PV.jpg

Akčná ponuka 200 PV

Získajte produkty Levanduľa 15 ml, Pomaranč 15 ml a Oregáno 15 ml ZDARMA pri akejkoľvek jednotlivej objednávke 200 PV od 1. - 30. septembra 2018. 

Limit 4 na účet. 

 

 
Sept2018-HDclear.jpg

UŠETRITE 10 % - BALÍK HD CLEAR

Hoci sa príznaky problémovej pokožky môžu prejaviť už v ranom veku, postihuje jednotlivcov všetkých vekových skupín, a to fyzicky aj emocionálne. Mnoho ľudí trápia problémy s pokožkou roky, skúšajú množstvo produktov, silných chemikálií a abrazívnych ošetrení, aby získali čistú pleť. Spoločnosť doTERRA vytvorila lepší spôsob riešenia problémov s pokožkou v ich jadre - prirodzene a efektívne. Predstavujeme technológiu HD Clear, pokrokovú líniu prírodných výrobkov, ktoré kombinujú silu esenciálnych olejov CPTG® a rastlinných extraktov, ktoré umožňujú dosiahnuť výsledky, ktoré chcete a očakávate - čistú, hladkú pokožku.

 

HD Clear je trojkrokový systém, ktorý funguje synergicky, kde jeden produkt za druhým dôkladne vyčistí a očistí pokožku a dodá jej optimálnu hydratáciu na vyváženú úroveň vlhkosti. Zložky HD Clear sú vyrobené z čistých rastlinných extraktov a sú jemné a upokojujúce pokožku, ale zároveň intenzívne účinné. Každodenné používanie produktu HD Clear pomáha znižovať výskyt škvŕn; podporuje jasnú a zdravú pleť; a upokojuje pokožku. HD Clear poskytuje prirodzené riešenie problémovej pokožky všetkých vekových kategórií.

 
Sept2018-Rosemary.jpg

VÝROBOK MESIACA - Rozmarín 15 ml

Rozmarín je voňavý, vždyzelený ker, ktorého listy sa často používajú na dochutenie jedál, ako napríklad plniek, bravčového, jahňacieho, kuracieho či morčacieho mäsa. Rozmarín má mnoho ďalších použití. Podporuje zdravé trávenie* a funkcie vnútorných orgánov.* Rozmarín bol uctievaný liečiteľmi; grécke, rímske, egyptské a hebrejské kultúry ho považovali za posvätný. Bylinná a energizujúca vôňa rozmarínu sa často používa v rámci aromaterapie. 

 
EU_NaturalSolutionsKitV2.jpg

REGISTRAČNÉ BALÍKY

S potešením oznamujeme, že naše nové registračné balíky uvedieme na trh koncom tohto mesiaca. Medzitým rozšírime augustovú akčnú ponuku o zľavu 20 % z registračných balíkov* až do uvedenia na trh nových registračných balíkov. 
 
Ponuka platí do 16. septembra. 
 
Táto ponuka zahŕňa registračné objednávky a štandardné typy objednávok (nie objednávky LRP). Už zaregistrovaní majitelia účtov – veľkoobchodní zákazníci aj wellness konzultanti – môžu túto akciu využiť zadaním štandardnej objednávky na jednu z našich zľavnených registračných balíkov či na obnovenie účtu. 
 
*Okrem balíka nevyhnutných olejov pre domácnosť. Obmedzené na 1 súpravu na jeden účet.

 
New-Products-August.jpg

TERAZ V PREDAJI!

Patria sem Kopaiva, Vratič, Rose Touch, Neroli Touch, Jasmine Touch, kolekcia Jóga a nový difuzér Lumo. 

UŽ ČOSKORO!

Taktiež vám s radosťou potvrdzujeme, že naša nová rada výrobkov Baby bola schválená na predaj v Európe. Momentálne čakáme na potvrdenie dostupnosti dodávok na rok 2019.

 

 
Essentials-Book-October.jpg

NOVÁ KNIHA doTERRA ESSENTIALS

V tejto chvíli uvádzame novú knihu doTERRA Essentials, ktorá nahradí aktuálny Uvítací balík. Ako súčasť prechodu môžete mať šťastie a dostanete novú knihu doTERRA Essentials vo vašej objednávke ešte pred jej oficiálnym uvedením na trh. Upozorňujeme, že nová kniha doTERRA Essentials bude k dispozícii iba v angličtine. 
 

 
Autumn_Tour_2018_Everyday_Button.jpg

JESENNÉ TURNÉ 2018

Pripojte sa k nášmu jesennému turné spoločnosti doTERRA!
 
Vypočujte si najnovšie novinky spoločnosti doTERRA a získajte neoceniteľné poznatky zo širokej škály tém týkajúcich sa esenciálnych olejov. Naučte sa používať esenciálne oleje vo svojom každodennom živote a objavujte kultúru spoločnosti doTERRA, keďže sme súčasťou jedného tímu. 
 
Pre viac informácií a registráciu kliknite sem. 
 

MESAČNÉ WEBINÁRE - VÝCHODNÁ EURÓPA

Tento mesiac budeme mať živé, interpretované webináre, ktoré organizuje Oliver Szobonya, obchodný riaditeľ pre región východnej Európy. Je to skvelá príležitosť na rozhovor s vašimi kolegami wellness konzultantmi. Diskusia bude zameraná na propagačné novinky a aktualizácie spoločnosti. Môžete sa zaregistrovať vopred a získať viac informácií kliknutím na nižšie uvedené odkazy. Prosím, zdieľajte tento príspevok s členmi vášho tímu, aby sa o tom dozvedeli. Uvidíme sa tam!

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining