Akce a aktuální informace - Čeština


June_Oils_Group_Shot_900x600.jpg

NYNÍ K DOSTÁNÍ I V EVROPĚ!

Tyto „fantastické čtyři“ nové produkty, na které jste čekali, jsou konečně k dostání v Evropě! Svěží a zářivá Zelená mandarinka, květová a ovocná Magnolie, ostrý Pepř růžový a účinná Kurkuma mohou být nyní součástí vaší kolekce olejů! Tak na co čekáte? Hned je vyzkoušejte!  

 • Magnolia Touch
 • Kurkuma
 • Zelená mandarinka 
 • Pepř růžový

 
Kids-Collection-600x900.jpg

KIDS COLLECTION

Kids Collection lze nyní také zakoupit v Evropě, jako sadu i jednotlivě! Nezapomeňte si na léto přibalit Kids Collection! Díky šesti různým směsím zaměřeným na tři různé oblasti, mysl, srdce a tělo, je to skvělá šance, jak začít zavádět esenciální oleje do života vašich dětí a užít si o prázdninách ještě víc zábavy! 

Kids Collection obsahuje tyto oleje:

 • Thinker™
 • Calmer™
 • Stronger™
 • Rescuer™
 • Steady™
 • Brave™
 

 
Discover_Highlights_600x900.jpg

 
Elevate_600x900.jpg

ELEVATE EUROPE 2020 CONVENTION

Na naší 2020 Europe Convention, vás pozveme, abyste Elevate (povznesli) svou mysl, tělo i duši. Nenechejte si ujít Elevate Europe Convention, která se koná 8. - 9. května 2020 v italském Římě. 
 
Můžete si zakoupit svou vstupenku za sníženou cenu 110 EUR, ovšem pouze po omezenou dobu. Návštěvnost konference Discover 2019 jsme již překonali, proto doporučujeme, abyste si zajistili místo co nejdříve.
 
 

 
Summer-Tour-Kit-600x900.jpg

dōTERRA SUMMER TOUR!

dōTERRA Europe je na cestě! Předneseme všechny hlavní body probírané na Discover 2019 European Convention včetně exkluzivní sady Summer Tour Kit, která obsahuje vzrušující zbrusu nové produkty. Je to Vaše příležitost zakoupit si tyto nové produkty, než budou uvedeny v Evropě. Tato sada je nabízena k prodeji pouze účastníkům při účasti na akci Summer Tour.
 • Hydratační tělový sprej
 • Yarrow | POM 30 ml 
 • On Guard™ ústní voda
 • Litsea 15 ml
Věděli jste, že někteří z našich zakládajících ředitelů (Founding Executives) se zúčastní vybraných termínů turné? Zde klikněte, chcete-li najít akci ve své blízkosti!

 
Lady_Laptop_600x900.jpg

PROMO AKCE PRO REGISTRACI NA SUMMER TOUR

Pokud se rozhodnete zaregistrovat své členství během kterékoli akce Summer Tour s JAKÝMIKOLI produkty v hodnotě nejméně 100 PV (včetně Summer Tour Kit), promineme Vám registrační poplatek. Jednoduše vyplňte vytištěný registrační formulář, když se dostavíte na akci, a vraťte jej zástupci společnosti evidujícímu účast.
 
Všichni, kteří zaregistrují své členství během některé z akcí Summer Tour s vytištěným registračním formulářem a nejméně 150 PV, obdrží 5 ml esenciální olej Serenity a 5 ml esenciální olej Balance ZDARMA se svou objednávkou.

 
Together_Ladies_600x900.jpg

GLOBAL CONVENTION 2019

Výroční konference Global Convention společnosti dōTERRA se koná 10.-13. září 2019 v Salt Lake City. Je to jedinečná příležitost, kdy se můžete hodně naučit, setkat se s úžasnými lidmi a oslavit svou vášeň pro esenciální oleje. Vstupenky jsou dosud k mání - to si nemůžete nechat ujít!
 
 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY PRO FINSKO

Máme nové číslo na zákaznické služby pro Finsko! Zavolejte si zástupce na čísle +358942454216. Nebo můžete napsat e-mail na adresuasiakaspalvelu@doterra.com.
 

 
Recognition_900x600_V2.jpg

OCENĚNÍ

Máte-li jakékoli dotazy ohledně ocenění nebo certifikátů, zašlete prosím e-mail na oddělení pro oceňování, na adresu eurecognition@doterra.com a do předmětu zprávy uveďte své ID číslo. Odpovíme Vám co možná nejdříve.

Zde klikněte pro zobrazení

 
Slovenia_Healing_Hands_4-600x900.jpg

BUDOVÁNÍ LEPŠÍ BUDOUCNOSTI PRO SLOVINSKÉ DĚTI

Odhaduje se, že v evropských zemích zažilo ve svém životě traumatickou událost, například zneužití či zanedbání, péče, jedno ze čtyř dětí. Je spočítáno, že ve Slovinsku došlo nejméně k 70 000 případům zneužívání dětí, které nejsou ohlášeny.
 
Náš lídr Tjasa Sercer na pozici Modrý diamant ve Slovinsku získala schválení částky 15 000 $ od americké iniciativy dōTERRA Healing Hands™, pro finanční prostředky, které vybrala za účelem rekonstrukce Lunina vila so.p. (Měsíční víla), ústavu pro ochranu dětí ve Slovinsku určeného k léčbě a prevenci dětských traumat.
 
Nabízejí zde zdarma psychoterapii zneužitým dětem, poradenství pro jejich rodiny a vzdělávání, čímž pomáhají zastavit kolotoč zneužívání a omezují možnost vývoje psychosociálních problémů v pozdějším životě přeživších dětí. 

 
Videos_Online_600x900_Button.jpg

VIDEA EVROPSKÉ SPOLEČNOSTI dōTERRA ONLINE

Nezapomeňte, že můžete sledovat všechna naše videa online na stránkách Vimeo a Youtube. Níže si můžete také prohlédnout seznam nahrávek v některých jazycích.

Čeština           Български  
Dansk             Deutsch   
Eesti               English   
Español          Français   
Italiano           Magyar 
Nederlands    Norsk  
Polski             Português   
Română         Slovenčina   
Slovensko      Svenska

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining