Sept2018-200PV.jpg

200 PV pakkumine

Kui teete 1.–30. septembrini 2018 ühe 200 PV väärtuses tellimuse, teenite TASUTA 15 ml Lavendli, 15 ml Metsiku Apelsini ja 15 ml Pune. 
 
Kuni 4 tellimust konto kohta. 

 
Sept2018-HDclear.jpg

SÄÄSTKE 10%! - KOMPLEKT HD CLEAR

Ehkki nahaprobleemid tekivad enamasti varases teismeeas, puudutavad need igas vanuses inimesi nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Paljud kannatavad aastaid nahahädade all ning proovivad klaari naha saamiseks eri tooteid, kangeid keemilisi ühendeid ja nahka ärritavaid protseduure. dōTERRA on nahamurede lahendamiseks välja tulnud parema viisiga, mis kõrvaldab probleemi põhjuse tõhusalt loomulikul teel. Esitleme täiustatud loodustoodete sarja HD Clear, milles on ühendatud CPTG® eeterlike õlide ja taimeekstraktide toime, et anda teile soovitud tulemus – sile ja klaar nahk.
HD Clear on kolmeastmeline koosmõjus toimiv süsteem, kus iga toode kasutab naha sügavuti puhastamiseks ära eelmise toimet ja tagab ühtlasi naha niiskusetasakaalu. Puhastest taimsetest ekstraktidest valmistatud HD Clear on tõhus, kuid samas naha vastu õrn ja rahustab seda. Kui kasutada HD Cleari iga päev, vähendab see nahal vistrikke, muudab jume klaariks ja tervisest pakatavaks ning rahustab nahka. HD Clear on looduslik lahendus mis tahes vanuses probleemsele nahale.
 

 
Sept2018-Rosemary.jpg

KUU TOODE - Rosmariin 15 ml

Rosmariin on aromaatne igihaljas taim, mille lehti kasutatakse sageli toidu, näiteks täidiste või sea-, lamba-, kana- ja kalkuniliha maitsestamiseks. Kulinaarsele kasutusele lisaks on rosmariinil veel mitu head omadust, mille tõttu oli taim väga hinnatud iidsetes kreeka, rooma, egiptuse ja juudi kultuurides. Rosmariinitaime energiat andvat lõhna kasutatakse tihti aroomiteraapias ja massaažil.

 
EU_NaturalSolutionsKitV2.jpg

LIITUMISPAKETID

Meil on hea meel teada anda, et kuu lõpus anname välja uued liitumispaketid. Kuni uute pakettide saabumiseni pikendame aga augustikuist soodustust – liitumispaketile* 20% allahindlus. 

Pakkumine kehtib kuni 16. septembrini. 

Pakkumine katab nii liitumistellimused kui ka kõik tavatellimused (v.a LPR-tellimused). Juba olemasoleva konto omanikud (nii hulgimüüjad kui ka esindajad) saavad tavatellimusega ühe allahinnatud registreerimiskomplekti. Pakkumist võib kasutada ka konto uuesti aktiveerimise korral. 

*Ei hõlma komplekti Family Essentials. Ainult üks komplekt konto kohta.

 
New-Products-August.jpg

NÜÜD SAADAVAL!

Oleme välja tulnud uue põneva tootevalikuga. Sellesse kuuluvad Kopaiiva, Maroko Kummel, Rose Touch, Neroli Touch, Jasmine Touch, Yoga tootesari ja uus Lumo lõhnahajuti. 
 
PEAGI TULEKUL!
 
Ühtlasi on meil rõõm teatada, et meie uus beebisari on saanud Euroopa turu jaoks heakskiidu. Ootame tarnevõimaluste kinnitust 2019. aastaks.

 
Essentials-Book-October.jpg

UUS dōTERRA ESSENTIALSI BROŠÜÜR

Oleme välja andnud uue dōTERRA Essentialsi brošüüri, mis asendab praeguse tervituspaketi. Ülemineku käigus võite leida uue dōTERRA Essentialsi brošüüri oma tellimuse juurest juba enne selle ametlikku avaldamist. Juhime tähelepanu sellele, et uus dōTERRA Essentialsi brošüür on saadaval ainult inglise keeles. 

 

 
Autumn_Tour_2018_Everyday_Button.jpg

SÜGISREIS 2018

Kutsume teid osalema dōTERRA sügisreisil!

Reisil kuulete värskeimaid dōTERRA uudiseid ja saate hindamatuid teadmisi paljudest eeterlike õlidega seotud teemadest. Õpite kasutama eeterlikke õlisid igapäevaelus ja saate veelgi lähedasemaks dōTERRA ühtse perega. 

Lisainfo saamiseks ja registreerimiseks klõpsake siia.

 

KUU WEBINARID - IDA EUROOPA

Selle kuul saavad meil olema otseeetris, tõlkega zoom kõned, mida viib läbi Oliver Szobonya, Ida-Euroopa regiooni Müügijuht. See on suurepärane võimalus vestelda teiste Heaolu Nõustajatega, samal ajal kui arutame uusi kampaaniaid ja uuendusi firmas. Sul on võimalus eelnevalt registeerida ja saada rohkem infot vajutades lingile mis on allpool. Palun jaga seda oma meeskonna liikmetega, et nad kindlasti teaksid selle kohta. Kohtumiseni seal!

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining