Akce a aktuální informace - Čeština


Autumn-Tour-600x900.jpg

AUTUMN TOUR 2019

Přijeďte nyní na podzim za námi na naše European Tour. Toto turné se zaměří na nalezení zdravého životního stylu a odhalí každodenní návyky, které vám pomohou tohoto cíle dosáhnout.
 
Rezervujte si místo na akci ve své blízkosti již DNES!
 

 
Auutumn_Tour_Kit_600x900.jpg

NAPROSTÁ NOVINKA DOSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO!

Nová Sada exkluzivních produktů dōTERRA* nabízí o letošním podzimu skvělou příležitost, jak můžete získat naprosto nové esenciální oleje v časově omezené nabídce za skvělé snížené ceny. Naše Sada exkluzivních produktů* je vaše šance užít si naprosto nové a časově omezené produkty za slevu až 20 %!
 
Tato sada bude vůbec poprvé nabídnuta k prodeji VŠEM členům doTERRA, aniž by byl počet sad, které si můžete zakoupit, jakkoli omezen.
 
 
 
 
Sada obsahuje:  
NOVÉ PRODUKTY: Zázvorové bonbony a Smrk černý 5 ml 
ČASOVĚ OMEZENÉ NABÍDKY: Saturejka zahradní 5 ml, Buddhovo dřevo 5 ml a Myrtovník citronový 5 ml
 
Nákup prostřednictvím standardní objednávky je umožněn VŠEM členům doTERRA v době od 8. října do 30. listopadu. *Do vyprodání zásob. Sadu nelze zakoupit jako součást LRP.
 

 
Daily_Habbits_EU_Kit_600x900.jpg

20% SLEVA NA SADU DAILY HABITS + OLEJE ZDARMA! – EXKLUZIVNĚ NA TURNÉ

Ať jste u dōTERRA noví, nebo si již tyto přírodní dary užíváte celé roky, poslouchejte! Vzdělávat. Motivovat. Inspirovat. To jsou tři pilíře dōTERRA Tours. Náš nový program pro turné Zdravé životní návyky ve spojení s naší sadou dōTERRA Daily Habits vám pomůže prožít nové úrovně životní síly a wellness v každodenním životě vaší rodiny. Sada dōTERRA Daily Habits bude nabízena s úžasnou 20% slevou po dobu trvání našeho Autumn Tour.
 
NAVÍC pokud se zúčastníte jedné z našich akcí v rámci turné, obdržíte ještě olej(e) ZDARMA, které si odnesete domů! 
 
 
Všichni členové: 20% sleva na sadu Daily Habits pro všechny členy během Autumn Tour*
Účastníci turné: 20% sleva na sadu Daily Habits + ZDARMA Kopaiva 15 ml s sebou domů
Nově zaregistrovaní: 20% sleva na registrační sadu Daily Habits + ZDARMA Kopaiva 15 ml A TAKÉ Balance 15 ml 
 
*Trvání turné: 8. října – 30. listopadu. Na jeden účet lze získat pouze jeden olej zdarma (či dva oleje zdarma), nehledě na množství objednaných sad. Aby účastníci získali produkty zdarma, musejí předložit během akce potvrzení objednávky.
 
 

 
Leadership_Retreat_600x900.jpg

LEADERSHIP RETREAT AMSTERDAM 2019

Naše amsterdamské setkání je plné překvapení! Pár jich zde můžeme oznámit: 
  • Lídr na poli lékařské vědy, dr. Brannick Riggs, viceprezident Klinických iniciativ (Clinical Initiatives) pro společnost dōTERRA, odhalí vědecké poznatky o esenciálních olejích a jejich spojení s moderní medicínou. Dr. Riggs pohovoří o nedávném výzkumu a vývoji vztahů v oblasti lékařství.  
  • Na celé akci se nyní nabízí tlumočení do holandštiny, exkluzivně pro 2019 Leadership Retreat! 
  • Letos jsme to spojili s novou strukturou akce, včetně dosud nevídaných porad s individuálními workshopy. 
 
 
Očekávejte v příštích týdnech další informace o tématech akcí, které budou brzy oznámeny!
 

 
Elevate_600x900.jpg

ELEVATE EUROPE 2020 CONVENTION

Zveme vás, abyste povznesli svou mysl, tělo i duši na naší konferenci 2020 Europe Convention v italském Římě. Řím, sídlo mocného impéria, úchvatné architektury a lahodných pokrmů, je skvělým místem k prozáření vašeho světa a rozšíření vašich obzorů na naší výroční konferenci.
 
 
 
 
Tickets are selling fast so we advise you to secure your place as soon as possible.
 
Nahlédněte, co jsme pro vás připravili…
 
Nový rok, nové produkty: Neexistuje lepší místo pro předvádění produktů, než je „Věčné město“ proslulé svými uměleckými i intelektuálními úspěchy. Vydejte se na cestu za osvícením, vyzkoušejte si nejnovější esenciální oleje dōTERRA s exkluzivní sadou pro konferenci Elevate!
 
Obohacení životů druhých: Zjistěte informace o nejnovějších iniciativách Co-Impact Sourcing a nejaktuálnějších projektech dōTERRA Healing Hands™, které předznamenaly rok, a o tom, jak společnost doTERRA s vaší pomocí neúnavně pracuje na posílení soběstačnosti a zajištění lepšího živobytí komunit po celém světě.
 
Uvádění olejů do praxe: Vidět znamená uvěřit. Připravte se, že uvidíte a uslyšíte osobně prožité příběhy a svědectví klíčových přednášejících a odborníků v odvětví, kteří zvýšili kvalitu svých životů i životů svých rodin díky síle esenciálních olejů.

 
Diamond-Summit-600x900-V2.jpg

DIAMOND SUMMIT 2020

Pojeďte s námi 26. února – 1. března 2020 na krásný ostrov Tenerife a užijte si exkluzivní možnost promýšlet s vlivnými osobnostmi na trhu strategie za účelem dalšího růstu Evropy jako celku. 
 
Od 1. června 2019 do 30. ledna 2020 potřebujete dosáhnout dvakrát úroveň Diamant během tohoto kvalifikačního období. Chcete-li se kvalifikovat na další den navíc, musíte v témže kvalifikačním období dvakrát dosáhnout úrovně nejméně Modrého diamantu.
 

 
dT-120417_221_600x900.jpg

AKTUALIZACE ZÁSAD – POVÝŠENÍ PRO VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍKY

Abychom účinněji podpořili velkoobchodní zákazníky, kteří se rozhodnou stát wellness konzultanty, provedli jsme v příručce zásad drobnou změnu. Tato změna by měla znamenat lepší podporu v raných fázích působení na pozici wellness konzultanta. Níže klikněte pro bližší informace.
 

 
Yoga_Mat_600x900.jpg

ŽIVOT S dōTERRA

Září přináší vlnu nových začátků – vracíme se do práce, do školy a ke cvičení. Je přirozené, že se cítíme zahlceni už jen tím, že se musíme vrátit do všedního života. Zkuste do svých každodenních zvyklostí zařadit jógu a/nebo meditaci, změníte tak svůj život po duševní i fyzické stránce. A pro ty, kteří tráví na jógové podložce více času než kdekoli jinde, zde uvádíme recept na vlastní výrobu čisticího spreje na jógovou podložku, který ji uchová čistou a prodlouží její životnost.
 
 
Máte-li zájem o další rady, jak zařadit esenciální oleje do svého každodenního života, podívejte se na náš blog!

Blog dōTERRA 

Složení:
3/4 šálku (177 ml) destilované vody
1/4 šálku (59 ml) vilínu bez alkoholu nebo bílého octa
5 kapek esenciálního oleje Levandule
3 kapky esenciálního oleje Čajovník
Skleněná láhev s rozprašovačem

Poznámka: Všechny jógové podložky by se neměly ošetřovat stejně. Některé jógové podložky by mohlo použití esenciálních olejů poškodit. Stříkněte nejprve testovací množství přípravku na kousek své podložky, abyste zjistili, zda ji nemůže narušit.

Pokyny
1. Nalijte všechny složky do skleněné láhve s rozprašovačem.
2. Protřepejte, aby se vše promíchalo. 

 
Recognition_900x600_V2.jpg

OCENĚNÍ

Máte-li jakékoli dotazy ohledně ocenění nebo certifikátů, zašlete prosím e-mail na oddělení pro oceňování, na adresu eurecognition@doterra.com a do předmětu zprávy uveďte své ID číslo. Odpovíme Vám co možná nejdříve.

Zde klikněte pro zobrazení

 

 

 

We want you to be delighted with our site!

Your feedback about this page is valued and carefully considered.

200 characters remaining