Akce v zářijovém zpravodaji


Sept2018-200PV.jpg

Akce pro 200 PV

Získejte Levanduli 15 ml, Planý pomeranč 15 ml a Dobromysl 15 ml ZDARMA zasláním jakékoli jedné objednávky v hodnotě 200 PV od 1. do 30. září 2018. 

Omezeno na 4 objednávky k jednomu účtu.  

 
Sept2018-HDclear.jpg

UŠETŘETE V SRPNU 10 % - SADA HD CLEAR

Ačkoli se problémy s pletí objevují většinou v počátcích dospívání, mohou potrápit kohokoli v každém věku, a to jak po fyzické, tak i po emocionální stránce. Mnozí lidé trpí kožními problémy celá léta, zkoušejí nejrůznější přípravky, škodlivé chemikálie a podstupují léčbu, která kůži obrušuje, aby měli opět čistou pokožku. Společnost doTERRA vyvinula lepší metodu, jak si poradit s problematickou pletí přímo od základu - přírodním a účinným způsobem. Představila HD Clear, pokrokovou řadu přírodních produktů, spojení účinnosti esenciálních olejů CPTG® a rostlinných extraktů, což vede k výsledkům, které očekáváte a po nichž toužíte - po čisté, hladké pokožce.
HD Clear je třístupňový systém, který působí součinně, kdy každý produkt staví na tom dalším, aby pokožku důkladně vyčistily a zajistily optimální hydrataci pro přiměřený stupeň vlhkosti. Složky HD Clear, sestávající z čistých rostlinných extraktů, jsou šetrné a zklidňují pokožku, mají však vysokou účinnost. Každodenní používání HD Clear pomáhá snížit výskyt skvrn, podporuje čistou a zdravou pleť a zklidňuje ji. HD Clear nabízí přírodní řešení problematické pokožky v každém věku.
 

 
Sept2018-Rosemary.jpg

PRODUKT MĚSÍCE - Rozmarín

Rozmarín je voňavý, vždyzelený ker, ktorého listy sa často používajú na dochutenie jedál, ako napríklad plniek, bravčového, jahňacieho, kuracieho či morčacieho mäsa. Rozmarín má mnoho ďalších použití. Podporuje zdravé trávenie* a funkcie vnútorných orgánov.* Rozmarín bol uctievaný liečiteľmi; grécke, rímske, egyptské a hebrejské kultúry ho považovali za posvätný. Bylinná a energizujúca vôňa rozmarínu sa často používa v rámci aromaterapie. 

 
EU_NaturalSolutionsKitV2.jpg

REGISTRAČNÍ SADY

S potěšením oznamujeme, že ke konci měsíce uvedeme naše nové registrační sady. V mezičase prodlužujeme srpnovou akci s 20% slevou na registrační sady*, která potrvá do okamžiku uvedení nových registračních sad. 

Nabídka platí do 16. září. 

Tato nabídka zahrnuje registrační objednávky i standardní typy objednávek (nikoli objednávky LRP). Tato akce je výhodná pro zavedené držitele účtů, velkoobchodní zákazníky i produktové poradce, jestliže zašlou standardní objednávky na jednu z našich zlevněných registračních sad, a lze ji využít také k reaktivaci účtů. 

*Kromě Rodinné sady olejů. Omezeno na 1 sadu celkem k jednomu účtu.

 

 
New-Products-August.jpg

K DISPOZICI PRÁVĚ TEĎ!

Naše úžasná nová řada produktů je právě nyní v nabídce! Patří zde Kopaiva, Vratič, Rose Touch, Neroli Touch, Jasmine Touch, kolekce Jóga a nový difuzér Lumo.

JIŽ BRZY!

Rovněž s radostí oznamujeme, že naše nová řada Baby již byla schválena pro Evropu. Nyní očekáváme potvrzení dostupnosti dodávek pro rok 2019.

 
Essentials-Book-October.jpg

NOVÁ KNIHA doTERRA ESSENTIALS BOOK

Nyní máme novou knihu doTERRA Essentials Book, která nahradí dosavadní Uvítací balíček. Možná budete mít štěstí, že obdržíte jako součást tohoto přechodu novou doTERRA Essentials Book ve své objednávce ještě dříve, než bude oficiálně uvedena na trh. Upozorňujeme, že nová doTERRA Essentials Book bude k dispozici pouze v anglickém jazyce. 

 
Autumn_Tour_2018_Everyday_Button.jpg

PODZIMNÍ TURNÉ 2018

Zveme Vás, abyste se k nám připojili na podzimní turné doTERRA!

Dozvíte se nejžhavější novinky ze společnosti doTERRA a získáte neocenitelné vědomosti z obrovského okruhu témat týkajících se esenciálních olejů. Naučíte se, jak používat esenciální oleje ve svém každodenním životě, a při našich společných setkáních, kdy tvoříme jeden sehraný tým, si osvojíte kulturu společnosti doTERRA. Zaregistrovat se a zjistit další informace můžete kliknutím zde

MĚSÍČNÍ WEBINÁŘE - VÝCHODNÍ EVROPA

Tento měsíc budeme mít živé, interpretovány webináře, které organizuje Oliver Szobonya, obchodní ředitel pro region východní Evropy. Je to skvělá příležitost na rozhovor s vašimi kolegy wellness konzultanty. Diskuse bude zaměřena na propagační novinky a aktualizace společnosti. Můžete se předem zaregistrovat a najít další informace kliknutím na níže uvedené odkazy. Prosím, sdílejte tento příspěvek s členy vašeho týmu, aby se o tom dozvěděli. Uvidíme se tam!

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining